O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4000
  • Liczba komentarzy 3094
  • Polecenia 3093

Komentarze

0

A jaki wpływ na grę w reprezentacji np. Messiego ma UEFA? Co najwyżej może ograniczyć europejskich graczy. Ale już widzę te pozwy....

0

@jamesbond6 ja uważam że Założycieli policzyli, wyliczyli, dodali, odjęli i wyszło im ze nie stracą więc atakują. Oczywiście że to jest konkurencja dla LM bo z tego wychodzi że piszą o Lidze, o Krajowym Pucharze czyli w LM chyba nie zamierzają grać. A jeśli tak to chyba rezerwami. I nie dziwię się że UEFA prostestuje bo nagle wywaliło jej 90proc. Kurek od Złotych Jaj, które założyły spółdzielnie i same zbierają i sprzedadzą to co zniosą.
Będzie ciekawie.

6

FIFA i UEFA mogą próbować zawieszać zawodników. Zobaczymy jaki raban powstanie gdy nie będzie większości gwiazd na Munidialu albo Euro.

4

@JarekS Tylko takie myślenie jest właśnie przeciwstawieniem tego co się dzieje na świecie. Która liga zarabia i generuje największe przychody? Na której ligi III ligowe rozgrywki w 2016/2017 przyszło mniej wiecej 2/3 kibiców, co na rozgrywki LaLiga mające stadiony ala CN, Mestalla, Bernaberu? Jakiej ligi zespoły ze środka wydają po 40+ mln na transfery (głównie wewnatrz ligowe)? Anglia. A co zrobiła Anglia? Wygrywa co sezon LM? Nie. Anglia zainwestowała w dół tabeli. Za awans dała kosmiczne pieniądze aby klub mógł tworzyć konkurencyjny skład. Prawa telewizyjne podzieliła po równi tak że skonczyło się pierdo.....jestem mocny generuje więcej zysku i chcę więcej. I nagle cała liga wystrzeliła. Wszyscy dostali proporcjonalnie więcej. Średniaki zaczeły bić się jak równy z równym z tuzami. Azjaci dostają piździelca i kupują prawa do wszystkiego co związane z ligą. Kazus mistrzostwa Leicesteru tworzy mit że gra skill gdy każdy ma wyrównana szanse. I mamy świetną ligę.
A w Hiszpanii nadal równi i równiejsi. I to jest paradoks. Bo Barca i Reale wierzą że wycisną więcej. I pewnie tak będzie. Wybrali drogę izolacji topki a nie pracy u podstaw. Ale ta była dużo łatwiejsza. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

0

@Molina to jest tylko oświadczenie. Oświadczenie oparte o LS zostaje wydane w oparciu o kalkulacje, wyliczenia, przygotowania. Uefa i Fifa pewnie miały przygotowane jakieś procedury na taki wypadek. A ligi? Nie jest to poparte żadną kalkulacją, wyliczeniami. Wiadomo, że ligi poprą Uefa aby zostać przy tym co mają w myśl zasady lepszy wróbel w garści....a dodatkowo licząc, że presja zadział. Jednak jak przyjdzie do liczenia strat, to zobaczymy kto szybciej podkuli ogon.
Nie wierzę w to że kluby zdecydowały się na LS nie licząc się z trudnościami. A jeśli się z nimi liczyły to muszą mieć w perspektywie i na horyzoncie dużo większe zarobki niż na ten moment. Przecież na ten moment mówi się o JP Morgan. A jak tam dojdą inni sponsorzy? Piwowarscy, motoryzacyjni. Przecież to będzie przepaść finasnowa.
___
Nadchodzący czas zapowiada się zajebiście pod kątem przepychanek federacyjno, finasnowych. Nic tylko szykkować popcorn.

Zobacz wszystkie

40

Fajny mecz z jego strony. Widać, ze pasuje mu dużo bardziej szybka gra z Griezmanem niż granie statecznym Suarezem na ścianę albo stylem Barcy "w poprzek" na ścianę.
Oni i Fati powinni dostawać szanse. Naprawdę powinno się inwestować w choć jednego z nich.

32

Jak ktoś powie, ze to wina Cillessena to padnę. Kto miałby szanse to wyciągnąć?

31

Powiem tak. Łączony od dawna z RM. W zainteresowaniu każdego pewnie topowego klubu. Szacun dla Laporty jeśli udało mu się doprowadzić do tego że się zainteresowali do przejrzenia naszej oferty (w sytuacji jakiej jesteśmy) z bliska. To pokazuje że jesteśmy znowu w grze i czołowi piłkarze liczą się z nami. A czy uda się kupić? Wątpliwe czy nas w ogóle stać. Aczkolwiek z kryzysy nie zawsze wychodzi się redukcja i oszczędnościami, a budowaniem marki. Laporta być może liczy na powtórkę z cudu transferowego R10.
Tak naprawdę nasz@ największą szansą jest to że Barca zawsze miała topową mega 9 która była mega gwiazdą. To może skusić Haalanda. Etoo, Ibra, Suare a wcześniej Kluivert, Romario.
Może to być też koło ratunkowe jeśl nie zatrzymamy Messiego.

30

@Rafiniaaa W jego wieku iniesta był głębokim rezerwowym leczącym uraz za urazem. Żaden piłkarz nie ustabilizuje formy nie grając.

28

Każdemu zimowemu transferowi mówię nie. Jeśli transfer Garcie ma wynieść 5+5 to wolę za pół roku brac za darmo. Jest dramat z kasą. I każde 5mln się liczy.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy popierasz koncepcję utworzenia Superligi?