O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 141
  • Polecenia 187

Komentarze

0

@Comentateiro
Sytuacja finansowa i organizacyjna Klubu jest dokładnie taka jak transfery - tragiczna.
Tak też oceniam to okienko.
Nie wiem jak Ty, ale ja (szczególnie po zapowiedziach prezesa) nie spodziewałem się, że oddamy Messiego, Griezmana, a w zamian przyjdą Aguero i Luuk de Jong. Zostali Ci, których najbardziej wszyscy się chcieli pozbyć.
Mimo sytuacji finansowej nie spodziewałem się, że aż tak siła zespołu zmaleje. Jak ty jesteś zadowolony to gratuluję.

2

Wierzcie dalej w Laporte…
Nic nie zrobił, żeby odmienić sytuacje, a teraz uważa, ze projekt sportowy z zawodnikami przedpłaconymi, kontuzjogennymi, geriatrycznymi wypali. Bez szans z ta strategia. Trzeba było tanio sprzedawać / zamieniać tych piłkarzy, którzy nikt nie chce, ale zostawić tego, którego wszyscy chcą, bo wiadomo, ze robi różnice, bo potrafi wygrać sam mecz. Przez najbliższe 3 lata będzie to udowadniał w PSG i zdominuje z nimi Europę (choć w lidze francuskiej będzie nudno strasznie - do jednej bramki).
Chciałbym się mylić i żeby te wspaniałe „wzmocnienia” wreszcie wypaliły…

0

No przyda się na pewno, ale Barcelona musi szukać napastnika na lata, a nie na 2 sezony. Zamienić Suareza na Aguero raptem rok młodszego, nadal jedna noga już na emeryturze. Nie ograny, nie wiadomo czy się wpasuje... Bartek odszedł za późno!!!

24

Nie podoba mi się ta zasada, ale niestety takie sytuacje na styku są zazwyczaj uznawane jako spalony. Wolałbym, aby sędziowanie przy tak spornych sytuacjach jednak promowało drużynę atakującą - dla widowiska.

0

Jakbyśmy na lewej obronie mieli szybkich obrońców to można by kombinować. Przechodzić z 5-3-2 na 3-5-2, ale PSG tylko na to czeka żeby Mbappe mógł tam szaleć. Nawet próbować bardziej ofensywnie zamieniając później Desta na Grizmana, który tez potrafi bronić. Jednak z uwagi na kulawą lewą stronę jesteśmy idealnym sparingpartnerem dla PSG.
Jedyna nadziej, ze uda nam się ich zatrzymać na ich połowie i tam tłamsić.

Zobacz wszystkie

24

Nie podoba mi się ta zasada, ale niestety takie sytuacje na styku są zazwyczaj uznawane jako spalony. Wolałbym, aby sędziowanie przy tak spornych sytuacjach jednak promowało drużynę atakującą - dla widowiska.

20

Bez jaj! Strateg - zgadzam się bardzo precyzyjny, wie jak ustawić zawodników. Nawet wypadek z Roma był b. wynikiem podejścia zawodników niż opierał się na błędach taktycznych.
Jeśli chodzi o zarządzanie forma, a szczególnie zmiennikami i odpoczynkiem piłkarzy to za ta laurkę od redakcji na bank płacił Ernesto. W przypadku kontuzji Suareza leżymy na całego, a chłop gra non stop. Kiedy był niby mądrze zmieniony przez Boatenga. Przecież on do tej pory miał 3 szanse i chyba nie w pełnym wymiarze. Już pal sześć Malcolma - choć szkoda chłopaka - 4:4:2 widać może dać radę. Mając jednak jednego napastnika i trzymanie go cały czas przez 90 minut + nie jest żadnym modelowym przykładnym zarządzaniem rotacjami.

10

Busquets ostatnio robi dużo błędów, przyzwyczaił także do lepszego czytania gry przeciwnika, ALE nadal wykonuje swoją pracę na wysokim poziomie, więc krytyka trochę zbyt ostra.
Przede wszystkim to jego otwierające podanie do Messiego dało jedyną bramkę w tym meczu. Facet daje b. dużo zespołowi - szacunek się należy.

10

Nie jestem hejterem Ernesto, ale i mi puszczają nerwy jak na tablicy jest 3:0, a zmian nie ma. Odpukać, jakby się coś stało Suárezowi to jest mega kłopot: nieograny Malcolm i Boateng.
Dziwi takie ryzyko, biorąc pod uwagę szanse na trofea, pieniądze. Kto jak kto, ale Suárez ograny jest. Jakie są jego motywacje? Czy teraz z 10-opunktową przewagą podejście się zmieni?

9

Odnoszę wrażenie, ze w meczach z Realem, a szczególnie I połowie meczu, który wygraliśmy 3:0 było z posiadaniem piłki znacznie gorzej. Tamten styl mnie jednak nie przekonywał. Przycisnęli nas, nie mogliśmy wyjść z pod pressingu. To było słabe. Gdyby Real był bardziej skuteczny to nie wiem czy mentalność zawodników pozwoliłaby później na 3 bramki. Jeśli Barca wyjdzie spod pressingu to rzeczywiście przejście do ataku i wykończenie jest super skuteczne. Czasami jednak obie rzeczy zawodzą i jeste jak z Roma w zeszłym roku. Dlatego wole jednak pełna kontrole. Wiadomo jednak, ze i czasami zespoły tak skutecznie postawią autobus + brak skuteczności i tez robi się problem. Nie zmienia tk faktu, ze wole kontrolująca wydarzenia Barce niż reaktywna.