O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1990

Statystyki

  • Dni w serwisie 881
  • Liczba komentarzy 822
  • Polecenia 685

Komentarze

1

@Pavlogoalkeepe Nie wiem czy minister potwierdził, ale niezależna komisja zakwestionowała jego zwolnienie medyczne.
Cytat z artykułu:
"Okazało się jednak, że niezależna komisja nie uznała tego dokumentu. Przepisy w tym zakresie były bardzo rygorystyczne, a osoby rozpatrujące poszczególne przypadki otrzymywały zgłoszenia anonimowo. To znaczy, że komisja nie wiedziała, że odrzuca właśnie Djokovicia."
https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce,deportacja-djokovica--kto-moze-zostac-zwolniony-ze-szczepienia-przeciw-covid-19---wyjasniamy-,artykul,46803831.html

1

@ferdas_rawa Jeśli te 2 komisje były z Serbii to ich opinia nie jest wiarygodna, tak samo jak test na Covid wykonany w Belgradzie gdzie wynik się zmieniał w zależności od tego co mówił Djoković

0

@Jacob94 Tego sporu nie rozstrzygniemy, nie posiadamy odpowiedniej wiedzy medycznej

5

@Existimati "Jeśli ktoś Ci mówi, że nie możesz czegoś zrobić, to jest to ograniczenie pełnej swobody działania. Nie ma więc w tym wolności. Widać, że podstawowych słów nie rozumiesz."
Jeśli mam ochotę pojeździć po mieście 200/h, a przepisy mi tego zabraniają, więc to też jest ograniczanie mojej swobody?

Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka, więc jeśli Australijczycy nie chcą wpuszczać do swojego kraju osób niezaszczepionych to mają do tego prawo

Zobacz wszystkie

24

@T^L Bez wielkich liter i przecinków nie zrozumiałeś tekstu?
Odnieś się do tego co napisał a nie jak napisał

21

"Raz bardziej istotne są statystyki indywidualne, raz drużynowe. W zależności, czyja wygrana miała być obroniona,"

Post z FB
2010 rok:

Wesley Sneijder: Z Interem wygrałem Serie A, Puchar Włoch, Ligę Mistrzów, Klubowe Mistrzostwa Świata. Z Holandią zostałem wicemistrzem świata. Byłem jednym z wiodących zawodników drużyny, dajcie mi Złotą Piłkę! ????

France Football: W tym plebiscycie liczą się indywidualnie statystyki, nie zdobyte trofea! Złota Piłka dla Leo Messiego! ????

2013 rok:

Franck Ribery: Z Bayernem wygrałem Bundeslige, Puchar Niemiec, Ligę Mistrzów, Superpuchar Europy, Klubowe Mistrzostwa Świata. Byłem jednym z wiodących zawodników drużyny, dajcie mi Złotą Piłkę! ????

France Football: W tym plebiscycie liczą się indywidualnie statystyki, nie zdobyte trofea! Złota Piłka dla Cristiano Ronaldo! ????

2019 rok:

Virgil van Dijk: Z Liverpoolem wygrałem wicemistrzostwo Anglii, Ligę Mistrzów, Superpuchar Europy, Klubowe Mistrzostwa Świata. Z Holandią wygrałem wicemistrzostwo Ligi Narodów. Byłem jednym z wiodących zawodników drużyny, dajcie mi Złotą Piłkę! ????

France Football: W tym plebiscycie liczą się indywidualnie statystyki, nie zdobyte trofea! Złota Piłka dla Leo Messiego! ????

2020 rok:

Robert Lewandowski: Z Bayernem wygrałem Bundeslige, Puchar Niemiec, Superpuchar Niemiec, Ligę Mistrzów, Superpuchar Europy, Klubowe Mistrzostwa Świata. Indywidualnie zostałem królem strzelców Bundesligi, Pucharu Niemiec, Ligi Mistrzów. Zostałem najskuteczniejszym strzelcem na świecie według IFFHS (47 goli). Byłem najlepszym zawodnikiem drużyny, dajcie mi Złotą Piłkę! ????

France Football: Niestety, w tym roku nie przyznamy Złotej Pilki, ponieważ ligi zostały niedokończone! ❌

* Ostatecznie wszystkie rozgrywki dokończono z wyjątkiem ligi francuskiej. *

2021 rok:

Robert Lewandowski: Z Bayernem wygrałem Bundeslige, Superpuchar Niemiec. W poprzednim sezonie Bundesligi zdobyłem 41 bramek, rozgrywając 27 spotkań. Dzięki temu pobiłem historyczny, 49-letni rekord Gerda Mullera. W całym roku strzeliłem 64 gole. Mam najlepsze indywidualne statystyki, dajcie mi Złotą Piłkę! ????

France Football: W tym plebiscycie liczą się drużynowe osiągnięcia, a nie indywidualne. Argentyna wygrała Copa America! Złota Piłka dla Leo Messiego!

21

@SeWo77 To sprzedaj zawodnika, który najlepsze lata ma za sobą, pobiera wysoką pensję i nie ma ochoty odejść.

20

@Cwaniak4 Przecież mamy taką pakę, że tryplet musi być. Każdy inny wynik to porażka

16

Mam lepszy pomysł, MŚ 2x w sezonie, w przerwie świątecznej i letniej