O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronnie
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1993

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4000
  • Liczba komentarzy 3736
  • Polecenia 10342

Komentarze

9

Klubu po prostu nie stać na odpuszczenie tak dobrego zawodnika i to za darmo.

2

Odnoszę dziwne wrażenie, że niektórzy zawodnicy nie chcą już pracować z Koemanem i na siłę próbują go wyrzucić z klubu. Innego wyjaśnienia takiej dywersji w ostatnich meczach nie widzę.

21

Znów madryckie szmatławce naciskają na sędziów, aby w trzech ostatnich kolejkach zrobili wszystko, aby to Real wygrał PD. Pomijam już hipokryzję graczy ekipy ZZ, którzy nie rozmawiają o sędziach, ale tylko wtedy gry im pomagają.

14

Nie ma się co łudzić. Barcelona przegapiła swój moment blamażami z Eibarem i Granadą. Teraz trzeba trzymać kciuki za Atletico, aby nie dało się wyprzedzić Realowi. Przy mądrych transferach odzyskamy PD za 2-3 lata.

4

Mam tylko nadzieję, że Atletico już mistrzostwa nie wypuści z rąk na rzecz Realu. My mieliśmy wszystko na talerzu, ale jak się nie wygrywa z Eibarem czy Granadą to potem pozostaje przyglądać się co zrobią inni.

Zobacz wszystkie

123

A kiedy przeproszą za nagrody dla C.Ronaldo?

112

Kibice Realu to jednak stan umysłu. Jak bramkarz Chelsea próbuje wymusić transfer do Madrytu to większość bije mu brawo. Jak Kovacic chce opuścić szeregi białych to piszą, że powinien uszanować obowiązujący kontrakt.

91

Tak trudno widzę wszystkim zrozumieć, że nikt w środku sezonu nie odda czołowego stopera świata i to na wypożyczenie. Tak to działa tylko w grach. Dostaliśmy rezerwowego obrońcę, który troszkę w Europie już pograł. Pozostaje więc mu życzyć samych sukcesów.

90

LE widać że ma w sercu Barcelonę i zrobi dla jej dobra wszystko. Następnym razem niech nikogo od nas nie powoła, aby zawodnicy w spokoju pracowali, aby LM wygrać.

85

Obecnie Real to parodia klubu. Wszyscy mają tam alibi. Perez nie wzmocnił drużyny po odejściu C.Ronaldo, bo zbiera na stadion. Zatrudniono trenera, który miał w końcu dać drużynie jakiś styl, ale zamieniono go na faceta, który nic w dorosłej piłce na ławce nie osiągnął. Zawodnicy też mają alibi i mogą spokojnie przechodzić obok meczów, bo przecież nie ma kto im bramek strzelać. Kibice mają alibi i mogą spokojnie przed końcem meczu wsiąść do metra, aby się wyspać. No i na koniec wisienka na torcie: postawa Ramosa, kapitana i lidera, który zamiast wspierać zespół w rewanżu z Ajaxem kręcił sobie film, a urażony, że ktoś zwraca kolesiom z drużyny uwagę, że powinni grać w piłkę, bez przemyślenia (przepraszam wiem, że Ramos i myślenie to abstrakcja) wypala do swojego szefa: to twoja wina. Rozumiem, że Perezowi jest ciężko w jego wieku odmieniać losy spotkań. Jakby kabaretu było mało to od poniedziałku w Madrycie ma pojawić się już 3 trener w tym sezonie i obojętnie czy to będzie Zidane czy Mou będzie cyrk, bo ferment w szatni jest okrutny.