O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły FCB
  • Barcelonie kibicuję od 2000

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 546
  • Polecenia 1354

Komentarze

1

Chyba ciężko jest przedłużyć coś, co się skończyło :)

0

@ChampionLW dokładnie. Mało wiemy, więc poczekajmy na rozstrzygnięcie.

0

@ChampionLW trzeba respektować w dwie strony. Jak nie wywiązuje się w kwestiach sportowych to nie rozumiem dlaczego miałby być kolejnym pobierającym pensje, a nie wnoszącym nic do drużyny. Może w umowie były takie zapisy? Akurat wątpię, że Laporta i jego ekipa popełniliby taki błąd zrywając umowę, której nie mogli. To w stylu Bartomeu.

0

@konraden skoro tak je rozumiesz i uważasz, że w Barcelonie ŚO w ogóle może zagrać zachowawczo (bo chyba o to słowo ci chodziło…) to nie mamy o czym rozmawiać.

0

@konraden faktycznie, 2-gi najlepiej podający całej La Ligi w sezonie 19/20 - 95% krótkich i 87% dalekich celnych (nasz najelpszy rzucający długie piłki całego sezonu). 0.4 żółtej kartki na mecz - jest stoperem, więc to normalna statystyka, a głupie faule mu się wtedy zupełnie nie zdarzały. Łącznie zebrał dużo lepsze noty niż Pique. Zdaję sobie sprawę z jego fatalnej formy w tym sezonie, ale pisanie, że się nie sprawdził i grał słabo to herezja. Nie potwierdzą tego żadne statystyki i zbierane noty za wystaępy, więc nie śmiem wątpić czy oglądałeś mecze...

Zobacz wszystkie

53

Bezpodstawne spekulacje, mogliście darować sobie i nam ten artykuł.

52

Ciekawe czy Rivaldo skomentuje wyniki głosowania.

51

Powiedział bym, że ich koszulki są bardziej Barcelońskie niż nasze na nowy sezon...

33

Co musi zrobić Ter Stegen, żeby wreszcie wypracować 10? Gość dwoi się i troi, żeby naprawiać błędy obrony, od redakcji dostaje 9, a od czytelników 8... trochę jakby Messiemu przy zdobyciu 4 bramek i 2 asystach notę obniżało 5 strat na cały mecz.

31

Araujo - Umtiti na ŚO poproszę. Niech się zgrywają, a Big Sam niech łapie formę, bo w jego kruchym kolanie cała nadzieja na ten sezon.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?