O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3187
  • Liczba komentarzy 4263
  • Polecenia 6613

Komentarze

2

@headhuntersFCB Ta Barca to ma wstać z kolan bo upadła już dawno. A de Jong grał z urazem to może w tłumaczyć słabszą postawę dzisiaj. A że gra słabo od dłuższego czasu to inna bajka.

0

@Azi Cholera wie jak było. Mimo wszystko podejrzewam że Koeman zasięgnął rady sztabu medycznego co do możliwości występu tego czy innego zawodnika. W końcu za każdym razem mówi się o "zielonym świetle" od lekarzy.

1

Pamiętam jak znajomek opowiadał że kiedy grał w jakiejś wioskowej A - klasowej drużynie to często był problem żeby w niedzielne południe znaleźć odpowiednią ilość w miarę trzeźwych facetów żeby zagrać mecz ligowy. Barca dochodzi do tego etapu tylko jest problem ze znalezieniem nie trzeźwych a w miarę zdrowych zawodników. Zresztą co tam dochodzi, dawno doszła, przecież już w zeszłym sezonie były sytuacje że urazy utrudniały maksymalnie zestawienie sensownego składu.

0

@Azi Aa, to jest ten szef sztabu medycznego? Dużo wyjaśniłeś. Pewnie srające na Camp Nou gołębie to też jego wina?

0

@Qaz123 Gdyby Barcelona była groźniejsza to real by mocniej docisnął, a tak to nie musieli się spinać. Gdyby Dest... gdybyśmy mieli kogoś lepszego niż Dest, któremu czasem jak coś wyjdzie to jest wychwalany jakby nie wiem jaki mecz zagrał a najczęściej irytuje nieudanymi kiwkami itp. Real może i był do ogrania ale nie przez drużynę pokroju obecnej Barcy.

Zobacz wszystkie

56

"Największe pośmiewisko w historii", "Liga Mistrzów jest za duża dla Valverde", "Niczego się nie nauczyli" - to chyba najtrafniejsze zdania podsumowujące kompromitację Barcy.

54

W tej chwili większy ból głowy pewnie mają nie lekarze a księgowi.

52

Ja pier... Jest 4-0, jest momentami dobra gra zwłaszcza w pierwszej połowie... i k...a płacz na stronie. Bo zupa była za słona. Ogarnijcie się, zobaczcie w którym miejscu jest Barca, pierwszy mecz, próba przebudowy drużyny a niektórym nie pasi 4-0 i dobra gra. To mieli jeszcze zrobić konkurs wsadów na koniec?

50

Shkodran Mustafi... myślałem , że Niemiec to ma na imię Hans , Jurgen albo coś w tym stylu.

49

O, fajne przypomnienie, takie chyba na pokrzepienie serc.