O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 339
  • Polecenia 669

Komentarze

2

ależ to były zespoły i nazwiska. i niech nikt nie bagatelizuje słów, że oba kluby wzajemnie się nakręcają. siła jednego klubu wynika z siły drugiego. zauważyliście, że odejście cr7 do włoch rozpoczęło zjazd i jednych i drugich. mocny real to mocna Barcelona. i odwrotnie.

0

i pomyśleć, że zgodnie z zapowiedziami Laporty to miał być Beckham, tylko że on wolał pójść do białych i nasz Prezio musiał szybko znaleźć innego Cracka. Dzięki Becks. Całe Barcelonismo jest ci dozgonnie wdzięczne.

6

@MesQueUnClub_87 szkoda, że w 2014 zamiast Maryli przed niemieckim bramkarzem wyrósł higłajn.

0

@Przemas8411 zostawmy Antka w spokoju. Chłop robi liczby. Skoncentrujmy się na tych, którzy nie mają statystyk lub nie grają (Szaman, Bośniak, Nazario z Kopenhagi, Qtinjo i ewentualnie Bembele). Ile tu jest kasy ukrytej.

0

@chrissssty69 nie wygra. europejskie drużyny są za mocne.

Zobacz wszystkie

46

młodziutki Messi w 2006 też miał dłuższą przerwę po kontuzji w meczu z chelsea. to znak :)

32

ale przynajmniej będzie się mógł chwalić, że trenował z Messim

32

Dzięki Ivan za te lata. Zachowamy ciepłe wspomnienia. Bramkę z Juve w finale LM, bramki z realem na bernabeu, cudo gol z totenhamem, za Twoje płuca, zaangażowanie i dobrą robotę w środku pola. Tego nigdy tego nie zapomnimy. Ale czas się pożegnać. I ty to wiesz, i my. Powodzenia w Sevilli.

32

moim zdaniem słaba argumentacja. EV rzucił do gry to co miał najmocniejszego. niemal optymalne zestawienie. wypoczęci, zmotywowani, pomni doświadczeń sprzed roku. gdzie jest wina EV gdy Alba robi wielbłąda przy pierwszym golu? gdzie jest wina trenera przy kryminalnym zachowaniu defensywy przy czwartym golu? gdzie jest wina EV, że niemal wszyscy gracze nie podjęli walki? nasz środek pola (może poza Vidalem) przetruchtał mecz. wiedzieli z kim grają, gdzie grają i - co najważniejsze - o co grają. potrzebowali dodatkowej motywacji? niech zmienią dyscyplinę, skoro nie udźwignęli presji.

Pewnie. Po takiej porażce trener też jest winny. Ale ludzie opamiętajcie się. Wychodząc na boisko mieliśmy wszystkie asy w ręku. Piłkarze mieli tylko tego nie spieprzyć.

31

gaspart może się wreszcie ujawnić. już nie jest najbardziej znienawidzonym i niekompetentnym prezesem w w historii klubu.