O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3589
  • Liczba komentarzy 831
  • Polecenia 1951

Komentarze

0

@PJ777 Powinno być tak że mają w kontrakcie możliwośc do zarobienia rocznie 15 baniek. I teraz odpowiednio podzielić to na 38 meczów. Za wygraną tyle za remis tyle i gówno w przypadku przegranej. Oprócz tego jakaś podstawa dwie bańki euro na chleb, żeby nie było że nic nie zarobią :)

0

@Pawel1980 no raczej :) ale po co się nim chwalić skoro o niczym to nie świadczy

0

@Krzanu10 no ale wiedzą że pozbywają się Vidala, Rakiticia i Suareza, więc będzie trochę lżej.

1

ja p.... dlaczego nie możemy powalczyć nawet o takiego Desta!!!!!!!!!!!!!!!! Banda niedorajdów. A na górze artykuł że Barca z największymi przychodami! Co tu się wyprawia!!!!!!!!!!!!

0

@martin3131 Kolejny to Busqets

Zobacz wszystkie

42

Uciekaj Malcom, bo trenujesz pod okiem ślepca i niewdzięcznika. Mam nadzieję że kiedyś mu się odpłacisz na boisku!

38

Kolejny zawodnik na siłę nie pasujący do zespołu

35

Co do Dembele to niestety ale Barcelona marnuje jego potencjał. To nie jest zawodnik, ktory pasuje stylem do nas. Juz w zeszłym sezonie w meczu z Chelsea na Cam Nou to zauważyłem. Dembele wtedy stal przy lini srodkowej i prosiło sie o długą piłkę dla niego a chlopaki grali z nim tiki taką. Dembele trzeba wypuscic na dobieg, wtedy jes śmiertelnie groźny lecz kiedy z miejsca zaczyna drybling jest... śmieszny. Paradoksalnie uwazam że sprawdził by sie w meczu przeciwko Barcelonie.

32

Brałbym jak Żyd kamienicę

30

Dani to najlepszy prawy obrońca jakiego widziałem. Był niesamowity w ofensywie i jeszcze lepszy w obronie. Nikt nie miał takich kurwików w oczach jak on podczas meczu. Natomiast moim zdaniem sprzedalismy go w odpowiednim momencie. Czego nie zrobiliśmy z Busim, Suarezem, Rakiticiem itp. I teraz się męczymy.