O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 2553
  • Polecenia 2309

Komentarze

1

Wypożyczyć z opcją KONIECZNEGO wykupu za 60 mln bez względu na nic i będzie ok. Inaczej się nie zgodzą. Albo po prostu sprzedać za tyle jeśli dadzą. Bo tego wypożyczenia słabo widzę. Już Rafinhia miał zostać w Interze

0

@seba444 co znaczy krótka ławka rezerwowych? Jak się ma taką to się z niej korzysta. Pochetino płakał że miał jedynie Lucasa Moure? Nie. Grał czym miał. A u nas co? Trener Barcy B płakał? Nie. Zagrał tym czym miał. A ten pseudo fachowiec przebujał zawodników przez 90 min. MEssiego w pewnym momencie odcieło aż co było widoczne jak oparł ręce na kolanach i po prostu stał. Ale nie grajmy jednym składem. Po co nam super forma Puiga. Dajmy mu wakacje i olejmy. Tak budujmy gracza na kolejny sezon.
Kur....wole przegrać z Bayernem widząc grę jak w 1 połowie niż patrzeć na to co odwalali w 2. Ja rozumiem że ktoś powie taktyka. Ale co to miało wspólnego z taktyką jak zawodnicy jednej z najlepszych drużyn na świecie wybijają piłkę przed siebie na uwolnienie nie umiejąc jej rozrzucić. Tak to mogliśmy grać 9 na 11. A tu wystarczyło biegać. Ale jak widać bieganie to za dużo na tą drużne.

8

@alamoss akurat francuz to tyrał w defensywie i rozegraniu jak mało kto. Po jego zejściu nie wyprowadziliśmy dwóch akcji. Ale spoko. Natomiast Rakitić? Dobrze, że był ROberto we 2 było 1.5 i się ratowali.
O dziwo dziś pochwalę Semedo. Gubił krycie i to jego stroną szły groźne akcje. Ale dziś dobry mecz.

0

@Dripskydrip to chyba dobre prowo nie? Bo nawet Levanty wychodząc z piłką próbują kontrakować. A u nas nawet wybicia bramkarza było do nikogo bo nikogo nie było z przodu. Dobrze Kolega mówi, już mecz z Liverpoolem pokazał czym się kończy totalny brak kontroli meczu. A gdyby jeszcze Barca nie potrafiła grac piłką i była nastawiona na kontry to ok. A tu dramat. Gdyby padł gol Milika to byśmy popłynęli. Jak już nie raz. Wczoraj Mc pokazało jak się może skończyć takie granie. Real siadł i nie istnieli. Ale odżyli. U nas odżycie musi się wiązać z dramatem? W ogóle prowadzić 3:1 i drżeć o wynik? To o czymś świadczy.

0

@Damian_M innne czasy.....swoje robi. Ale to rola trenera pogadać. Luis, Leo gracie 60-65 na maksa później was zmieniamy. Tyle. Ale aż tyle. Lepiej było patrzeć jak Messi oparł ręce na kolanach i olał wszystko co się dzieje. A trener zmiane....w 90 min.

Zobacz wszystkie

40

Fajny mecz z jego strony. Widać, ze pasuje mu dużo bardziej szybka gra z Griezmanem niż granie statecznym Suarezem na ścianę albo stylem Barcy "w poprzek" na ścianę.
Oni i Fati powinni dostawać szanse. Naprawdę powinno się inwestować w choć jednego z nich.

32

Jak ktoś powie, ze to wina Cillessena to padnę. Kto miałby szanse to wyciągnąć?

30

@Rafiniaaa W jego wieku iniesta był głębokim rezerwowym leczącym uraz za urazem. Żaden piłkarz nie ustabilizuje formy nie grając.

28

No tak. Znowu wygrywamy i znowu miernotę przyktywamy zwycięstwem i dobrą grą drużyny.
To jakie straty notuje w rozegraniu Busi to jest jakaś patologia. 4 to maksymalna ocena i tym razem czytelnicy nie zawiedli. Człowiek gra w jakimś swoim świecie obecnie. Jak można podać w bok na pamięć w obronie na 30 metrze jak tam stoi rywal. Mocny zjazd w tym sezonie naszego DM. Może to i dobrze. Zmiany będą latwiejsze do przyjecia.
Poza tym reszta spoko. Cieszy to ze w koncu pomoc wziela sie za granie.

26

Nie ma się co szczypać. Po to jest w składzie aby grać jak trzeba. Gorszego debiutu niż Firpo nie zaliczy raczej. A jak widać Firpo się po dramacie odbudował.
Skoro kupi to się nadaje nie?