O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2623
  • Liczba komentarzy 9453
  • Polecenia 21085

Komentarze

1

Szkoda tylko że gościu nie ma klasowych (jeszcze - mam nadzieję) graczy w okół siebie

1

@Krycha1899 Dokładnie mam to samo ... bardziej cieszyła mnie radość tego gościa i to jak bił się w pierś i całował klub niż ten jeden punkt ... było widać że "wygryzł z wątroby" ten wynik i tą bramkę dla tego klubu

0

Luuk De Jongo powinien mu za tą obrazę wypłacić w szatni ;) ...

5

Dobra wać Pan przegiołeś ... Laporta weź odprowadź do drzwi i zamknij od odpowiedniej by nie wracał ...

1

Oj coś czuje że i Memphis się wk...i na rodaka trenera

Zobacz wszystkie

128

Wychodzi przyzwolenie Lahoza na agresywną gre Modrica. Latał za nim jak jakiś poparzony - będąc spóźnionym non stop kopał go po nogach.

125

Czytam te komentarze i mnie krew zalewa. Też mnie irytuje to że nie jesteśmy już tak mocnym zespołem jak kiedyś ale do jasne cholery oddajcie im szacunek za to ze walczyli do końca i wygrali ten mecz (O TO TAK NAPRAWDE W TYM CHODZI). Albo kibicujecie temu klubowi albo swoim mrzonkom generowanym przez ere Guardioli. Jedyne czego nie moge wybaczyć to zaangażowania a dziś ono było i to BARDZO BYŁO.

121

100-tka jest w Sławku a nie odwrotnie ;)

120

Droga po la-ramblo. Przyjaciele od ciekawych rozmów, właśnie urodziło mi się 3 dziecko - syn. Liczę na talent pokroju Messiego XD, przynajmniej oby nam wszystkim w tym sezonie tryplet przyniósł. Pozdrawiam serdecznie :)

92

Nie no przesadzacie z takimi tytułami. Koleś się nie sprawdził u nas ale to bardzo dobry piłkarz - tytuł trochę obraźliwy.