O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 989
  • Liczba komentarzy 915
  • Polecenia 2366

Komentarze

2

Tak Wam tylko zdradzę, że to kolejne ploteczki z palca i Dembele zostanie w Barcelonie. Miłego wieczoru :D

0

Kolejna porażka polskiego żużla. Już się nie chce człowiekowi na to patrzeć.

0

Ekstraliga przez przepisy i zawodników z każdym rokiem schodzi na coraz większe psy. Większość tych zawodników jeździ/jeździła w Szwecji, Anglii, na strasznych kartofliskach, a w Polsce zawsze problem i narzekanie. Nie chcieć wyjechać na próbę toru gdzie jadą na pół gwizdka, to już jest parodia.

0

Co się działo przez tą godzinkę w F1? Bo kurde myślałem, że startują o 14 i przespałem :D

0

Co tak poszło do przodu z tym Destem? Bo dziś nic nie śledziłem, a dopiero wróciłem. Ktoś poważny podał info czy jakieś tiery 353?

Zobacz wszystkie

124

@Janiama Nie da się czytać Twoich postów. Tylko krytyka i panika. Rząd zrobil pierwsze kroki dużo szybciej niż zrobili to we Włoszech. Są wystarczające, bo powtarzam, to nie jest wirus, który przyniesie nam zagładę, a państwo musi funkcjonować. Przez takie osoby jak ty dziś w sklepach jest co jest, a ludzie sikają po gaciach. Po co Ci ta liczba zarażonych, skoro ktoś jest w kwarantannie? Po co Ci 200 tysięcy, skoro i tak to nie jest współmierne, bo nie jesteś wyłapać w stanie tych co nie mają objawów? Zadbać o osoby starsze i tyle, spędzać mniej czasu w dużych skupiskach. Zaznacze, że prawdziwa śmiertelność wirusa prawdopodobnie wynosi dużo mniej niż 0,5%. Dajecie się mamić na każdym kroku, brak w Was jakiegokolwiek samodzielnego i logicznego myślenia, czy też czytania rzetelnych wiadomości. Snujecie wyssane z palca domysły.

60

W sumie jestem zaszkowowany jak przeczytałem wczorajszą dyskusję. Twierdzenie, że PiS czy PO, to jedno i to samo zło, jest mocno przesadne. Jakie by PO nie było i jakich wałków nie kręciło, to nigdy w takim stopniu nie ograniczało naszej wolności czy też ich władza nie przeradzała się w totalitaryzm jak wygląda to obecnie. Jeśli chodzi o samą politykę i kręcenie po ewentualnej zmianie nic się wiele nie zmieni, jestem już z tym pogodzony, ale chciałbym odzyskać moją wolność. Bo jeśli ktoś wciąż nie widzi jak bardzo jest ograniczana, to chyba na prawdę nie chce tego widzieć.

48

Przyczepianie się do tego nowopowstałego cyklu pokazuje tylko jakim jesteśmy wciąż ciemnogrodem, zamkniętym na naszą seksualność. Nikt nikomu nie nakazuje oglądać takich filmów, być swingersami, czy cokolwiek innego, ale wytykanie, że to jest złe jest śmieszne. Szanuje czyjeś poglądy, czy to religijne czy moralne, ale nie każdy chce być zamknięty w jakieś normy etyczne. Więc jeśli ktoś ma ochotę ogladać porno to je ogląda, co tydzień mieć inną laskę w łóżku niech ma, ma ochotę dzielić się z kimś innym swoją dziewczyną, niech się dzieli. Ludzie po prostu korzystają z życia jak lubią, jak chcą. Robią to co ich po prostu podnieca. Dopóki nie wyrządza nam to krzywdy nie widzę powodu by w to ingerować czy też w jakiś sposób komentować. Dziękuje, pozdrawiam :D

39

@Uukasz_93 Bardziej wierzę medycznym statystyką, niż twitterowie Acoscie. Jeszcze nigdzie nie spotkałem takich w których młode osoby miałyby 25%. Za to sianie fermentu i paniki bez potwierdzonych informacji powinny lecieć bany.

31

@LuisSalvano 6-letni związek się liczy czy to dopiero później się te pindole wysyła? bo chyba jeszcze nie wszedłem na pewien etap