1

Sama prawda. To co osiągnął Brady jest wręcz abstrakcyjne


3

No i na ten moment moje przewidywania się sprawdzają. San Francisco 49ers pokonali Green Bay Packers i meldują się w NFC Championship game. Oznacza to, że wczoraj odpadły dwie #1. Do 49ers i Bengals dołączą dziś zwycięzcy meczów o 21 i 0.30 ;)


/photo/1

3

Ze sportów amerykańskich to jest zdecydowanie jeden z największych plusów NFL. W MLB czy NBA, drużynom spoza wielkich miast, ciężko jest cokolwiek zdziałać. Drużyny jak Milwuakee dominujące to rzadkość. Natomiast w NFL... w AFC sytuacja tak wygląda, a np. w NFC #1 to drużyna z miasta o liczbie ludności porównywalnej do Włocławka ;)


3

Zaczynamy zaraz mecz pomiędzy Green Bay Packers a San Francisco 49ers! Zimno będzie, ponieważ temperatura wynosi obecnie ok. - 10 stopni ;)


2

Co za partidazo! Cincinnati Bengals pokonali Tennessee Titans 19-16 i meldują się w finale konferencji AFC po raz pierwszy od sezonu 1988!


6

No i mamy remis! Szykuje się niesamowita czwarta kwarta!4

Holy shiet. Cóż za akcja Mike'a Hilton'a! Bengals coraz bliżej pierwszego AFC Title Game od 1988!


9

To się nazywa flex...

/photo/1

2

Rozpoczynamy mecz Divisional Round playoffów NFL pomiędzy rozstawionymi z #1 Tennessee Titans, z powracającym Derrickiem Henry'm w składzie i Cincinnati Bengals. Zwycięzca zagra w AFC Championship Game!

/photo/1

1

Najlepsza kolejka meczów w sezonie NFL - Divisional Round! Pierwszy mecz 22.30, a drugi 2.15. Jutro kolejne dwa spotkania. Zwycięzcy spotkają się w finałach konferencji. Vamos!


1

Jutro zaczynamy Divisional Round Playoffów NFL! Na początek #1 w obu konferencjach. Czyli Titans z powrotem "Króla" Derricka Henry'ego i Packers, do których szczęście z powrotami po kontuzjach na czas PO też się uśmiechnęło. Choć ich rywale wcale nie są bez szans i wcale się nie zdziwię jeśli to Bengals i 49ers zameldują się w kolejnej fazie ;)

/photo/1

7

tak jest


4

"To są Kubara Cygańskie moja droga"

0

Nie no Casemiro to największy zdecydowanie dziad w piłce

0

6

Zapowiedź Halftime Show ;)


13

no to nieźle XD


0

@doc jako, że 25 jest numerem dla bramkarzy, może być ono tylko zajęte jeśli reszta numerów jest pozajmowana. Tak mi się przynajmniej kojarzy

1

Mecz Sinner - Johnson na AO, który jest na Eurosporcie 2 będzie sędziowała Polka, Katarzyna Radwan-Cho ❤️

1

@Hubsao noo. W sportach halowych, bądź interwałowych jest to zdecydowanie prostsze

1

@Gall drugi najstarszy zawodnik ma lat 40

2

Tom Brady jest starszy niż reszta trenerów pozostałych w playoffach NFL w jego konferencji :O

/photo/1

7

Ostatnie 3 mecze Fulham - 7:0. 6;2, 6:2. Bawią się chłopaki. COYW! :D23

Wszystkiego Najlepszego!!!


1

LA Rams pokonali Arizona Cardinals i zameldowali się w Divisional Round NFL Playoffs. Tak wygląda układ gier w rundzie, która wyłoni finalistów każdej konferencji ;)

/photo/1

0

@Criss18Barca no nie wszystkie, ale większość, to prawda. Czemu nie przerzucić do piłki? Bo po co? A poza tym, według mnie, to trochę i tak już jest. Praktycznie każdy drugi poziom rozgrywkowy w Europejskiej piłce ma system play-offs w postaci baraży

1

@Criss18Barca ale tu nie chodzi o sporty halowe, per se, tylko sporty amerykańskie. MLS też jest w systemie play-offs. W USA jest po prostu zupełnie inny system rozgrywek sportowych, począwszy od szkoły średniej.

1

2:15
Ostatni mecz tej rundy play-offów NFL, w którym spotkają się rywale z jednej dywizji - Los Angeles Rams i Arizona Cardinals

/photo/1

12

Alexia zawodniczką roku a nie ma jej w XI XD

14

na TVP przed chwilą "faworyzowali Messiego kosztem Snejdera" XD

Media