O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1200
  • Liczba komentarzy 163
  • Polecenia 334

Komentarze

0

@Migel heh i dupa

0

@baryn przecież napisałem "Mimo tych kontuzji formy nie traci jak Coutinho czy Hazard."... Czekaj zagra jeden zły mecz to będziesz na nim wieszał psy

0

@Fantastyczny Chłopiec Szybka gra, szybkie skrzydła z Dembelem i Fatim, kreatywni rozgrywający którzy potrafią czymś nieszablonowym zaskoczyć nawet ten Coutinho, oraz odcięcie Lewandowskiego i można wierzyć w zwycięstwo gdzie Bayern ma awans w kieszeni więc z ich punktu widzenia granie na 100% podstawowym składem jest trochę głupie, a tam w Bayernie myślą aby składu nie zajechać i nie mieć połamanych zawodników po meczu o pietruszkę

0

Z Dembele to jest tak że te 4 lata temu jego umiejętności jak na grajka 20 letniego były kosmiczne...po 4 latach nadal są takie same...jak na piłkarza 20 letniego a nie 24 letniego.
I tu jest problem, bo chłop stoi w miejscu i się nie rozwija. Mimo tych kontuzji formy nie traci jak Coutinho czy Hazard... Ale też nie zalicza progresu. Taki świetny grajek na kontry, ratowanie wyniku czy szybkie akcje ale mizerny taktycznie i do gry na 90 minut

Zobacz wszystkie

30

To nie była żadna nowość, jakoś od 5 lat Pique często wybiega przy kontrach, przy pewniejszych wynikach i końcówkach spotkania.
Tak już było za Martino jak prowadziliśmy i była końcówka meczu.
Mi tam to się podoba :)

28

Nigdy nie przepadałem za TVP
Ale co by nie mówić komentatora meczy to mają najlepszego, najlepiej słucha się tego Laskowskiego idealny głos,gadka, ciekawostki pod komentatora.

15

Odnośnie tej zmiany z Celtą to
Ludzie, wy oglądaliście tą sytuację czy od tak po prostu lecicie z nurtem aby lecieć?

https://streamable.com/mayxik

Po kontuzji Fatiego Barjuan podszedł do rezerwowych i 3 z nich wysłał na rozgrzewkę, Coutinho wstał jako pierwszy z tej trójki i ruszył na rozgrzewkę, gdy Demir jeszcze myślał czy i jak założyć znacznik, a Balde to w ogóle się pytał kolegi siedzącego obok czego od niego chciał trener, a jakaś dziwna burza rozpętała się wokół Coutinho..

Była 44 minuta meczu, nie było szans by przed przerwą zdążyć się jeszcze rozgrzać i przygotować do zmiany, wiadomo było od razu, że ewentualna zmiana będzie miała miejsce dopiero po przerwie, czyli za ponad 15 minut. Proponuję zacząć myśleć, a nie nakręcać aferę bez powodu.

15

EV rzucił do gry to co miał najmocniejszego. niemal optymalne zestawienie. wypoczęci, zmotywowani, pomni doświadczeń sprzed roku. gdzie jest wina EV gdy Alba robi wielbłąda przy pierwszym golu? gdzie jest wina trenera przy kryminalnym zachowaniu defensywy przy czwartym golu? gdzie jest wina EV, że niemal wszyscy gracze nie podjęli walki? nasz środek pola (może poza Vidalem) przetruchtał mecz. wiedzieli z kim grają, gdzie grają i - co najważniejsze - o co grają. potrzebowali dodatkowej motywacji? niech zmienią dyscyplinę, skoro nie udźwignęli presji.

Pewnie. Po takiej porażce trener też jest winny. Ale ludzie opamiętajcie się. Wychodząc na boisko mieliśmy wszystkie asy w ręku. Piłkarze mieli tylko tego nie spieprzyć.

11

A ja tam w niego wierzę :)
Po prostu ostatnio ma dużego pecha, wszystko wychodzi przeciwko jemu, puści fajne podanie to Suarez je zmarnuje, wykona dobry strzał to zatrzyma się na poprzeczce, będzie minimalnie nie celny lub bramkarz ostatkami sił go wyciągnie, zaraz się odbuduję jestem o to spokojny.