1

@Slazmi wiesz o co chodzi? W tym przypadku chodzi o odwrócenie uwagi od innych spraw. Sytuacja jest napięta, epidemia, widmo kryzysu gospodarczego i kontrowersyjne wybory. PIS wrzuca temat jeszcze bardziej kontrowersyjny, który znów poróżni wiele, wiele osób i na chwilę znów kupi sobie czas. Bo chyba nie myślicie, że chodzi o problemy zwykłego, przeciętnego obywatela? Pozdrawiam

1

@SuperVegeta Mnie się wydaje, że problem nie leży w samym 500+, tylko w tym, że ta kwota jest niestety istotnym zastrzykiem dla większości Polaków. Dlaczego niestety? Dlatego, że Polacy marnie zarabiają. 3000 zł netto kosztuje ponad 5000 zł wszystkich kosztów. 5000 zł netto to już 9000 zł. Jesteśmy po prostu okradani i to w teorii legalnie. Pomijając już fakt, że z naszą walutą na świecie możemy sobie jedynie w nosie podłubać.

0

Za tyle pieniędzy z chęcią przejmę rolę kozła ofiarnego.

6

Nie ma to jak pokazać komuś środkowy palec, a potem udawać, że podcierało się oko.

12

Na to każdy czeka. Araujo powinien być teraz 4 obrońcą normalnie w rotacji, a nie wstawiany dopiero wtedy, kiedy nie ma kto grać. Mam nadzieję, że Settien to ogarnie, bo rywalizacja to podstawa.

0

@Stelios23 Pierwszy duży sprawdzian już Barca oblała, na Mestalla z Valencią. To będzie drugi.

1

@Lucassito Twoje podejście jest bardziej radykalne, ale szanuję je. Moim celem nie było skrytykowanie Setiena, tylko piłkarzy. Do niego póki co nic nie mam (oprócz nadziei oczywiście, że będzie lepiej), a już tym bardziej do tego skąd pochodzi lub czym się zajmuje, kiedy nikogo nie trenuje.
Ja chciałbym jeszcze zobaczyć Barcę wychodzącą po zwycięstwo czy to w 3-5-2, 4-3-3 czy 4-4-2.

1

Oczywiste jest to, że należy dać czas Setienowi i ocenianie go po tygodniu pracy mija się z celem. Mnie martwi natomiast coś innego. Piłkarze Barcelony obecnie wyglądają tak, jakby ktoś kazał im grać za karę. Przyjście nowego trenera powinno dać impuls, nie pod względem taktycznym, tylko motorycznym i nie mam tu na myśli samego biegania, tylko takiego wigoru, werwy i ochoty do gry. Nie od dzisiaj wiadomo, że samo posiadanie piłki nic nie daje. Tiki-taka, o której tyle się teraz mówi, moim zdaniem miała miejsce wtedy kiedy Barca wygrywała już 2 lub 3 zero. Wtedy zaczynała się szybka wymiana podań, piętki i gra "pod publikę". Zaczynając jednak mecz Barca "rzucała się" na rywala i gniotła go, aż nie strzeliła bramki. Oczywiście pojawiały się komplikacje - to przecież sport i rywalizacja. Jednak Barca wychodziła po zwycięstwo i to się czuło. Dzisiaj wychodzimy i klepiemy sobie wolno w poprzek boiska i najczęściej walczący przeciwnik powoduje u naszych piłkarzy duże zdziwienie.
W dziadka na treningu gra z piłkarzami Setien. Medialnie, wizerunkowo jest super, starszy trener w dobrej formie. Zastanówmy się jednak? 61 letni dziadek odnajduje się w pressingu drużyny aspirującej do bycia najlepszą na świecie?
Barca przychodzi sobie pokopać sądząc, że cały czas jest najlepsza na świecie.

11

@herbblaugrana
No ale co Ci nie pasuje? Przynajmniej nie udaje, że było dobrze, tylko mówi szczerze. Zamiast krów, mógł wymyślić cokolwiek, tylko po co? Spytali się go co robił, jak Bartek zadzwonił, to odpowiedział.

10

Skok może nie tak daleki, ale będzie spora rekompensata za niekorzystny wiatr :)

0

@robsesh a ten co pracuje po 15 godzin dziennie zawsze ma więcej pieniędzy co ten kto pracuje mniej albo wcale?

1

Moussa nie, nie. Nawet o tym nie myśl...

