O sobie

  • Zainteresowania Programowanie, karate
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo, Keoman, Kluivert, Bakero, Stoichkov
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 213
  • Polecenia 291

Komentarze

0

@FcBarce miałem wczoraj chęć objerzeć ten mecz, ale raz że było późno, a dwa właśnie miałem wątpliwości odnośnie jakości drużyny. Na szczęście poszedłem spać.

3

- Martinez, chono tu!
- No co tam?
- Tu podpisz.
- Ok :)

0

@Xonar właśnie w firmie porządnej z hierarchią kompentencji jeśli zaliczysz większą wpadkę, to również dyrektor może Cię ochrzanić, nie tylko Twój kierownik. To tak na marginesie.
A Laporta jest raczej z tego znany, że nie dusi tego w sobie, lecz z daleka słychać (i widać), jakie emocje nimi kierują. Uwierz mi, lepszy taki, niż zimny i wyrachowany drań.

2

@JarekS No ale przynajmniej pokazał, że przeżywa takie mecze, że mu bardzo zależy. Że nie jest mu to obojętne i że nie siedzi i udaje, że nic się nie stało. Pokazał charakter, nie to, co poprzednik.
Z drugiej strony jesteś prezesem klubu, który walczy o mistrzostwo, zespół ciągle w grze a tu nagle taki blamaż... i to u siebie, bez walki oddany mecz... człowieka szlag trafia!

1

To na pewno byli wysłannicy Matheusa Fernandesa.

Zobacz wszystkie

37

I tak go Mbappe zabije na ulicy.

31

"Miałeś chamie złoty róg..."

28

Abstrahując od samego Rossel'a, więzienie go bez żadnych procesów i przyczyn jest mega przegięciem wymiaru sprawiedliwości. A to przecież taki postępowy kraj europejski. Nie to, co nasz zaścianek.

16

Super! Oby się udało...

15

"Była jednak drużyna, która ostatecznie zaoferowała więcej pieniędzy niż Barcelona, chodzi o hiszpański zespół. Mimo to dotrzymaliśmy słowa.Ramírez podkreśla, że Pedri trafił do najlepszego możliwego miejsca. – Czy taką samą rolę miałby w Realu? Nie wiem..."

To już chyba wiadomo, jaka to była ta inna drużyna :)))

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?