O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1260
  • Liczba komentarzy 948
  • Polecenia 835

Komentarze

1

@dafik85
Jeśli Allegri śledzi naszą kadrę to wie że Donnarauma będzie mu potrzebny.

1

@JarekS
Szewa robi robotę!

0

@LeoMessiah
Do Espanyolu :-)

1

Holandia klepie jak czasami Barcelona.
Tylko Messiego im brakuje.

0

@marcin62
Kto to? Jaś Kapela?

Zobacz wszystkie

27

@Kamson33
Szef IQ 200!
:-)

18

Co to sytuacji Suareza to dziwne, że nikt nie bierze pod uwagę że mogło być tak, że w tej samej chwili bramkarz próbował łapać piłkę rękawicami po jej bokach a Suarez uderzył centralnie w środek piłki od jej dołu (zapewne czubkiem buta). Dlatego piłka przeleciała nad bramkarzem do bramki, ręce bramkarza nie mając piłki się złożyły a noga Luisa ląduje na jednej z nich i barku, ale to już w wyniku impetu ruchu w tej akcji.

Kto grał w piłkę to wie, że takie sytuacje pod bramką mają miejsce gdy napastnik czubem buta uprzedza bramkarza przy jego niepewnej interwencji.
A że Suarez to lis pola karnego to sprytnie wykorzystał sytuację i bramka jest prawidłowa.

Najlepszym sposobem do rozwiania sytuacji byłoby obejrzenie ujęcia z góry, z nad tego miejsca (latająca kamera chyba to się nazywa) ale nie wiem czy była akurat w tym miejscu gdzie nastąpiło to zdarzenie.

Raczej nie można mówić, że było kopnięcie w ręce bramkarza na podstawie publikowanych zdjęć bo gdyby Suarez tak zrobił to tor lotu piłki byłby zupełnie odmienny, raczej w stronę przeciwną od bramki albo w bok od zawodników a nie centralnie do siatki.

Przemyślcie sobie wszystko zanim będziecie pisać , że brutal, że skopał, że bramka nieprawidłowa etc. komentując z fotela znad browara
:-)


16

Zadziwiająco wielu krytykujących Messiego i popierających jego sprzedaż/wymianę na kogoś (dowolnie kogo) nie rozumie kogo traci Barca.
To historyczna i kompromitująca zarząd strata dla Klubu.
To jest gracz jakiego już nigdy nie będziemy mieć w swoich szeregach.

A do tych podjaranych nowymi możliwościami, nowymi gwiazdami, świeżym otwarciem powiem tylko, że Barca przy swoim potencjale finansowym, marketingowym, aspekcie historycznym, może kupić każdego gracza na świecie, każdego ale takiego jak Messi już nigdy nie znajdzie.
To gracz tzw. "intransferible" - niestransferowalny jeśli sam tego nie chce.

Najbardziej jednak bolesne jest to , że głupi zarząd szeregiem swoich nieudolnych działań zrobił w zasadzie wszystko aby go skłonić do odejścia bo Messi nie chce już firmować takiego syfu w jakim jesteśmy pod rządami Bartomeu & Co.

Każdy kto zatrudni Leo czy to City/PSG czy ktokolwiek inny zrobi najlepszy interes w swojej historii.
Marketingowo na pewno a myślę, że i sportowo także.
Kto najbardziej straci tez wiadomo.

16Tym, którzy tak się jarają myślą, że Matthijs de Ligt jest graczem który może grać u nas na obronie przez kolejne 15 lat chciałbym przypomnieć, że jego agent to Mino Raiola a ten gość żyje z transferowania swoich graczy co kilka lat do kolejnych klubów.
Raiola, żyje z wyduszania mega prowizji od transferów i to wyższych niż rynkowe standardy wiec im częstsze transfery tym więcej kasy dla niego.
Jego gracze podpisuja długie kointrakty z ogromnymi pensjami a po kilku latach zaczyna się jazda z wymuszeniami przejścia do innych klubów. Kilka lat w klubie i zmiana na inny.
Sztandarowy przykład Ibrahimovic, Balotelli, teraz Pogba, zaden z jego klientów nie został w jednym klubie na lata, ciagle tylko zmiany i kasa się kręci.
Teraz Raiola robi jakieś smieszne aukcje i czeka kto da wiecej kaski dla niego za podpis gracza.Hiena dbająca o kasę a nie rozwój gracza.
Obecnie najbardziej interesują go transfery do PSG, MU, Juve czyli tam gdzie moze liczyć na hajs.
Cześć klubów nie chce z nim robić interesów płacąc mu chore prowizje i dlatego ma problemy z umieszczaniem graczy wdo Barcy, Realu, City, Bayernu.
Osobiście się cieszę ze nie robimy z nim interesów chociaz niestety ma umowe z naszą młodą gwiazdą La Masii Xavi Simonsem. Obawiam się ze nie pogra u nas w seniorach tylko za chwilę bedziemy swiadkiem odejscia do jakiegoś PSG czy MU.

Niestety, grubas jest głowną przyczyną ze de Ligt nie bedzie u nas..
I rację miał Cruyff, ze jak nie jestes pewny ze chcesz grać dla Barcy to wcale nie jestes potrzebny w Barcy :-)

16

Wszyscy tutaj chcą Haalandów, Depayów, De Ligtów a ja bym skromnie, tylko o jednego małego Kante poprosił do nas :-)