O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3449
  • Liczba komentarzy 19494
  • Polecenia 56997

Komentarze

pax

3

@Worny
Nie było 100% sytuacji której mógłby nie zepsuć i nie było tak trudnej z której mógłby w ekwilibrystyczny sposób nie strzelić.

pax

0

@maciar
Są na to jakieś potwierdzone badania? Czy tylko twierdzenie Pana od Amantadyny, który uznał bez badań klinicznych że jest skuteczna i na tym swoim twierdzeniu zbija kapitał polityczny zakładając partię polityczną.
To wspaniały dowód na możliwość dopuszczenia leku dla chorych na konkretne schorzenie, nie mógł wstać do toalety a potem już z niej korzystał. Pewnie w rekomendacjach i wnioskach po badaniach klinicznych ten fakt będzie odnotowany i badanie kliniczne będzie obejmowało odległość łóżka do toalety.

pax

2

@Deraxium
Każdy ma swoje źródła wiedzy, Ty czerpiesz z jakiegoś mignięcia w TV, ale nie wiesz gdzie ale gdzieś, nie wiesz kto się wypowiadał ale uważasz że było to ważne i zgodne z tym co uważasz. Przed chwilą pisałeś : "bo Ci to Pan w garniturze i fartuchu powiedział na prezentacji xD". Raz wyśmiewasz osoby które słuchają innych niby lekarzy, niby ekspertów po czym sam to robisz, gdy pasuje Ci do tezy. To się nazywa hipokryzja.
Ja patrzę na źródło, czyli do instytucji która w Europie dopuszcza medykamenty do stosowania.
https://www.ema.europa.eu/en/human-regulatory/overview/public-health-threats/coronavirus-disease-covid-19/treatments-vaccines/vaccines-covid-19/covid-19-vaccines-development-evaluation-approval-monitoring

Tu masz pełne uznanie dla szczepionki Pfizera w USA.

https://www.fda.gov/news-events/press-announcements/fda-approves-first-covid-19-vaccine

pax

0

@Deraxium
Uwielbiam jak ktoś zaczyna wchodzić na obraźliwy ton, wtedy wiadomo, że nie za wiele ma do powiedzenia a nadrabia brak argumentów chamstwem.
"Gościu ale jesteś odklejony xD [...] Ty swoim mózgiem i nakłanianiem zmuszasz innych". Wskaż gdzie kogos do czegoś zmuszam. Znowu mijasz się z rzeczywistością. Jak mówię kultura i jej brak świadczą o nas samych, naszym wychowaniu.
Wskaż gdzie szczepionki są eksperymentem medycznym? Szczepionki są niesprawdzone? NIe przeszły badań klinicznych, nie przeszły wszystkich trzech faz badań?

pax

0

@TiKiTakA2018
Co Ty masz z TVP1? Ciągle o tym piszesz, ludzie pokazują Ci fakty, dają argumenty a Ty tylko o TVP1.
Powiem grzecznie i mam nadzieję, że tym wszystkich sceptyków uciszysz. Podaj linka do wyników badań klinicznych Bodnara w kierunku stosowania amantadyny u chorych na Covid. Sądzę, że każdy wtedy przyzna Ci rację.

Zobacz wszystkie
pax

151

Jest jedna główna różnica w postrzeganiu kto lepszy Ronaldo czy Messi. Od początku kariery jeden i drugi byli porównywani.

Ronaldo byl porównywany do Messiego.
Messi do Maradony i Pelego

taka subtelna różnica :)

pax

137

NIe rozumiem tego śmiechu z Realu. Dzisiaj przecież odrobił punkt do Barcelony.

pax

131

Ja tam gratuluję Realowi. Przełamał się i strzelił bramkę po 275 minutach na własnym stdionie. Teraz sądzę, że rozpocznie marsz po tytuły.

pax

126

Nie oddaliście piłke, tylko Dani Alves mial odbiór, potem ograł jednego z Was i podał Messiemu.

Strzał Messiemu to oczywiście majstersztyk, ale nie płacz juz że dostałeś w krótki róg.

pax

119

Raz wygrać i pozamiatane, kalkulować to mogą inni. Barcelona ma jasny plan - zwycięstwo.