O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2750
  • Liczba komentarzy 2749
  • Polecenia 4087

Komentarze

1

@BarcaSupporter Mimo wszystko nie da się tego tak całkiem porównywać do przypadku figo kiedy kapitan drużyny odszedł bezpośrednio do ekipy największego rywala.

1

Jego przynależność do światowej elity bocznych obrońców potęguje fakt że często nie łapie się do składu a z braku alternatywy zastępuje go środkowy pomocnik. Przecież gdyby był klasowym obrońcą to Sergi Roberto by zapomniał co to jest gra na bocznej obronie.

1

@Scross Albo raczej Hipokrytes.

0

Poczytałem sobie niektóre komentarze o koronawirusie i otworzyły mi się oczy na pewne sprawy. Przecież z tymi wypadkami drogowymi to jedna wielka ściema, przejrzałem statystyki i wcale to tak strasznie nie wygląda. Widziałem jak jednego faceta potrącił samochód a on wstał, otrzepał się i poszedł dalej, z tymi wypadkami to medialna ściema. Ograniczenia prędkości i światła są tylko po to żeby ściągać z nas mandaty. Z tą kulistą ziemią to też ściema, robią nam wodę z mózgu, a pan Zięba to największy uczony naszych czasów.

1

@krzakov Zapytaj się tych którzy przeszli koronawirusa albo sobie poczytaj jak mieli fajnie, bezobjawowo i jak organizm sam z siebie sobie poradził bez żadnego wysiłku. Żeby daleko nie szukać Recber Rustu wylądował z tym cholerstwem w szpitalu i nie wyglądał na szczęśliwego.

Zobacz wszystkie

56

"Największe pośmiewisko w historii", "Liga Mistrzów jest za duża dla Valverde", "Niczego się nie nauczyli" - to chyba najtrafniejsze zdania podsumowujące kompromitację Barcy.

54

W tej chwili większy ból głowy pewnie mają nie lekarze a księgowi.

50

Shkodran Mustafi... myślałem , że Niemiec to ma na imię Hans , Jurgen albo coś w tym stylu.

49

O, fajne przypomnienie, takie chyba na pokrzepienie serc.

43

Największym problemem jest nawet nie to że nie zagrał Dembele czy Malcom i na wiosnę może już ich u nas nie być ale to że Valverde jasno daje do zrozumienia że ten sezon planuje rozegrać z udziałem może 14 piłkarzy. Nie wiem czy ma tak narąbane pod beretem czy to jest element jakiejś gierki pomiędzy nim a dyrekcją sportową ale nic dobrego z tego nie wyniknie.