O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 558
  • Liczba komentarzy 60
  • Polecenia 154

Komentarze

2

"Quique Setien podał listę zawodników powołanych na dzisiejszy mecz z Levante."
Ani dzisiejszy, ani z Levante.

1

"Nie chcę tworzyć polemiki związanej z arbitrami, nie krytykuję, a mówię tylko, co myślę."
A szkoda, bo czas tę polemikę otwarcie rozpocząć i sygnał do tego powinien wyjść ze strony osób związanych bezpośrednio z ligą hiszpańską. Poziom sędziowania jest tragiczny i notorycznie popełniane są złe decyzje pomimo dostępu do VARu. I nie mówię tu tylko o decyzjach na niekorzyść Barcelony. Po tak bezczelnych i ewidentnych błędach jak ostatnie niepodyktowane karne krytyka się należy, ludzie za to odpowiedzialni powinni stracić swoje posady, po to mają podgląd z kamer żeby z tego korzystać.

0

@Qaz123 "Visca el Barca" to jedyne miejsce, w którym wyhaczyłeś błąd? Musisz włączyć jakiś automatyczny słownik kolego, bo trudno to czytać.

2

@laliga40 Bo w większości przypadków kluby kompletnie nic z tym nie robią. Patrz na polskie stadiony, notorycznie nienawistne i wulgarne hasła się na nich pojawiają, czy kluby podejmują jakiekolwiek działania w tej kwestii?

2

@Litman Griezmann jako jedyny tutaj gra na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej.

Zobacz wszystkie

24

W porównaniu do różnych Neymarów, Turanów, Dembele'ów itp w sumie cieszy ktoś, kto wydaje się stabilnym i spokojnym człowiekiem.

22

Bądź co bądź w ostatnich latach nie tylko był filarem pomocy Barcy ale i zachowywał się bardzo profesjonalnie pomimo dużych wymogów jakie przed nim stawiano. Takie kręcenie sobie jego karierą jest ze strony zarządu Barcy niefajne. On zachowywał się z maksymalnym szacunkiem i profesjonalizmem to i klub tak powinien robić.

21

Odnośnie nowego regulaminu fcbarca.com - bardzo szanuję za wprowadzenie zakazu nieoznaczonego spoilerowania książek, filmów itp.

19

Załamuje się jak widzę, że w ocenach pomeczowych ciągle aktywnego Coutinho stawia się na równo albo poniżej Suareza, Semedo, Dembele czy Umtitiego (który zagrał dziś źle i miał sporo błędów). Cou był dziś jednym z najbardziej pracowitych zawodników mimo że nie wszystko wychodziło (nie zawsze z jego winy), próbował grać pomysłowo, był bardzo widoczny. Chyba ta jego krytyka to już bardziej z przyzwyczajenia niż faktycznej analizy gry.

12

Jeżeli to prawda... trzeba mieć tupet żeby na jego miejscu stawiać jeszcze jakieś warunki. Niech gnije w psg.

Media

Liga typerów

1 barcatv 107 pkt
2 marius64 101 pkt
3 piotrtrzebinia 98 pkt
4 Tomini 96 pkt
5 TrogluS 96 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?