0

@ProMILs jasne he he. miałeś zdrowego ojca ;(

0

@masq "Sami swoi" by ich przekonali ;)

0

@ElKamil Wow i Sigourney Weaver gra :) kozak film a to jest odcinkowe ?

0

widzeiliście to ziomy ?

https://www.youtube.com/watch?v=VjQ2t_yNHQs

ale fajny mini film.
Zrobili by z tego serial i Breaking Bad by wymiękł

0

dobra dobra wariacie

0

Bartek był łykał jak pelikan jeszcze z pensją rosnącą ;)

4

@robsesh kuźwa proste jak drut i opłacalne dla przemysłu farmaceutycznego w uj. Zapewne cherbatką się nie leczysz tylko zasilasz ich kase. Naprawde ludzie zacznijcie myśleć. Drenaż naszych kieszeni kosztem naszego zdrowia ale strach robi swoje.

1

@KrwawiaceoczyVEB daj spokuje już temu karirerowiczowi on tam teraz RB Leipzig ma wyzwanie minut szukać ;)

6

@krawczykPSG Jak to tu mówią ... sam się zezłomowałeś ... leć na siłownie poprawić sobie humor koleś. Tak BTW ciekawe jest to że jej PRAWDZIWY facet KTÓREGO KOCHA nawet nie zdaje sobie sprawy jak wielkie wsparcie dostał od zupełnie nieznanych i obcych sobie ludzie przez takiegiego gimbusa XD Pozdro dla twojego ego narcyzie ;)

0

dobrze ... zaczyna kwiczeć świnia jedna ... widać czuje oderwanie od koryta.

0

@tomek8756 Niezłą robotę dla pisu robi kobitka

3

@Senstin Primo spotkaj się z tym Panem i po męsku mu wyjasnij że się tak nie robi. Secundo do sądu papierki rozwodowe zanieś i wyprowadź się od niej jak najszybciej (czy tam wywal ją ze swego domu). TO dopiero pół roku kobieta ostro Cie oszukała ale dobrze zę długo nie czekałeś w kłamstwie bo masz więcej czasu na poszukanie sobie przyzwoitej laski. Pozdrawiam i szczęscia na przyszłość kolego.

0

Trzeba się przyzwyczaić chyba że Araujo to szklanka.

1

@kaamil1910 Dla młodych to jest okazja by na swoim nazwisku odbudwać wielkość tego klubu - tylko głupcy a'la Moriba tego nie widzą.

0

@Dyimon Umiesz czytać ze zrozumieniem ? Ja nie napisałpisałem o błedach tylko dosłownie:
"często zdaża mu się być w środku niefortunnych zdarzeń"

ale jeśli już wchodzumy na poletko błędów to kolega @y13 ujął to w 100% dosadnie

1

@FrankliN7 Garcia mnie troche martwi jako obrońca .. często zdaża mu się być w środku niefortunnych zdarzeń. a to dotknie piłke meczową u Hiszpanów dając sędziemu możliwość odgwizdania bramki a to się odwróci tyłkiem do mocnego strzału rykoszytując ja na gola ... przekonuje mnie w 50% jak na razie

0

za darmo ? z naszymi osatnimi biznesami to co za różnica czy go oddamy za free czy za 2 banki w raytach na 10 lat ? Ten to ma kurde zgryz. Niby płacze (dosłownie przd prezesem) że chce grać bo marnuje kariere jednak z drugiej strony taaaaka kasa. No dylemat ma chłopak.

0

@PJ777 Sport to emocje też negatywne ... walkowery i przerywanie meczów nie są dobre. Dlaczego kochamy/kochalismy El classico? Własnie dzięki temu że wywołuje tyle emocji - też negatywnych. A ty myślisz że ludzie się jakoś rozwineli (czy tam zwineli) pod tym względem od momentu Figo i wyzbyli takich emocji ? Już abstrachując opd tego że to by było po prostu złe dla nas to na pewno nie na przestrzeni kilku dekat. Kiedyś ktoś mądrze zauważł że sport jest wentylem bezpieczeństwa dzięki któremy jeszcze nie wybiliśmy siędo nogi.

0

Wielkie mi co - w Figo więcej tematu z trybun leciało ;)

2

@Herbert to był finał ... umniejszanie tej decyzji też jest błędnym podejściem. Dobrze by było to zmienić własnie po takim ważnym meczu że jak na dłoni wideać bezsens tego przepisu.

0

@normasubiektywna drukowanie w finale to jest .. nie faktycznie to nie jest kabaret, to jest po ptrsotu plucie w twarz kibicom ktrzóy znają przepisy

6

to nie jest triumf Francji .... skończmy ztym kabaretem.

0

dajta mi kure powtórke gdzie to ten Garcia doprowadza (dotknięciem) do gola

2

widaćże kasa szejkowa z PSG weeszłą też na poziom federacji. ...

1

@AmigoBlancos MASAKRA... jednym słowem. Benzema jest za co chwalić ale spalonego na tym poziomie SPRAWDZANEGO VAREM nie da się tłumeczyć. Ten sport to rynsztok w tym momencie. Obrzydzenie mnie łapie. to był finał . nie morzna wydymeać kilka milionów ludzi bo ma się swoje cele . po prostu.

0

@Encore jakie? mówiosz o spalonym ?

0

Ja mam dość tej głupoty z varem - niech to w ogóle odpuszczą i tak robiaco chcą. Nienawidze takiego podjscia do piłki - wala cały świat na żywca i nie wbedzie winnych ... szok.

0

@godlike ha ... w punkt

3

@Kengo sprawdzali na varze. to jest chore jeśli var nic nie znaczy w takim meczu - w FINALE !!!!

2

niesamowite ... na takim poziomie taka decyzja ... szok

Media