O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronnie
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1993

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 3987
  • Polecenia 11270

Komentarze

5

@doc Nawet nie chce zapeszać i się cieszyć. Poczekam w spokoju do lata.

2

Mam nadzieję, że w lecie Dembele będzie już zawodnikiem innego klubu. Jego podatność na kontuzję jest przerażająca a przydatność dla klubu znikoma. Pozostaje trzymać kciuki za jego rychłe odejście. Niech przesiaduje w innych szpitalach.

3

Jakiś czas temu pojawiły się wpisy, że w kolejnych firmach zaczynają chorować ludzie, którzy się nie szczepili. Tymczasem moja córka już 3 raz musi udać się na kwarantannę, bo u nauczyciela wykryto covid. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że wszystkie 3 osoby są po dwóch dawkach. Dziwi mnie to tym bardziej, że w szkole tej tylko połowa nauczycieli się zaszczepiła, a przymusowe siedzenie w domu zafundowali ci "bezpieczni".

ps. jak to leciało z tą odpornością zbiorową? zaszczepmy się i będziemy mieć spokój?

0

@AbelKabel Im większy zysk tym szybciej są wprowadzane, ale nie ma to nic wspólnego z leczeniem.

0

@Marcinss10 W lecie takim zawodnikom jak Salah, Sterling, Mane, Gnabry czy Traore zostanie rok umowy. Może się więc uda któregoś z nich przekonać do przenosin do Barcelony.

Zobacz wszystkie

123

A kiedy przeproszą za nagrody dla C.Ronaldo?

112

Kibice Realu to jednak stan umysłu. Jak bramkarz Chelsea próbuje wymusić transfer do Madrytu to większość bije mu brawo. Jak Kovacic chce opuścić szeregi białych to piszą, że powinien uszanować obowiązujący kontrakt.

91

Tak trudno widzę wszystkim zrozumieć, że nikt w środku sezonu nie odda czołowego stopera świata i to na wypożyczenie. Tak to działa tylko w grach. Dostaliśmy rezerwowego obrońcę, który troszkę w Europie już pograł. Pozostaje więc mu życzyć samych sukcesów.

90

LE widać że ma w sercu Barcelonę i zrobi dla jej dobra wszystko. Następnym razem niech nikogo od nas nie powoła, aby zawodnicy w spokoju pracowali, aby LM wygrać.

85

Obecnie Real to parodia klubu. Wszyscy mają tam alibi. Perez nie wzmocnił drużyny po odejściu C.Ronaldo, bo zbiera na stadion. Zatrudniono trenera, który miał w końcu dać drużynie jakiś styl, ale zamieniono go na faceta, który nic w dorosłej piłce na ławce nie osiągnął. Zawodnicy też mają alibi i mogą spokojnie przechodzić obok meczów, bo przecież nie ma kto im bramek strzelać. Kibice mają alibi i mogą spokojnie przed końcem meczu wsiąść do metra, aby się wyspać. No i na koniec wisienka na torcie: postawa Ramosa, kapitana i lidera, który zamiast wspierać zespół w rewanżu z Ajaxem kręcił sobie film, a urażony, że ktoś zwraca kolesiom z drużyny uwagę, że powinni grać w piłkę, bez przemyślenia (przepraszam wiem, że Ramos i myślenie to abstrakcja) wypala do swojego szefa: to twoja wina. Rozumiem, że Perezowi jest ciężko w jego wieku odmieniać losy spotkań. Jakby kabaretu było mało to od poniedziałku w Madrycie ma pojawić się już 3 trener w tym sezonie i obojętnie czy to będzie Zidane czy Mou będzie cyrk, bo ferment w szatni jest okrutny.