0

@`Sin hej Panowie, jakbyście mogli przestać spamować takimi dyskusjami to będzie super. Nie obrażę się, że mnie nie zaprosicie. La Rambla to miejsce do dyskusji, a nie chat pod potronatem AA. Piszcie sobie na priv takie rzeczy, a tutaj twórzmy merytoryczne dyskusje. Pozdrawiam i życzę miłych dyskusji.

0

@`Sin @Lopezz80 @Janas11224 @plooper Jak u Was teraz? Możecie podesłać screen, gdyby był jeszcze problem?

13

Sprawdzamy właśnie zgłaszane przez was problemy z wyświetlaniem reklam. Jeżeli ktoś ma jakieś kłopoty z reklamami to piszcie wszystko pod tym postem. Najlepiej napiszcie z jakiego urządzenia korzystacie i na jakiej przeglądarce. Pozdrawiam.

1

@Kidd Dzięki kolego. Też mam takie wrażenie i tylko mnie w tym utwierdziłeś. Tego delikatnego szumu nie wyeliminujemy póki jest pandemia, ponieważ każdy z nas nagrywa zdalnie u siebie, ale może w przyszłości coś się pomyśli. Uwierz mi, że wiele spędzamy czasu, żeby to tak brzmiało, więc Twoje słowa mnie budują, mimo, iż skromnie twierdzisz, "że źle nie jest. Wybitnie też nie. Po prostu leci". Dokładnie takie ma być :)

8

"Real nie chce kupować piłkarzy tego lata" - no w sumie po co im piłkarze. ;)

0

@Kidd A na jakim sprzęcie odsłuchujesz? W ostatnich dwóch podcastach trochę inaczej podszedłem do masteringu, dlatego pytam. Chciałem poznać opinie, żeby ewentualnie coś poprawić. Nie miałem też poglądu, jak to się prezentuje na głośnikach w samochodzie i fajnie jakby ktoś z dobrym sprzętem to przetestował oraz dał feedback. Pewnie cześć z Was słucha w trasie.

0

@tristan87 Super! Słuchasz na słuchawkach, czy DJ bez słuchawek? :D Jak jakość?

0

@Kidd Co kuleje wg Ciebie kolego?

3

Hej La Ramblo,

czy jest ktoś, kto słucha podcastów na głośnikach w samochodzie, np jadąc do pracy itp. Chciałbym się dowiedzieć jak jakość i ogólne brzmienie bo nie miałem okazji testować na takim sprzęcie.

Pozdro!

https://www.youtube.com/watch?v=qoOkmEOFZNc

5

@jcdenton Hej Kolego, jeśli możesz to oznaczaj max 10 osób, a reszcie możesz polecić, aby dodali Cię do obserwowanych. W profilu jest zakładka "aktywność obserwowanych", a tam można znaleźć chronologicznie komentarze obserwowanych osób.

Polecam to też innym "cyklistą" jeśli to czytają.

Pozdrawiam

0

@MichalZZZ mogę tylko usunąć całkowicie. Chcesz?

7

@VamosRakieta @SHIBA Dobra, miło było, ale kończymy ten lekki spamik Panowie. Następna taka taśmowa dyskusja już niech będzie na temat.
Pozdrawiam i gratuluję.
EOT

1

@Joey Ostatni raz.

2

@Danny Gaucho Ale tak masz chronologicznie wszystkie obserwowane osoby. Ja mam 100+ obserwowanych, czujesz, że musiałbym wpisać 100+ profili, żeby osiągnąć efekt?

9

@NeroTFP Wejdź w profil i poszukaj zakładki "aktywność obserwowanych". Wtedy masz dostępne komentarze i dyskusje Twoich ulubionych Użytkowników.

0

@IronSanHybrid Musisz podać wszystkie. Jako nasz fan yt numero uno to powinieneś z pamięci obudzony w środku nocy takie rzeczy powiedzieć.

1

@MesQueUnClub_87 Dobrze Ci idzie, ale musisz podać pełny zestaw. Kto pierwszy ten lepszy :)

Polecam nasze filmy na YT https://www.youtube.com/channel/UCz4AQBIaQhgaOmJkLM6CY1w
oraz zakładkę "redakcja" https://www.fcbarca.com/zespol-fcbarcacom.html

Więcej tipów nie podam :)

2

@MesQueUnClub_87 Wiem, mój drogi Watsonie, że może to być trudne, ale La Rambla nie takie rzeczy rozkminiała w mniej niż 15 minut :) Może mały challanege? :P Jakiś talon na bana mogę wrzucić do puli :D

1

@MesQueUnClub_87 Jak rozszyfrujesz pozostałych to Ci powiem :)

18

@KamilZ Ale nadal będzie na boisku ich kluczowy "zawodnik".

4

@Messinio82 Gdyby tak kupili Luisa zamiast Alexisa, bo były wtedy takie przymiarki... Ile by teraz miał bramek... Crack!

0

@Mow_mi_Douglas To możesz otworzyć dyskusję w nowej karcie i później zamknąć.

0

@theOneAndOnlyKing Kiedyś wrzucaliśmy podcasty również na soundcloud, jednak wyczerpaliśmy limit, a że większą audiencje mamy na innych platformach to nie zdecydowaliśmy się na płatną wersję. Być może kiedyś do tego wrócimy, ale nie mamy na razie takich planów. W Twoim przypadku polecam yt premium jednak wiąże się to z wydaniem kasy.

7

@volume4443 Obok nicku i daty napisania masz ikonkę takiej książki. To jest skrót do dyskusji. Wystarczy to kliknąć i przeniesie Cię do dyskusji. Pozdrawiam.

0

@Colon Jasne, jeśli ktoś to czyta i ma inną opinię to chętnie wysłucham. Myślę, że każda sugestia jest istotna, bo może pomóc w rozwoju kanału, podejrzewam, że @Colon również się wtedy do tego chętnie odniesiesz. Pozdrawiam

0

@Colon Dzięki za opinię. Wg mnie też pasują, dobrze, że nie jestem w tym sam. Właśnie czekałem, aż ktoś coś wspomnij o audio, żeby ewentualnie coś zmienić, ale skoro ekspert mówi, że pasuje to będę szukał pokładów w ten deseń. Mamy bardzo szeroką bazę, więc na bank coś się znajdzie. Liczę na feedback przy kolejnych produkcjach. Jeszcze raz dziękuję.

0

@Colon Ale siada czy nie? Daj znaka ;)

0

@Colon W sumie prócz intra są 4 nuty. Jakoś w 7:30 się zmienia.

Media