0

Tebas ty stary ch*ju

0

@Colon hahahahha

0

@Coutinho007 nie muszą go sprzedawać, więc klauzula albo tam są drzwi.

1

@kuz jest niewerbalne przyzwolenie od władzy, więc co się dziwisz?

0

@swiergol2 a) czy ja cie ziomek gdzies obraziłem? użyłem jakichś przymiotników wobec ciebie? weź się kurwa ogarnij
b) napiszę tak, że prościej się już chyba nie da. Uwaga, skup się na chwilę i zrozum: dlaczego chcesz, żeby ktoś nie miał w ogóle, zamiast starać się samemu mieć więcej? Polaczkowe podejście, żeby sąsiad nie miał w ogóle. Zamiast wkurwiać się na niczego winnych ludzi, że dostają cokolwiek, idź się wkurw na polityków czy swojego pracodawcę, że cie w biały dzień okrada.

0

@swiergol2 lol, to wkurwiaj się na tych, dzięki którym mało masz i nie stać Cię na cokolwiek, a nie na tych, którzy najpewniej pierwszy raz w życiu na wakacje pojadą.

1

@amanter jaki szyfr XDDD

0

Tracę wiarę w ten klub i jego przyszłość za każdym razem, gdy czytam, że to ofensywę trzeba wzmocnić, a nie defensywę.

0

@FCB_dimiC jeśli mieszkasz w dużym mieście i masz tam placówkę Luxmedu, tam często są terminy na rezonans na NFZ powiedzmy trzy, cztery dni. Swoją drogą, nie wiem czy z pracy dostajesz Luxmed/Medicover/Enelmed (co stało się już chyba takim standardem, że nie wiem gdzie go nie oferują), ale jeśli nie masz to warto prywatnie się zapisać za te 150 czy 200 złotych miesięcznie.

1

@Joe_Pesci stawiać domy na 0:0

0

Widziałem właśnie jakiegoś mema z tego fame MMA i to całe fame MMA wygląda jak główna strona Onetu bez adblocka.

0

@barcelonaLM FDJ nigdzie nie dostanie nawet połowy tego, co zarabia w Barcelonie

6

Pod Camp Nou powinny się dzisiaj zadziać jakieś zamieszki, bo inaczej tej stagnacji i agonii nic nie zmieni.

10

Niech ktoś zrobi jakieś bingo z wymówkami rudego

0

@Breakdrowser w sensie zapierdalał w obronie? Bo to obrona wali kleksy, a w ataku jest brak wypracowanych na treningach akcji, więc to idzie na konto Koemana.

0

@Darkfin nie, mówię o tym, że jak się rzuca tekstami typu "kto nigdy nie wykorzystał nietrzeźwej niech rzuci pierwszy kamień" albo "do LGBT trzeba strzelać" to trzeba się liczyć z tym, że takie słowa/zachęcanie do czynów są karalne.

0

"wolność słowa coś Ci mówi?"

@Darkfin a Tobie mówi coś odpowiedzialność za wypowiedziane słowa?

4

Komentarz usunięty

0

@Colon jakieś dwa, trzy tygodnie temu youtube losowo zasugerował/przypomniał mi Pneumę i później przez tydzień słuchałem zapętlone Fear Inoculum

0

"może niech swoboda do określenia czasu pracy zostanie w rękach pracodawców, a nie sejmowych urzędasów."

@Ratamahatta lmao. Dokładnie z tego powodu powstały przepisy zabraniające wykorzystywania dzieci do pracy, bo ktoś kiedyś pomyślał, że najlepiej będzie oddanie pełni władzy w ręce zjebanych kapitalistów, którzy jedyne co znają to biznes plan.

1

"Samo doporowadzenie do tego, ze kapitalizm ma czesto pejoratywne jest zalamujace."

@Colon ja myślę, że sobie zapracował tym, co odpierdalają firmy pokroju Coca Cola czy Nestle. Zapracował sobie też tym, że nagle dach nad głową wymieniamy jednym tchem jako dobro konsumowalne obok czekolady czy chipsów, a nie, wiesz, rzeczy bez której umrzemy. Albo banki, które odpierdalają taki szajs, że całe kraje padają, ale przecież banki "są duże, żeby upaść". Dalej wymieniać?

3

@Dojaar ale przestań prześladować tym wpisem chrześcijan i ich wrażliwe uczucia religijne /s

0

Praca w Barcelonie jest jak granie w Fife na poziomie nacheatowanego legendary, a Pirlo to taki ja, co od 10 lat nie grał w to. Co może pójść nie tak?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kgorecki2500 gdzie jest haczyk?

5

@marcin62 Ja się cieszę, bo jest ogromna korelacja między gówniakami nadużywającymi gier/streamów/streamowania a liczbą dzieci-zombie, które nic nie potrafią, nic nie wiedzą i nawet nie widzą w tym problemu, że tak jest.

0

@hoeniker ludzie zapominają, że będąc pomocnikiem musisz też dawać COKOLWIEK w defensywie, a tam ważący 40kg Puig może jedynie biegać jak kurczak bez głowy.

0

@Barca1992 zagranie na poziomie cygana na rynku, żebrzącego o pieniądze z dzieckiem na rekach. Kim trzeba kurwa być, żeby bezbronne dziecko wciągać w polityczno-pseudonaukowe gównowojenki? Wstydź się ziomek.

0

@pt9 Rykoszetius Junior

1

"dlaczego tak się dzieje?"

@MesQueUnClub96 pewnie prezes musi małżonce kupić osobny prywatny odrzutowiec

Media