O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi Puyol Xavi Koman Luis Enrique
  • Ulubione zespoły Barca, Milan, Chelsa
  • Barcelonie kibicuję od 1996

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 167
  • Polecenia 264

Komentarze

1

No to Rigui chyba posiedzi kolejny sezon na ławie, przy takiej grze Nico i Gaviego nie ma szans na wstanie z niej, a jeszcze Pedri wróci, więc mamy trenera który wie jak grać w środku, więc ich rozwinie :)

2

Ojjj może się kiedyś dowiemy, kto kazał Laporcie tak postąpić, bo może został do tego przymuszony, przez swoich sponsorów :) oddawać Messiego i stracić tylu kibiców na stadionie, sponsorów, sprzedaż koszulek nie wspominając o tym, że bez niego gra wygląda fatalnie. Laporta powtarzam to już kolejny raz, że zostanie bardziej zapamiętany za to, niż Bartek. Oby kiedyś udało się jeszcze zobaczyć w życiu, piłkarza z podobnym talentem do Messiego...

2

@Sortello Jak bankrutem, klub oficjalnie go prosił o obniżenie o 50% pensji i to przyjął bez wahania, a teraz ilu widzisz kibiców na stadionie ??? Na kogo mają przychodzić turyści ??? Gdzie jest sponsor ???? zrozum że odejście Messiego tylko pogarsza finanse !!!! Zarząd nie miał żadnego pomysłu, dla klubu odejście Leo teraz to najgorsza z możliwych dat... Budować trzeba zespół z planem, a nie długoterminowym. Zawodnicy mogli obniżać jeszcze pensje lecz nikt o to ich nie prosił, więc działania z zmniejszaniem wynagrodzenia były fatalne.

0

@Ptasior no widać to po obecnym stanie w wynikach, jak i ilości kibiców, oraz ogromnym problemie z znalezieniem sponsora.... więc faktycznie od dupy strony zaczęliśmy.

0

@formentera2017 ojj chłopaku widzę że żyjesz marzeniami, no jak tak lubisz.... ale dla niego nie będzie miejsca w kadrze, nawet Xavi wybierze bardziej perspektywicznych graczy, niż Puiga... patrz obiektywnie jak on będzie grał.... czekam na koniec sezonu jak to potwierdzisz.

Zobacz wszystkie

23

Może zrobimy zrzutę na nowy serwer na stronę ??? bo ten obecny to lipa.

19

Panowie każdy z nas ma różne zdania, no i swoje wizje klubu, lecz jedno mamy wspólne, to nasz KOCHANY KLUB, więc kibicujmy mu, na dobre i na złe... VAMOS BARCA !!!

16

Zarząd robi mu cały czas pod górę z strzelaniem goli, pierw Suarez teraz Leo...

9

Co za zjazd u Ter Stegena... może następny mecz, to niech zacznie na rezerwie... bo Neto się zastanawia co się jeszcze musi się zadziać... aby zagrać.

9

No No dobra decyzja.... stadion pusty, brak bramek, brak chętnych sponsorów... a on mówi o takiej samej kwocie utrzymania jak za hochlanda... dramat jak to czytam... wybielanie i nic więcej... tak jak teraz promocja Benzemy o złotą piłkę... też to jest dramat, zwłaszcza jak się czyta opinie kolegów, którzy go promują.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?