O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4000
  • Liczba komentarzy 1815
  • Polecenia 2906

Komentarze

0

To kolejny piłkarz, któremu trudno będzie później znaleźć pozycje na boisku. Kilku już takich mamy, nie wpasowali się...

0

Absolutnie nie dałbym mu odejść. Rola zmiennika, zmieniejszone wynagrodzenie i mógłby pograć u nas jeszcze. Na LaLigę spokojnie wystarczy, a i młodzież będzie miała od kogo się uczyć. Gerard to ikona.

0

Samuel Umtiti przekazał Barcelonie, że na nią nie liczy, ale nie będzie sobie szukał nowego klubu, bo w tym mu dobrze. [Pozdrawiam Cieplutko]

10

Trzeba przyznać, że Kun wygląda jak kawał skurczybyka... Same mięśnie praktycznie. Mam nadzieję, że wniesie dużo prawdziwej siły i walki w naszą formację ofensywną.

0

@Herbert To akurat możliwe. Albo mieli go wypożyczyć właśnie, tylko nie wypaliło, bo nikt nie był zainteresowany kotem w worku.

Zobacz wszystkie

79

Ludzie - puknijcie się w łeb! Założę się że połowa z was jeszcze niedawno krzyczała jaki to beznadziejny zarząd, bo sprzedać nie potrafi, tylko pcha byle gdzie za marne grosze, a teraz gdy robią to co powinni krzyczycie, że cena za wysoka? To jest śmiechu warte... Może i Denis nie jest wart 40 mln, ale negocjacje (słyszeliście w ogóle o takim słowie?) mają to do siebie, że zaczyna się je zwykle z trochę wyższego pułapu. Rynek jest specyficzny na dziś dzień i nie jeden większy ogór zmieniał klub za podobne pieniądze. Tylko narzekać potraficie, a tu zarządowi należą się ogromne brawa.

58

Jakbym miał gamonia, co mi takich piłkarzy jak Suarez oddaje za darmo i jeszcze mówi, że będzie mi dopłacał do jego pensji, to też mówiłbym, że jest wspaniały.

54

Rafinha jeszcze dogorywa po melanżu pewnie XD

52

Niemcy nie grają fajnie - są jak Real: grają jako-tako, ale wygrywają. Tyle xd

48

To tylko dowód na to jaki progres zaliczył w tym sezonie nasz wychowanek. Brawo Oscar!