O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie 3129
  • Liczba komentarzy 638
  • Polecenia 832

Komentarze

rk

1

@KacperVEB kontrakt to kontrakt płacić trzeba czy wszystkie mecze przegra czy wygra. Chyba że mówimy o jakiś premiach za osiągnięcia ale rozumiem że nie o to tu się rozchodzi. Zrozum że po prostu Bartek to zwykły nieudacznik był który doprowadził ten klub do takiej sytuacji.

rk

0

Mogło być gorzej :) ale jak gra Barcelony ma polegać głównie na podaniach do Ter Stegena No to sorry.

rk

0

@Magicc89PL a to pierwszy przypadek że zawodnik x po prostu nie pasuje do danego klubu i po transferze do innego odżywa.

rk

1

@jedrek7000 ja prdl a to wina nowego zarządu że nikt ich nie chce, jednym trzeba obniżać pensje innych sprzedawać ale specjaliści wiedzą lepiej.

rk

1

Braithwaite i Griezzman normalnie ofensywa z nimi szaleje że ho ho. Marny poziom Barcelony póki co. Marzy mi się Fati w formie, Dembele i prędzej wierzę już w Aguerro niż w Duńczyka, który po prostu tu nie pasuje. Griezzman po odejściu Messiego dalej zawodzi. O co kaman ?

Zobacz wszystkie
rk

43

Dembele out. Nie rozumiem ludzi, którzy chcą żeby został. Jakby Barcelona to faktycznie był taki Arsenal czyli średniak po prostu. Za tą kasę co przyszedł w jakim stopniu potwierdził swoją wartość ? Jeszcze myśli że jest wart swojej ceny i wysokiej pensji, którą pobiera. Bartek za bardzo ich rozpieścił i jak dla mnie nie ma tu miejsca dla takich graczy.

rk

33

Był powód to gwizdali.

rk

28

Co kogo obchodzi Real ? Niech się zajmie swoim klubem bo z tym ma chyba większy problem.

rk

18

Hehehe ktoś tu żyje przeszłością. Od 2 sezonów Busquets nadaje się co najwyżej na zmiennika. Latka lecą ale co super trener musi stawiać na święte krowy.

rk

17

Apropo kibiców to jeśli mają przychodzić tylko bo gra tu taki i taki piłkarz to wcale niech nie przychodzą sezonowcy :) W końcu Barca to więcej niż klub ?

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?