O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 2306
  • Polecenia 5084

Komentarze

1

Swietny zawodnik. Bardzo szkoda, że dopiero teraz o nim myślą.

0

@Kackiewicz Polecam pomyśleć.

1

Cytując klasyka: "Kończ Waść. Wstydu oszczędź."

7

Wielu kpi, ale patrząc przez pryzmat ostatnich meczy ewidentnie widac progres w jego grze. Taktycznie chociażby zjada Depaya. Gra prosto, ale efektywnie. Potrafi dostać piłkę i jej nie stracić, nie jednak wikłając się w drybling, ale odegrać lub przyjąć obrońce na plecy i skutecznie pooperować piłką. Przyznam się, że takze nie wierzyłem w jego odmianę, bije się w piers. Pozostaje się tylko cieszyć i liczyć, że ta tendencja będzie się utrzymywala. W ciężkich chwilach dał nam trochę radości. Zasłużył, żeby być z nami co najmniej do końca sezonu. I jeszcze jedno: Pique już nie będzie musiał grać jako "9", heh.

3

@Anonymus0608 Całokształt? To powiem Panu, że z całokształtu gówno dało jego 6789% celnych podań do kolegi obok chyba, no moze poza jednym otwierającym. Poza tym to pan Busquets był przy każdej z bramek rywali w czarnej dupie, z której zresztą wracał baaardzo powoli.

Zobacz wszystkie

60

Moze pan Valverde sprobowalby rowniez sil w innym zespole...

60

"Miewa dobre momenty"...ciekawe stwierdzenie,bo z tego co sobie przypominam to sporo asyst i bramek w tym sezonie jest jego autorstwa,a i gdy jest na murawie to zdecydowanie nie zawodzi.

57

Dziwnie spokojny byłem o jego umiejętność odnalezienia się w naszej drużynie. Będzie z niego dużo pociechy.

51

Niech do cholery ktos tam zrobi troche zamieszania! Nie spowodowac chaosu, ale wstrzasnac nieco tym "zakalcem" ! Popieram Vidala, chociaz z "judaszami" nieco przesadzil.

47

Kiedys przed meczem Barcelony czlowiek mial goraczke z tych emocji. Moglby poswiecic wesele swojej siostry by zobaczyc ten spektakl, a dzis... Z meczem wygraly zakupy w centrum handlowym z zoną... Prawda czasu, prawda ekranu.