O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2529
  • Liczba komentarzy 8838
  • Polecenia 19560

Komentarze

0

Deschamps ... no i dobrą robotę nam chłop robi ;) ... Ludzie gościa.

0

@Arkon Trzeba być skończonym debilem żeby wiązać experymentalne szczepienia z tą medialną "chorobą". Dziwi mnie że mówi to lekarz. Kuźwa doktor habilitowany. Ciekawe czy kojarzy jeszcze grype która jakoś znikneła w tym sezonie. Przykład manipulacji: mam zwykły lejący katar a moja matka mi nadaje że to mutacja indyjska (czy jakaś kuźwa inna) która teraz wygląda jak zwykłe przeziębienie. Nienawidze mediów za to co robią ludziom. Chroń nas Panie od takich lekarzy ....

0

I po co komu ta wiedza? "Otoczenie" czarnego pewnie się teraz brandzluje że Messi chciał z nim grać. Skończ waść - już sie nachapalicie więcej szumu nie trzeba robić

0

@Gall Może i legenda ... bardziej pisze o tym że klub ważniejszy i w sumie dobrze robi.

0

Zajebiste te przeróbki z Krystyna i Colą są :)

https://www.facebook.com/Zuras29/videos/1948150595358887

Zobacz wszystkie

128

Wychodzi przyzwolenie Lahoza na agresywną gre Modrica. Latał za nim jak jakiś poparzony - będąc spóźnionym non stop kopał go po nogach.

125

Czytam te komentarze i mnie krew zalewa. Też mnie irytuje to że nie jesteśmy już tak mocnym zespołem jak kiedyś ale do jasne cholery oddajcie im szacunek za to ze walczyli do końca i wygrali ten mecz (O TO TAK NAPRAWDE W TYM CHODZI). Albo kibicujecie temu klubowi albo swoim mrzonkom generowanym przez ere Guardioli. Jedyne czego nie moge wybaczyć to zaangażowania a dziś ono było i to BARDZO BYŁO.

121

100-tka jest w Sławku a nie odwrotnie ;)

120

Droga po la-ramblo. Przyjaciele od ciekawych rozmów, właśnie urodziło mi się 3 dziecko - syn. Liczę na talent pokroju Messiego XD, przynajmniej oby nam wszystkim w tym sezonie tryplet przyniósł. Pozdrawiam serdecznie :)

92

Nie no przesadzacie z takimi tytułami. Koleś się nie sprawdził u nas ale to bardzo dobry piłkarz - tytuł trochę obraźliwy.