O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3500
  • Liczba komentarzy 113
  • Polecenia 120

Komentarze

2

Bardzo jestem ciekawy czy grając w pomocy Rakitić, Busquets, Vidal można zobaczyć inna grę Barcy niż za Ernesto. Czy można z nich wydobyć więcej kreatywności? Wydaje się, ze trener będzie chciał pokazać coś innego. Pewnie za Rakietę wejdzie ktoś bardziej kreatywny: Puig lub Arthur. Na któregoś z nich powinien postawić, aby się rozegrali. Nie od razu można widzieć poprawę gry. Jeden przychodzi z zespołu B, drugi po kontuzji.
Może pokaże inny system 3-5-3 lub 4-4-2...
Nie mogę się doczekać.

0

Tez mi się wydaje, ze to były dobre 80 minut w wykonaniu Barcy. Nie koniecznie jednak musiał to być początek czegoś lepszego. Na pewno jednak nie był to dobry moment na zmianę. Powinna ona nastąpić, albo na koniec poprzedniego sezonu, albo początku tego, kiedy i wyniki i grały były złe.
Sposób załatwienia sprawy - żenujący. Jeśli rzeczywiście Setien nie był kandydatem pierwszego wyboru, co więcej niż prawdopodobne to jak można było urządzać taka szopkę. Czemu nie można było wcześniej wybadać zdecydowanie dyskretniej gej sytuacji. Skąd nagły pośpiech.
Niech się prezes tłumaczy. Teraz powinien wysłuchać nawoływania do dymisji większe niż Valverde przez ostatnie pół roku.

0

To wszystko wygląda jak działania nieprzemyślana. Czemu teraz Valverde? Czemu teraz Xavi? Wyniki Al-Sadd nie robią żadnego wrażenia. Może ma słaby zespół - nie śledzę - ale na mistrzostw nie mają co liczyć.
Potrzebny trener, który potrząśnie zawodnikami. Czy aby Xavi jest w stanie. w tym momencie Koeman wydaje się lepszym wyborem.

0

Szybka obrona piłkarzy pokazuje, ze nie pozwolą na zmianę trenera w tym roku. Ciągle jednak będę musiał czytać ten spam. Lepiej zaakceptować niż wciąż pisać, co to za trener i kogo nie marnuje.
Jeśli nie będzie wyników w tym roku na pewno odejdzie. Czy dobrze, ze go bronią? Jak nic nie wygramy w tym roku, to na następne lata skończą im się argumenty w szatni i nowy trener będzie miał łatwiej.
Gra wyglądała w tym meczu lepiej, skupienie i zaangażowanie nadal na poziomie, który nie daje trofeów. Jak tak piłkarze chcą rządzić to niech zrobią Vidala kapitanem i biorą z niego przykład.

1

Czy to nie wstyd Barcelono:
https://rafalstec.blog/2019/12/19/barcelono-czy-ty-wstydu-nie-masz/
Stec jak zwykle celnie.

Zobacz wszystkie

20

Bez jaj! Strateg - zgadzam się bardzo precyzyjny, wie jak ustawić zawodników. Nawet wypadek z Roma był b. wynikiem podejścia zawodników niż opierał się na błędach taktycznych.
Jeśli chodzi o zarządzanie forma, a szczególnie zmiennikami i odpoczynkiem piłkarzy to za ta laurkę od redakcji na bank płacił Ernesto. W przypadku kontuzji Suareza leżymy na całego, a chłop gra non stop. Kiedy był niby mądrze zmieniony przez Boatenga. Przecież on do tej pory miał 3 szanse i chyba nie w pełnym wymiarze. Już pal sześć Malcolma - choć szkoda chłopaka - 4:4:2 widać może dać radę. Mając jednak jednego napastnika i trzymanie go cały czas przez 90 minut + nie jest żadnym modelowym przykładnym zarządzaniem rotacjami.

10

Busquets ostatnio robi dużo błędów, przyzwyczaił także do lepszego czytania gry przeciwnika, ALE nadal wykonuje swoją pracę na wysokim poziomie, więc krytyka trochę zbyt ostra.
Przede wszystkim to jego otwierające podanie do Messiego dało jedyną bramkę w tym meczu. Facet daje b. dużo zespołowi - szacunek się należy.

10

Nie jestem hejterem Ernesto, ale i mi puszczają nerwy jak na tablicy jest 3:0, a zmian nie ma. Odpukać, jakby się coś stało Suárezowi to jest mega kłopot: nieograny Malcolm i Boateng.
Dziwi takie ryzyko, biorąc pod uwagę szanse na trofea, pieniądze. Kto jak kto, ale Suárez ograny jest. Jakie są jego motywacje? Czy teraz z 10-opunktową przewagą podejście się zmieni?

9

Odnoszę wrażenie, ze w meczach z Realem, a szczególnie I połowie meczu, który wygraliśmy 3:0 było z posiadaniem piłki znacznie gorzej. Tamten styl mnie jednak nie przekonywał. Przycisnęli nas, nie mogliśmy wyjść z pod pressingu. To było słabe. Gdyby Real był bardziej skuteczny to nie wiem czy mentalność zawodników pozwoliłaby później na 3 bramki. Jeśli Barca wyjdzie spod pressingu to rzeczywiście przejście do ataku i wykończenie jest super skuteczne. Czasami jednak obie rzeczy zawodzą i jeste jak z Roma w zeszłym roku. Dlatego wole jednak pełna kontrole. Wiadomo jednak, ze i czasami zespoły tak skutecznie postawią autobus + brak skuteczności i tez robi się problem. Nie zmienia tk faktu, ze wole kontrolująca wydarzenia Barce niż reaktywna.

9

Słaba polityka. Pomocnik, który przegrywał rywalizację w PSG, dodatkowo na pozycji gdzie w Barcelonie jest bardzo mocna konkurencja. Jeśli kogoś kupować to de Jonga, który jest super-perspektywiczny.