53

Kiedy miał zagrać jak nie z Levante? W ten sposób EV postępuje też z innymi zawodnikami. Nie jestem jakimś wielkim krytykiem Valverde, ale to czego on na pewno nie umie, to rotować składem i dawać szansę, nie jak musi, ale po prostu.
Jak ktoś ma grać dobrze, jak nie gra? Jak ma się uczyć?

1

@Undertaker87 no za wiele nie dali, ale jak to się ma do tego, że szuka się dziury w całym po zwycięstwie 5-1?

2

@Undertaker87 Trudno niektórym dogodzić na prawdę. Gdyby Messi nie strzelił wczoraj i nie asystowal, pewnie pisalbys, że już po nim, że wiek daje znać o sobie, itp. Ja cieszę się, że strzela, asystuje i nie ma w tym nic dziwnego, w końcu po to go mamy.
To jest tak, że cała drużyna zagrała dobrze, a wtedy Messi mógł uwypuklic, co w nim najlepsze. Sam jeden nie dokonałby tego.
Tym, którzy twierdzą, że nie potrafimy grać bez Messiego (tylko nie chcemy bez niego, bo jak jest zdrowy to po co) polecam El Clasico na Camp Nou w zeszłym sezonie lub np. na Bernabeu 15/16

10

Przy całej sympatii dla Cou, ewidentnie widać, że próbował czy nadal próbuje wejść w za duże buty. Tak na chłodno można ocenić, że to solidny piłkarz, mający czasami przebłyski geniuszu, jednak graczem z najwyższej półki, pokroju Messiego, CR7 czy Neymara chyba nigdy nie będzie i tu leży problem. Dodatkowo kwota transferu nie pomaga w tej sytuacji.

1

Młodszy brat Diego Costy :)

0

Niby dobrze gada w tej sprawie, jednak najlepiej to krzyczy się z boku. Pamiętam też jego prezydenturę, kiedy przewrotka Rivaldo dawała nam prawo gry w kwalifikacjach LM, także Panie Gaspart, wolę nie.

0

@Midast Czyli były jednak procenty, ale wygląda na to, że jednak dawno.
Poza tym deklarując kibicowanie Barcelonie od 2000 roku powinieneś pamiętać, że można grać jednak gorzej, ostatecznie ten mecz Barca wygrała i jest liderem grupy.

0

@_Specjalista Fati, Griezmann, Perez

2

Zastanawiam się tylko na co lub na kogo większość piłkarzy była zła po tym meczu. Na wyjazdach w LM nie gramy dobrze już bardzo długo, właściwie od finału LM z 2015 roku, z małymi wyjątkami po drodze jak Tottenham w 2018 czy Arsenal w 2016.
Nasi piłkarze chyba myślą, że wszyscy padną im do stóp i ustawią się w kolejce po autograf i koszulkę po meczu.

8

@MesQueUnClub_87 Zgadzam się. Boatenga też fajnie się ocenia, a zagrał on tylko w meczach, kiedy zmieniony był cały skład. Żeby dokonać tak druzgocacej oceny, należałoby dać mu jednak więcej minut.
Należy też zauważyć kiedy Suarez prezentował się bardzo dobrze? Kiedy poczuł oddech na plecach.

0

@Jondam Jaki hejt? Chciałem po prostu wyprowadzić z błędu.

1

@Midast rozumiem, że procentów na matmie jeszcze nie było?

3

@jolowanila Cała piłka taka jest. Gdybyśmy nie grali na początku sezonu z Bilbao i Granadą, tylko z kimś znajdującym się w gorszej formie, to byłby najlepszy, bądź jeden z najlepszych startów w historii. To wszystko w połowie bez Messiego i Suareza, i przy przeciętnej jak wszyscy wiemy grze. Czasem w piłce między porażką, a zwycięstwem jest na prawdę cienka linia.

22

"Pójść tam, gdzie nikt mnie nie zna". Oj Leo pomarzyć zawsze można :)

0

@michal26 bo głosy są cały czas liczone, a podane wyniki są sondażowe

14

"Demokracja potrwa do czasu, kiedy lud da się kupić za swoje własne pieniądze". Dziękuję i życzę miłej nocy.

2

@Striker tak ciężko dodać to jedno 'o'. Mam już dosyć tych MalcoLmów, Frankich De Jongów i Carlosów Perezów.

0

@pepulinho no to siedząc raczej jej nie ustabilizuje

Media