1

@StephanosCrushes Kariera Suareza była kolorowa i w tym wieku może zawiesić buty na kołku jako spełniony zawodnik. Nie musi już niczego udowadniać ani gonić za kasą bo może poszukać dobrego zarobku poza boiskiem.

0

@AlwaysBlaugrana Chyba jak posadzi go na trybunach a sam wejdzie na boisko.

0

@Arbu87 Nie wiem jak długo śledzisz tę stronę ale zauważ że ta "kwestia godzin" to po prostu zbiór wymysłow medialnych n/t transferów. Jeśli cię to denerwuje to nie czytaj, tu raczej nie znajdziesz konkretów.

2

@StephanosCrushes Bez przesady, jeszcze będzie miał kolejne, jest medialnym zawodnikiem i na pewno będzie miał propozycje z takich miejsc jak MLS czy Azja. A jak odejdzie za darmo to będzie mógł walczyć o lepszą kasę dla siebie właśnie dlatego że nie trzeba płacić kwoty transferowej.

1

@jackdaniels Ale pensja jest rozłożona w czasie a na transfer potrzebna jest gotówka na teraz. Nawet jeśli udało by się wynegocjować płatność w dogodnych ratach to nie wiem czy oszczędności na pensjach tak mocno wpłynęły by na budżet transferowy.

0

Swoją drogą to czy to nie jest trochę śmieszne z tym ograniczaniem liczby zawodników w pierwszej drużynie i przydzielaniem numerów? W innych ligach tego raczej nie ma.

4

@FCBCzarnuH A później ten ktoś pokazałby ci papier z twoim podpisem i biegałbyś po sądach. Tu nie jest problem z Setienem, tylko bartomeu i jego ludzikami. Nawet k...a umowy o pracę nie potrafią rozwiązać.

0

@333tricampeones333 Do podstawy? Jak mamy powalczyć o środek tabeli to tak. Roberto to pomocnik który wylądował na obronie bo taki klub jak Barca nie potrafi rozwiązać problemu z bocznymi obrońcami.

4

@vukoo1 Tak sobie szybko przewijałem komentarze i przeczytałem twój komentarz "dajcie jeszcze jego zdjęcie z pie..dla".

1

Pomijając wszystkie te szczegóły to mamy obraz jak wygląda władza i ludzie którzy się do niej dorwali. Bartomeu sam powinien odejść bez uruchamiania tych wszystkich procedur. Nie udało mi się, nara, odchodzę. Trzyma się stołka pomimo tego że się cały czas pogrąża. Czy zostanie, czy nie to i tak będzie przegrany patrząc na to co zrobił z klubem.

0

Pan Setien to bardzo ambitny szkoleniowiec i chce udowodnić prześmiewcom że jest w stanie wpłynąć na losy klubu.

Dublet. Porażka i sportowa, i organizacyjna.

1

Barcelonę powinno się ładnie zapakować i zawieść do Sevres. Jako wzorzec niemocy. Nie możemy sprzedać zawodników, nie możemy kupić zawodników, nie możemy pozbyć się beznadziejnego prezydenta. Całe gadanie o rewolucjach wydawało mi się przesadzone, powinna mieć miejsce raczej ewolucja ale mamy beznadziejne dreptanie w miejscu, chocholi taniec który nas coraz bardziej pogrąża.

2

@kacper96 Ostatnie lata pokazały że tu są filantropi a nie biznesmeni.

0

No i mamy obraz kontynuacji prowizorki. Powinno być, że kupujemy PO, Semedo na ławkę albo na sprzedaż, Sergi Roberto jako zmiennik w pomocy. A jest tak jak było.

0

@patry295 Podałeś tzw. wielką czwórkę Thrashu a nie Heavy, tak poza tym wg mnie:
Black Sabbath, Iron Maiden, Slayer. Kto czwarty? Jakby Metallica nie nagrała nic po ...And Justice to by się załapała. Zostaję przy trójce.

0

@equwesta Nikt nie inwestuje w rozrywkę? Poważnie? A chociażby całe zamieszanie z pieniędzmi "fruwającymi" dookoła Barcy? Nie próbuj bawić się w idealistę.

1

@Crakitic Gdyby był zadowolony z tego że jest drugi to z kolei można by mu było zarzucić brak ambicji. Tym bardziej że Neuer wydaje się być faworyzowany za zasługi. A myślę że od czasów Bravo MATS dojrzał jako pracownik.

