O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Arsenal Londyn
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 2914
  • Liczba komentarzy 281
  • Polecenia 691

Komentarze

0

Pierwsza połowa bardzo przyjemna dla oka. W końcu był ruch bez piłki

1

Zawsze marzył mi się Cavani w Barcelonie. Szkoda że już jest stary...

9

Nie wiem co w tym śmiesznego, to dramat dla tego zawodnika.

2

Nawet da się to oglądać

0

@ViscaDelFritz1983 co ma poradzić trener przygotowania fizycznego czy motorycznego jak presezon jest tak rozwalony, bo trzeba robić hajs? Jest tylko małym pionkiem.

Zobacz wszystkie

116

https://youtu.be/XC9C-b2PTFM

Pozwolę sobie przypomnieć pewną sytuację.

59

Odkrycie Luisa Enrique, Sergi Roberto odpłacił mu się za zaufanie najlepiej jak potrafił.

43

Powinni go obsypać fałszywymi pieniędzmi jak u nas Donnarume

35

Ciężko już jest się zachwycać Messim. On robi rzeczy wielkie i niemożliwe tak często, że to jest po prostu jak kolejny dzień w biurze, rutyna. Nie wiem jak można mieć wątpliwości kto jest najlepszy w historii... Poziom nieosiągalny dla nikogo.

32

Wiele osób mówi na temat jego wybryków pozaboiskowych i zachowania itd... Natomiast ja jestem pewien jednego, ten gość jest urodzonym liderem. Pozostali zawodnicy powinni brać przykład z jego zachowania na boisku i poświęcenia. Przebywając z nim na boisku byłoby mi wstyd nie walczyć o każdą piłkę, podczas gdy on "wkłada głowę tam gdzie niektórzy nie włożyliby nogi". Nie mamy już magików Xaviego i Iniesty, którzy dominowali w środku i pewnie długo ich nie będziemy mieli. Jesteśmy skazani na średnich piłkarsko rzemieślników (w porównaniu do wyżej wymienionych), więc musimy sobie z tym radzić. Moim zdaniem ten gość może być kluczowy w zdobyciu LM i takiego kogoś nam od dawna brakowało w środku pola. Vidal to piłkarz z charakterem, którego tej drużynie również brakowało. Może nie jest wybitny technicznie (chociaż sporo potrafi), ale wiem że gdy znajduje się na boisku to będzie orał do upadłego i nie odpuści bo taka jest jego natura, a jeśli będzie trzeba to kogoś pobije. Gra jak prawdziwy mężczyzna i za takim zawodnikiem można skakać w ogień.