O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 375
  • Liczba komentarzy 900
  • Polecenia 2041

Komentarze

0

@dominik127pl Az sie zasmialem, pozdro

0

@NeroTFP Ale po co mielibyśmy to zmieniać ? Nie rozumiem tego nacisku na mówienie "poprawnie" ? Jakie to ma znaczenie czy wszyscy będą mówić "aqua" czy "akwa" ? Naprawdę nie ma ważniejszych problemów na tym świecie niż to jak mówimy ?

Aż mi się przypomina moja pojeb*na polonistka z liceum, co to narzekała, że angielskie słowa wchodzą do polskiego i tak nie można i hurr durr.
Kur*a, zróbmy z Polski potęgę na skalę globalną to też się będą na świecie polskiego uczyć. Przegapiliśmy szansę, historia się tak potoczyła, że angielski jest wszędzie i trzeba się z tym pogodzić i dostosować i iść z duchem czasu a nie wieczna konserwa i odcinanie się od świata.

1

@nitey Dokładnie. Już dawno zwątpiłem w inteligencję Messiego. Świetny piłkarz ale niektóre jego zachowania są po prostu niezrozumiałe. Albo samo to, że nie zna ani trochę angielskiego... No ja rozumiem już wszystko ale jesteś najlepszym piłkarzem, latasz po całym świecie, nagrywasz reklamy na całym świecie i nawet trochę się nie nauczysz ?

1

@krzychu1526 Zwała, że wszyscy tu myślą, jak powinien działać system edukacji i wypisują tutaj swoje pierdoły jak jakąś prawdę objawioną kiedy już 80% komentarzy na starcie jest idiotycznych.

3

@zenoowity Graniem w kratkę się nikogo nie wygryzie ale grasz gów*o od 3 lat jak Rakitic i jesteś w pierwszym składzie...

Zobacz wszystkie

63

Sergi Roberto "dobrze" ? Naprawdę ? Czy ja oglądałem inny mecz ?

58

Właśnie przez takie wypowiedzi Busquetsa wcale nie dziwię się temu co powiedział Abidal.

Jeśli Busquets jest dumny z tej drużyny po tym meczu to ja nie mam pytań

56

Miej lepszy sezon niż gwiazda za 120 milionów grając ułamek tego
- Sprzedają Cię

Tracę wiarę w ten klub

53

Fati - Griezmann - Messi i jazda z tematem

46

Wnoszę o zmianę ocen Rakiticia lub De Jonga. De Jong rozegrał znacznie lepsze spotkanie niż Rakitic. Rakitic zasłużył na solidne 6 za grę defensywną i brak szczególnych błędów ale mało dał ofensywnie i momentami spowalniał grę i był trochę niewidoczny dłuższymi momentami.
Frenkie stworzył właściwie w pojedynkę dwie sytuacje 100 procentowe, w jednej sytuacji genialnie rozpykał obronę przeciwnika niczym Xavi czy Iniesta za najlepszych lat i po tej akcji padł gol Suareza, później wykiwał przeciwnika i posłał idealną piłkę do Griezmanna który powinien był zamienić to na bramkę.
Ta sama ocena dla ich dwojga jest po prostu niedopuszczalna, albo Frenkie powinien dostać notę wyżej albo Rakitic notę niżej, to już pozostawiam redakcji.