1

@equwesta Teoretycznie masz rację, w praktyce trudno mówić o jakiejś solidarności między klubami (zwłaszcza w czasach szejków, Chińczykow, krwiożerczych agentów itd.) i jakiekolwiek wątpliwości pomiędzy klubem a zawodnikiem zaraz będzie próbowała wykorzystać konkurencja. Świat sportu, świat biznesu jest pozbawiony etyki.

1

Jak to się czasem różnie podchodzi do różnych osób. Chwilę temu napisałem komentarz że po kiego beja zamieszczać wypowiedzi osób nie związanych z Barcą, chodziło o Ramosa, ale Hugo Sanchez mi nie przeszkadza, a to przecież też facet z Realu. Aż sobie poszukam... tej podróbki fikołka w wykonaniu Barana z Górnika Zabrze.

0

Sergio Ramos?To nie jest temat, który nas dotyczy. Dajcie spokój z zamieszczaniem wypowiedzi osób które nie mają nic wspólnego z Barceloną bo to nic nie daje w czasie kiedy tyle się dzieje wokół naszego klubu.

1

Lautaro Martínez parę dni temu miał nie chcieć przyjść do Barcelony bo odchodzi Messi, dzisiaj już mógłby przyjść bo nie będzie zmiennikiem Suareza, itd, itp, bla bla bla. I to nie dotyczy tylko tego jednego zawodnika.

I jeszcze jedno,chcieliście rewolucji? To macie rewolucję: burdel, anarchia, nie wiadomo kto rządzi, każdy robi co chce. Barca potrzebuje przebudowy a nie jakiegoś sajgonu, tylko nie ma kto tego przeprowadzić.

0

@4Fabregas4 City będzie się kopało po tyłkach z różnymi organizacjami, a co nas to będzie obchodziło? Powinny być dwa punkty:1. Barcelona uzyskuje jak najwięcej z transferu Messiego. 2. bartocośtam leci na ryj. Najlepiej było by żeby Messi został ale na to nie ma szans.

0

Czekam na tytuł "Rozpoczęcie negocjacji w sprawie dymisji Bartomeu".

0

@DJ6 Z dziewiątką czy niedziewiątką musimy się pogodzić z jakimś okresem przejściowym i zobaczymy co z tego będzie. Wychodzi na to że czeka nas okres przebudowy bez Messiego, bez Suareza, bez innych, bez trofeów a za to z placem budowy i trzeba się z tym pogodzić. Musi być jakaś koncepcja i to poazaboiskowa, koncepcja jak zastąpić tych bartusiów i resztę. Osiągnięcia boiskowe wręcz schodzą na drugi plan.

1

@Bogan Masz rację ale chyba musimy się teraz pogodzić z trudnym do oglądania okresem przejściowym w którym (miejmy nadzieję) wykrystalizuje się jakiś oglądalny i przynoszący punkty nowy-stary styl Barcelony.

0

@normasubiektywna Jeśli odebrałeś to jako przytyk z mojej strony to miał on być do władz Barcelony a nie do Ciebie. Chodziło mi o to że nasz klub sprzedaje poniżej ceny a kupuje drogo i każdy na rynku jeśli ma możliwość transakcji z Barcą to z marszu szuka najtańszej opcji. Tak chyba sobie nabroiliśmy.

0

@DJ6 A może trzeba by zmienić ustawienie i zagrać bez typowej"9"? To jest teraz bardzo deficytowy towar. Nie szukajmy drugiego Xaviego, Inesty, Messiego czy Suareza bo ich nie będzie. Może trzeba zrobić skład z tego co jest? I darujmy sobie mrzonki że Braithwaite może zastąpić Suareza, czy w ogóle on może dać coś klubowi klasy Barcy.

0

@PunisheR19922 A na cholerę nam jakiś tam grajek? Niech go sobie City czy ktoś inny wsadzi w żyć. Na razie Messi ma obowiązującą umowę z FC Barcelona i to należało by rozstrzygnąć, poza tym żaden grajek nie wyrówna spraw ani sportowych, ani wizerunkowych.

1

@jacek905 Ja też uważam że z zawodników do odstrzału najlepiej jeśli zostanie Suarez a nie inni, ale Koeman chyba jeszcze nie okopał się na swojej pozycji i trudno go krytykować w kwestii polityki transferowej.
Fajna literówka ci się trafiła: "cały smród chcą zasmakować".

0

@4Fabregas4 Drugiego Xaviego nie ma do tej pory, tak jak Iniesty czy Ronaldinho czy kogo tam chcesz.. Trzeba było tworzyć ekipę z tego co się ma. Miej pretensje do zarządu że kupili takiego a nie innego zawodnika, a Ivanovi oddaj szacunek za jego lata w klubie.

Media