O sobie

  • Zainteresowania Muzyka, film, sport
  • Ulubiony zawodnik Xavi, Puyol, Mascherano, Messi, Guardiola, LE21
  • Ulubione zespoły Tylko Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1992 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 7231
  • Polecenia 15425

Komentarze

1

@kamilo0066 to już jest kwestia indywidualna. Jak ktoś chodzi w maseczce pół roku i jej nawet nie przepierze to nie dziwię się że potem cierpi. Uważam że nie ma co przesadzać ale akurat w autobusie czy sklepie zakładam. Szybko robię zakupy i spadam. Nie siedzę w sklepie 3 godzin.

2

@eckov możesz być tzw supernosicielem. Fajnie że jesteś tak odporny ale szkoda że nieodpowiedzialny. Możliwe ze zaraziłeś kogoś kto nie jest tak odporny i może przeszedł COVID lżej lub bardzo ciężko. Oczywiście to może być wszystko bujda jednak ja bym na siebie nie brał takiej odpowiedzialności. Generalnie chociaż noś maseczkę w miejscach zatłoczonych. Chodzi o zwykłą zbiorową odpowiedzialność.

0

@tomek8756 w wielu wypadkach słuszne mandaty. Ale w jednym wypadku bez sensu. Jadą dwa samochody w kolumnie, a facet wyprzedził przed przejściem ten jadący z tyłu. Noo jest to dla mnie mniej zrozumiałe. Jedyne co z tego rozumiem to chęć dbania o pieszego przechodzącego przez drogę dwujezdniową. Niestety sporo jest tego typu wypadków gdzie ten z lewej po prostu sobie jedzie i potrąca nawet bez wcześniejszego hamowania.

1

@Rewolucja123TTo był żarcik ale gdyby to się okazało prawdą to nie był ym zaskoczony.

3

Ciekawe czy Dembele w ogóle wie o co chodzi... czy on w ogóle wie, że mu się kontrakt kończy?

Zobacz wszystkie

107

Drodzy koledzy i koleżanki. Dziś na świat przyszła moja córka. Za pewne od tej pory, moja towarzyszka podczas każdego meczu Barcelony:) Nie ma nic piękniejszego i nic ważniejszego!! Żadne pierdoły typu złote piłki i inne nie są ważne.

106

Przynieś piwo?:)

101

Messi zmieniony w 60 minucie...po meczu trener ogłasza odejście...przypadek? Hehe:D

98

@BarcaInfo dla mnie nic nie wynika z tego filmiku. Na czym te "jaja" polegają?

91

Boateng: "W prawo, nie. W lewo, nie. A ch** przewrócę się " :D