O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2573
  • Liczba komentarzy 2495
  • Polecenia 3485

Komentarze

6

@_Specjalista Największym problemem nie jest to czy z Albą czy bez Alby tylko to że znowu nam się kurczy i tak uboga kadra pierwszej drużyny. Dojdzie do tego że trener będzie miał do dyspozycji może jedenastu zawodników z pierwszej drużyny. To nie jest normalne w profesjonalnym klubie.

1

@FDJ Obyś miał rację, powiedz mi tylko kto go będzie testował bo ostatnio próby testowania obrońców przeciwnika wychodziły tak sobie.

1

@AxelF Z tymi duchami też może być różnie, teraz podobno próbują przywołać piłkarskiego ducha starej Barcy i jakoś trudno dopatrzeć się efektów.

1

@FDJ Fakt, Szachtar i jego zawodnicy mimo sukcesów raczej nigdy nie byli znani w Afryce.

0

@Cozzer Przecież to jest luźna pogawędka w stylu szybkie pytanie, szybka odpowiedź a nie poważny wywiad z którego powinniśmy wyciągnąć daleko idące wnioski. Twój wywód jest zabawny, bez liczenia liter w alfabecie.

Zobacz wszystkie

56

"Największe pośmiewisko w historii", "Liga Mistrzów jest za duża dla Valverde", "Niczego się nie nauczyli" - to chyba najtrafniejsze zdania podsumowujące kompromitację Barcy.

54

W tej chwili większy ból głowy pewnie mają nie lekarze a księgowi.

50

Shkodran Mustafi... myślałem , że Niemiec to ma na imię Hans , Jurgen albo coś w tym stylu.

49

O, fajne przypomnienie, takie chyba na pokrzepienie serc.

43

Największym problemem jest nawet nie to że nie zagrał Dembele czy Malcom i na wiosnę może już ich u nas nie być ale to że Valverde jasno daje do zrozumienia że ten sezon planuje rozegrać z udziałem może 14 piłkarzy. Nie wiem czy ma tak narąbane pod beretem czy to jest element jakiejś gierki pomiędzy nim a dyrekcją sportową ale nic dobrego z tego nie wyniknie.

Media

Liga typerów

1 piotrtrzebinia 92 pkt
2 Marjando 91 pkt
3 marius64 90 pkt
4 biczu 86 pkt
5 czarny_w 85 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?