O sobie

  • Zainteresowania sport (każdy), filmy (szczególnie horrory i sci-fi), książki, kulinaria
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 2039
  • Polecenia 4556

Komentarze

0

@Janek_7 Jeżeli ty tego nie widzisz to ja nie wiem gdzie ty byłeś przez ostatnie lata. Na każdym kroku pokazują ile Lewy, Messi czy Ronaldo zdobywali bramek przez ostatnie 3-4 lata, ile indywidualnych osiągnięć mieli a ty mnie pytasz gdzie sprawdzam.

0

@ArterkHD Odpowiedz sam sobie na swoje pytanie. Kto ma takie rzeczy wiedzieć? Szanse przedstawiają się od 0-100%. To jest bukmacherka.

3

Przerzut Pique (ten z 27 minuty chyba) zapadł mi w pamięć, bo gdy Lenglet miał piłkę to aż prosiło się uruchomić z lewej Albę a ten oddał ją 2 metry do Pique. Co zrobił Pique? Od razu rzucił ją do Alby i to do nóżki. To jest ta różnica klas. Lenglet mając o wiele łatwiejszą sytuację oddaje piłkę do najbliższego, Pique bez zastanowienia rzuca ją tam, gdzie powinna znaleźć się już kilka sekund temu.

3

To pitolenie o ZP dla Benzemy robi się coraz bardziej żałosne. Według wielu Lewy nie zasługuje, mimo że indywidualnie bije każdego od paru lat a Benzema za dobry start w tym sezonie ma dostać ZP. Już samo to, że organizatorzy mówią głośno o tym, że nie mają patrzeć na 2020 rok pokazuje, że Lewy nie ma szans. Odwołanie plebiscytu w zeszłym roku to była parodia i kunszt hipokryzji Francuzów, nie pierwszy raz zresztą. Szczerze mówiąc nie zdziwi mnie nawet to jak w pierwszej trójce będzie Cristiano lub/i Benzema.

0

@Przemas8411 "Dmuchany balonik jak Pedri". Prędzej ty miałeś "wydychane" jak to pisałeś.

Zobacz wszystkie

104

Ledwo człowiek wyjdzie z domu a już wkurzony. Czego palacze nie rozumieją, że jest zakaz palenia na przystankach? Siedzi obok mnie taka patomama po 40. i kopci to gówno śmierdzące, że aż się udusić można....

95

Valverde nie robi zmian- Valverde out;
Valverde robi zmiany, ale gra nie idzie- Valverde out;
Valverde ma na imię Ernesto a nie Janusz- Valverde out;
A ja mam nadzieję, że co niektórzy komentujący, skaczący z kwiatka na kwiatek i oczekujących co mecz manity- zrobią out.
Pretensje można mieć do kilku zawodników, że w meczu gdzie mogli udowodnić swoją wartość, treptali i sobie odpuścili, bo to Levante i PK.

84

"UEFA sprzeciwia się Superlidze, ale dodaje dodatkowe mecze, tworzy nowe rozgrywki, Puchar Konferencji czy jak kto się tam nazywa... Zawsze jest to samo. Są wściekli na kluby, które chcą grać w Superlidze, ale w ogóle nie myślą o piłkarzach. Troszczą się tylko o swoje kieszenie"

Courtois ładnie podsumował natężenie spotkań w piłce i to jaki problem UEFA miała z Superligą.

77

@RR A może wolę jeździć komunikacją, bo jestem szybciej w pracy i mniej mnie to kosztuje? Jest zakaz palenia na przystankach a nie jazdy komunikacją miejską do pracy.

69

A ja chcę żeby Messi w tym meczu nawinął cię czapką i pokazał ile straciłeś odchodząc do psg. Być może w tym momencie obaj mielibyście kilka LM więcej grając dalej razem w Barcelonie. Nie lubiłem nigdy psg, za to lubiłem ciebie mimo tych wszystkich symulek itd. Odchodząc straciłeś cały mój szacunek i życzę ci abyś nigdy więcej nic nie wygrał.