O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2220
  • Liczba komentarzy 7472
  • Polecenia 16590

Komentarze

0

@slayer a od kiedy to media codziennie co kilka godzin prześcigają się w ustalaniu 'rekordow' wypadków drogowych?

0

@elmayakos będzie free na sieci?

0

Ludziska jestem na wakacjach. Jaki stream do lm Barcy polecacie?

0

@krajana to nie ściema ;] wirus jest ale z chorobą już gorzej.... I Wiem - nie widziałem tych slawetnych płuc po covidzie zniszczonych na rentgenie...

0

@Greenalley wiem jedno. Barcelona to nie zespół który sra po gaciach bo go Napoli ciśnie ale ma świetnie grająca 2 linie i nic nie zmienia bo utrzymuje wynik w ten sposób ( Murujac się - dla wyjaśnienia jasności taktyki Setiena!) Przez ostatnie 10 lat tak nie było i tak nigdy więcej nie powinno byc

Zobacz wszystkie

128

Wychodzi przyzwolenie Lahoza na agresywną gre Modrica. Latał za nim jak jakiś poparzony - będąc spóźnionym non stop kopał go po nogach.

125

Czytam te komentarze i mnie krew zalewa. Też mnie irytuje to że nie jesteśmy już tak mocnym zespołem jak kiedyś ale do jasne cholery oddajcie im szacunek za to ze walczyli do końca i wygrali ten mecz (O TO TAK NAPRAWDE W TYM CHODZI). Albo kibicujecie temu klubowi albo swoim mrzonkom generowanym przez ere Guardioli. Jedyne czego nie moge wybaczyć to zaangażowania a dziś ono było i to BARDZO BYŁO.

121

100-tka jest w Sławku a nie odwrotnie ;)

120

Droga po la-ramblo. Przyjaciele od ciekawych rozmów, właśnie urodziło mi się 3 dziecko - syn. Liczę na talent pokroju Messiego XD, przynajmniej oby nam wszystkim w tym sezonie tryplet przyniósł. Pozdrawiam serdecznie :)

92

Nie no przesadzacie z takimi tytułami. Koleś się nie sprawdził u nas ale to bardzo dobry piłkarz - tytuł trochę obraźliwy.