O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3095
  • Liczba komentarzy 3750
  • Polecenia 5799

Komentarze

7

@michal1899 Frajerami to będą jak ulegną naciskom małolata i jego otoczenia. On jeszcze nic wielkiego nie osiągnął, poza tym teraz mamy redukować wynagrodzenia a nie spełniać zachcianki jakiegoś szczeniaka.

6

@Adi123456789 Bez przesady, 24 lata, już 7 klubów w karierze, nie wiem co wcześniej osiągnął ale 14 bramek w rezerwach Barcy i hat-trick w sparingu z trzecioligowcem to chyba za mało żeby wiązać z nim jakieś nadzieje.

0

@barik_barca To znaczy że od razu na starcie można go lubić.

4

@Tomasz1984 Żeby daleko nie szukać taki Paulinho też tyrał na boisku, bramkę też czasem strzelił ale był dużo tańszy. Też mógłbym docenić to co Griezmann robi na boisku ale nie za takie pieniądze. A lubić go nie mam prawa za te szopki które wyczyniał przy okazji transferu. Barca powinna dać sobie z nim spokój po jego wyczynach kinematograficznych.

3

@ViscaelBarca2007 I jeszcze te MŚ w jakimś chorym terminie bo szejki mieli kaprynio i kupili sobie mistrzostwa.

Zobacz wszystkie

56

"Największe pośmiewisko w historii", "Liga Mistrzów jest za duża dla Valverde", "Niczego się nie nauczyli" - to chyba najtrafniejsze zdania podsumowujące kompromitację Barcy.

54

W tej chwili większy ból głowy pewnie mają nie lekarze a księgowi.

52

Ja pier... Jest 4-0, jest momentami dobra gra zwłaszcza w pierwszej połowie... i k...a płacz na stronie. Bo zupa była za słona. Ogarnijcie się, zobaczcie w którym miejscu jest Barca, pierwszy mecz, próba przebudowy drużyny a niektórym nie pasi 4-0 i dobra gra. To mieli jeszcze zrobić konkurs wsadów na koniec?

50

Shkodran Mustafi... myślałem , że Niemiec to ma na imię Hans , Jurgen albo coś w tym stylu.

49

O, fajne przypomnienie, takie chyba na pokrzepienie serc.

Media