O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna,fotografia,boks,
  • Ulubiony zawodnik Johan Neeskens,Andres Iniesta,Ronaldo de Assis Moreira,Ronaldo Luis Nazario De Lima
  • Ulubione zespoły FC BARCELONA
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie 2676
  • Liczba komentarzy 7457
  • Polecenia 14095

Komentarze

7

Benedito zapowiada spotkanie z zarządem w sądzie, Font kategorycznie żąda wyjaśnień, bo jego projekt był jednym z celów ataków. Na ten nieformalny PR Barto przeznaczył podobno 1 milion euro. Komunikat tutaj nie wystarczy, niestety. Cały smród zaczął się już na samym początku, kiedy oskarżano Laporte, miał być audyt, miały być wielkie straty. Stanęło na tym, że Laporta swoją kadencję zakończył.z 9 milionowym zyskiem netto, Potem było pozbawienie Johana honorowego prezydenta, smród z Neymarem, który ciągnie się po dziś dzień. Jak można ufać takim władzom klubowym?

1

Wczoraj, czy przedwczoraj puścili przodem info, że im socjal media zhakowali, dziś wyłazi takie łajno na wierzch. Prawda, czy nie, smród się rozejdzie.

0

@odo997 Źle są skonstruowane te kontrakty i przede wszystkim Barca jest zbyt hojna. Taki piłkarz jest nietransferowalny, bo nikt nie chce przejąć jego pensji. Takiego Cou już mają dość w Bayernie. OD jak będą chcieli się pozbyć, też będzie problem. Chłopak nigdy takiej pensji dostać nie powinien, bo nawet mentalnie nie był gotowy na zarabianie takiej kasy. Ile Barca musiała się namęczyć z Turanem, czy Denisem. Pisałem już kiedyś o tym, że klub powinien zabezpieczyć transfer klauzulą. Tak jak płaci zmienne za liczbę występów, zdobyte trofea, czy strzelone gole, tak jeśli piłkarz nie jest dostępny określoną ilość czasu, pensja leci w dół, jeśli kontuzje się powtarzają i piłkarz nie gra pół sezonu- renegocjacja kontraktu. Tak powinni zresztą zrobić z O D, bo ja nie wierzę, że to tylko pech i brak solidnego przygotowania fizycznego za Valverde.

0

@marek86 Przepraszam,że późno odpowiadam, natomiast warunki zakładu oczywiście przyjmuję. Jeśli będzie dublet,to ja dosylam jeszcze jakiś załącznik, jeśli nie jesteś abstynentem. To będzie dla mnie przyjemność i masa radości, jestem jednak realistą, choć nie wykluczam, że forma może przyjść, tyle, że pod koniec sezonu.

0

@Midast Na mecz z Madrytem myślę, że są jeszcze w stanie się zmobilizować, bo jeśli nie wygrają na SB, to znaczy, że całkiem para z nich zeszła. Cała reszta to odzwierciedlenie mojego punktu widzenia.

Zobacz wszystkie

92

Trochę nie kumam tego przepisu.Niby rozgrywki "nieprofesjonalne",nie ma limitu zawodników spoza Unii ale Roberto za kartki z profesjonalnych rozgrywek ligowych jednak pauzuje.

84

Daniel Alves:

391 spotkań

25 tytułów

21 bramek

102 asysty

Czekam aż ktoś powtórzy te statystyki.
Zostaje również Adriano...

79

Daj Boże awans.

69

Podpinałem kilka lat temu,podepnę raz jeszcze.To a propos spacerowania Leo po boisku


67

Przepraszam,jakim zięciem bo nie kumam ?

Media

Liga typerów

1 piotrtrzebinia 92 pkt
2 Marjando 91 pkt
3 marius64 90 pkt
4 biczu 86 pkt
5 czarny_w 85 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?