O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, hokej, prawo cywilne, snooker
  • Ulubiony zawodnik Mark Selby
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003 rok

Statystyki

  • Dni w serwisie 2481
  • Liczba komentarzy 12601
  • Polecenia 26756

Komentarze

7

@DanielOOL A pamiętam czasy sprzed kilku lat, gdzie pod tekstem Redakcji robiło się offtop :D

1

@msmsms Niech sobie wisi ta maska, co to komu przeszkadza... Każdy może nosić jak chce.

9

Taka darmowa rada od prawnika w sprawie rzekomej możliwości ukarania kogokolwiek za brak maseczki mandatem karnym po zmianie rozporządzenia. Warto takiego mandatu nie przyjmować z dwóch powodów:
- Jasnych dla wszystkich wątpliwości wokół konstytucyjności ustawy i rozporządzenia
- Jeśli ten obowiązek zostanie zniesiony, a sprawa dalej będzie w sądzie, to zostanie umorzona. Jeśli czyn przestaje być wykroczeniem, sąd nie może ukarać sprawcy czynu, ponieważ w dniu orzekania stosuje się ustawę względniejszą dla sprawcy (Art. 2 Kodeksu Wykroczeń).

0

@Mixtape Słuszne, ponieważ nie ma dowodów sugerujących skuteczności maseczek. Zresztą nie da się zrobić takiego eksperymentu w warunkach laboratoryjnych. A bez tego każdy wynik łatwo podważyć.

0

@Ojciec5tkidzieci Bardzo wiele osób :) Ludzie wbrew pozorom nie są tacy głupi, a poziom świadomości prawnej w społeczeństwie dość wysoki.

Zobacz wszystkie

132

Jest w zupełności na odwrót. To Real ma kompleks Barcelony, a nie Barca kompleks Realu ;)

93

@LukaszFan Boże ci znowu najazd na Kopacz i Tuska... PiS za to sobie fantastycznie radzi, brak działań prewencyjnych, zamknięcie kraju, niewydolna służba zdrowia, brak sprzętu ochronnego. PiS działa taką bazą jaką może. PO sobie poradziła z ogromnym kryzysem finansowym. Za czasów Kopacz wystąpiła też epidemia świńskiej grypy i nie było dramatu, a zachorowało około 300 tys. osób. Nie gloryfikuje rządów PO, ale nie pieje z zachwytu nad tym co robi PiS.

82

@FC1899Barca W Łodzi arcybiskup Ryś przekazał jakąś kwotę na sprzęt dla szpitala Barlickiego, także nieprawda. ;)

71

Nieoficjalnie: w związku z wyborami korespondencyjnymi listonosze zamierzają w maju masowo iść na L4. Info pochodzi od związku zawodowego. Listonosze nie zamierzają się zarażać przy roznoszeniu list. Poza tym uważają, że dostarczenie wszystkich kart zajmie 50 dni :D

67

@Hubertusk Już się nie da czytać tej demagogii zwolenników PiS, że za PO mieszkaliśmy w szałasach, nie było niczego i tego, że rząd PiS dał człowiekowi godność. Kaczyński jedyne co osiągnął to podzielił obywateli w myśl zasady, kto nie jest z nami jest przeciwko nam.