O sobie

  • Zainteresowania Piłka, muzyka
  • Ulubiony zawodnik Ronaldhinho, Iniesta, Messi, Mila :)
  • Ulubione zespoły Barça
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 1150
  • Liczba komentarzy 974
  • Polecenia 1760

Komentarze

0

Chciałbym przywołać brak Messiego, i grę z Dr Jongiem, jeśli obu nie ma w składzie to jest totalna padaka. Ale wystarczy jeden z nich by coś się działo, oczywiście nie porównuje ich do siebie.

0

Ja oceniać nie będę, nie chce zaniżać tych ocen. Najlepsze młode pokolenie jakby nie było. Puig frustracja lvl 99, Dembele musi poćwiczyć dośrodkowania i wiele wymieniać.

1

Czyli sport kontaktowy, przez ponad 90 minut bez dystansu społecznego czy jak to tam się nazywa, wszystko ok, ale wymiana koszulek to już zagrożenie. Nie wiem, czy się cieszyć czy płakać, jakich czasów dożyłem.

0

Nie przekonuje grając po kilka - kilkanaście minut. Może za to przekonać grając 60 minut albo cały mecz. Mnie, kilku innych kibiców i trenera, a tu się kółko zamyka.

2

@y13 nie słuchaj komentatorów, albo nie bierz ich opinii do siebie. Fakty znają, jakieś ciekawostki, ale ich opinia jak każdego z nas, często mylna.
Zatrzymanie się w tamtym momencie mogło znaczyć zmianę kierunku postawy obronnej przy podaniu na drugi czy tam trzeci metr, nie zawsze strzał jest pewną opcją. Zwłaszcza, że miał doświadczonego obrońcę przed sobą, który mógł zablokować strzał (w teorii).

Zobacz wszystkie

80

Miło się oglądało jak Atletico rozbija Juve. Jak miło się zasypało widząc frustrację CR7. Może jestem złym człowiekiem tak myśląc, nie ujmuje mu talentu itp ale wolałbym, by nie przeszli dalej. Szkoda jedynie Wojtka w bramce.

64

A jakby tak się zmówić z innymi klubami i nie kupować od PSG nikogo?

49

Też za tym jestę :D

48

Na pewno do nich nie strzelał xD

39

Co do tego gestu CR7, Diego z tego co pamiętam dostał też karę, więc i tu też by było fair jakaś dać.
Mam też nadzieję, że kibice docenią to, co robił L. Suarez na boisku, bo na prawdę wniósł wiele na boisko.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Co było najgorsze w Barcelonie w 2020 roku?