O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronnie
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1993

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 3438
  • Polecenia 8974

Komentarze

8

@barpol11 Zidane zdobył jedną LM. Resztę podarowali mu sędziowie.

1

@RosjaninBut Tylko w przypadku Garcii trzeba działać od razu, naciskać, aby chłopaka przekonać, że warto do nas trafić. W przeciwnym razie City podpisze nową umowę i będziemy musieli szukać na rynku stopera (oczywiście pod warunkiem, że jednak Todibo sprzedadzą).

4

Bardzo dobrze, że klub odrzuca oferty za Trinaco, bo ma on bardzo duży potencjał. Jest tylko jeden szkopuł. Zawodnik ten gra na nominalnej pozycji Messiego i boję się, że będzie musiał na swoją szansę czekać do zakończenia kariery przez Argentyńczyka. Skoro AG rzucają gdzie popadnie, to młokos z Portugalii tym bardziej będzie miał pod górkę.

Dziwię się, że Barcelona nie zasiadła jeszcze do rozmów z Garcią i City. Może udałoby się upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Oddać im wiecznie leczącego domowymi sposobami kolano Umtitiego, w zamian dostać trochę kasy i bardzo perspektywicznego stopera.

4

Wszyscy wieszają psy na Bartku jako za odpowiedzialnym za całe zło, które dzieje się ostatnio w Barcelonie, ale moim zdaniem on już nic zmienić nie może, bo szatnią rządzą święte krowy.

28

Zawodnik o inteligencji ameby (nie obrażając tego stworka), który największe sukcesy zawdzięcza temu, że sędziowie boją się go notorycznie wyrzucać z boiska (mimo tego jest rekordzistą pod względem czerwonych kartek) jest najlepszym obrońcą? Ciekawe jaki towar wciągał?

Zobacz wszystkie

123

A kiedy przeproszą za nagrody dla C.Ronaldo?

112

Kibice Realu to jednak stan umysłu. Jak bramkarz Chelsea próbuje wymusić transfer do Madrytu to większość bije mu brawo. Jak Kovacic chce opuścić szeregi białych to piszą, że powinien uszanować obowiązujący kontrakt.

91

Tak trudno widzę wszystkim zrozumieć, że nikt w środku sezonu nie odda czołowego stopera świata i to na wypożyczenie. Tak to działa tylko w grach. Dostaliśmy rezerwowego obrońcę, który troszkę w Europie już pograł. Pozostaje więc mu życzyć samych sukcesów.

90

LE widać że ma w sercu Barcelonę i zrobi dla jej dobra wszystko. Następnym razem niech nikogo od nas nie powoła, aby zawodnicy w spokoju pracowali, aby LM wygrać.

85

Obecnie Real to parodia klubu. Wszyscy mają tam alibi. Perez nie wzmocnił drużyny po odejściu C.Ronaldo, bo zbiera na stadion. Zatrudniono trenera, który miał w końcu dać drużynie jakiś styl, ale zamieniono go na faceta, który nic w dorosłej piłce na ławce nie osiągnął. Zawodnicy też mają alibi i mogą spokojnie przechodzić obok meczów, bo przecież nie ma kto im bramek strzelać. Kibice mają alibi i mogą spokojnie przed końcem meczu wsiąść do metra, aby się wyspać. No i na koniec wisienka na torcie: postawa Ramosa, kapitana i lidera, który zamiast wspierać zespół w rewanżu z Ajaxem kręcił sobie film, a urażony, że ktoś zwraca kolesiom z drużyny uwagę, że powinni grać w piłkę, bez przemyślenia (przepraszam wiem, że Ramos i myślenie to abstrakcja) wypala do swojego szefa: to twoja wina. Rozumiem, że Perezowi jest ciężko w jego wieku odmieniać losy spotkań. Jakby kabaretu było mało to od poniedziałku w Madrycie ma pojawić się już 3 trener w tym sezonie i obojętnie czy to będzie Zidane czy Mou będzie cyrk, bo ferment w szatni jest okrutny.