O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3582
  • Liczba komentarzy 1667
  • Polecenia 4377

Komentarze

10

I pomyśleć że jeszcze parę miesięcy temu byli na tej stronie geniusze co wierzyli że Leo blokuje ten zespół i bez niego będziemy grali bardziej zespołowo. Zapisałem nawet Nicki tych użytkowników. Wiecie co? Ostatnio się nie udzielają na tej stronie.

7

Ale tatuaże i stylówe ma prima sort. Taki luzak. Do wyspy miłości by pasował idealnie czy tam hotel paradise.

6

Teraz przynajmniej biega po w polu 10 zawodników a nie 9 jak z Leo. 8 jak jeszcze ten gruby Suarez chodził. Teraz zapierniczamy całą drużyną i nikt nie patrzy na Leo. Mamy wspaniały skład i wszystko idzie w dobrym kierunku. Depay ma fantastyczne tatuaże i jest liderem.

0

@Qaz123 zaraz za City? :)
Przecież takie RB Lipsk to na w tej chwili zniesie z planety ziemia. Taka Brugia co grała ostatnio z PSG nas gniecie jak chce. Za chwilę się przekonasz.

1

Tutaj trener absolutnie nie zmieni sytuacji. Nie mamy DP. Nie mamy boków obrony. Nie mamy skrzydeł. Nie mamy napastnika. Gramy wąsko i do bólu przewidywalnie. Kadra jest zwyczajnie przeciętna. Doszliśmy nad krawędź.

Zobacz wszystkie

68

Dużo czytałem bzdur na tej stronie ale ten news przebija wszystko.

56

Strach pomyśleć jakie rany odniósłby Alba jakby był tam przy linii. Pewnie do dzisiaj by tam leżał.

54

160 za Cou... wychodzi na to że Ney za 222 to była największa promocja tego okienka. Smutne.

54

To jest niesamowite jak Casemiro kasuje kluczowe momenty dla przeciwnika (ewidentnymi faulami) i nie dostaje kartek. To jest kpina.

52

Dembele najgorszy na boisku? Spoko. Pamiętajcie tylko dać 8/9 za klepanie w poprzek zawodnikom gdy kolejny raz odpowiemy z CL. I będzie gadka że nie było komu szarpać.
Na tą chwilę to właśnie Dembele i Semedo odstają na tle zespołu. Ale odstają pozytywnie. Chce im się i wnoszą jakąś nowość a nie tylko w poprzek albo do Leo. Reszta zespołu dalej w lesie i stare nawyki przez które jesteśmy łatwi do czytania i dlatego mamy wyniki w CL ostatnio słabiutkie.