O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Eoren, Rivaldo, Kluivert, Puyol, Xavi, Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Mil vuit-cents noranta-nou, Neix el club que porto al cor, Blaugrana son els colors, Futbol Club Barcelona!

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 7097
  • Polecenia 13782

Komentarze

0

@`Sin hej Panowie, jakbyście mogli przestać spamować takimi dyskusjami to będzie super. Nie obrażę się, że mnie nie zaprosicie. La Rambla to miejsce do dyskusji, a nie chat pod potronatem AA. Piszcie sobie na priv takie rzeczy, a tutaj twórzmy merytoryczne dyskusje. Pozdrawiam i życzę miłych dyskusji.

0

@`Sin @Lopezz80 @Janas11224 @plooper Jak u Was teraz? Możecie podesłać screen, gdyby był jeszcze problem?

13

Sprawdzamy właśnie zgłaszane przez was problemy z wyświetlaniem reklam. Jeżeli ktoś ma jakieś kłopoty z reklamami to piszcie wszystko pod tym postem. Najlepiej napiszcie z jakiego urządzenia korzystacie i na jakiej przeglądarce. Pozdrawiam.

1

@Kidd Dzięki kolego. Też mam takie wrażenie i tylko mnie w tym utwierdziłeś. Tego delikatnego szumu nie wyeliminujemy póki jest pandemia, ponieważ każdy z nas nagrywa zdalnie u siebie, ale może w przyszłości coś się pomyśli. Uwierz mi, że wiele spędzamy czasu, żeby to tak brzmiało, więc Twoje słowa mnie budują, mimo, iż skromnie twierdzisz, "że źle nie jest. Wybitnie też nie. Po prostu leci". Dokładnie takie ma być :)

Zobacz wszystkie

124

Ludzie drodzy, jeżeli chcecie psuć innym frajdę z oglądania filmów ,seriali czy czytania książek to weźcie to róbcie gdzieś indziej, bo szkoda tracić możliwość użytkowania strony w takim etapie sezonu. A jeżeli już musicie porozmawiać, bo to Was bardzo ekscytuje w danym momencie, to oznaczajcie wyraźnie na początku komentarza, że jest w nim [SPOILER]. Szanujmy obecność innych i nie psujmy im zabawy.

120

Bo to zawody są...

106

Tylko dla formalności. ;)

104

Kto mi zaspojleruje GoT ten dostanie perma.

102

Kapitan grzmot? Pewnie dlatego pada jak rażony piorunem :)