O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 4865
  • Polecenia 15221

Komentarze

3

@norbi77 to samo było z Viniciusem, który przychodził jak nowy Neymar i też zaczął od lizania herbu swoimi wielkimi jak dupa pawiana warami. Parę tygodni wcześniej był wstępnie dogadany z Barceloną.

3

@DonMatteo901 gdyby był wciąż w naszej kadrze, część tutejszej lewicy zapewne zadeklarowałaby nie kibicowanie polskiej reprezentacji ...

6

Bardzo grzecznie pokazać filmik z sytuacjami gdy w trakcie meczów wychodził jego brak doświadczenia i popełniał rażące błędy, następnie pokazać statystyki ile szans otrzymał na grę w ostatnim sezonie, a na końcu pokazać drzwi...

3

@masq uważam dokładnie tak samo... Po prostu ufam swoim oczom i kiedy widziałem go grającego zwykle wnosił coś do drużyny i robił rozruch w środku pola. Rozumiem, że Pedri oczywiście jest znacznie lepszy taktycznie i bardziej zdyscyplinowany, ale chociażby w przypadku niekorzystnego wyniku takie wejście Puiga i dym z przodu jest wręcz porządny. Dyscyplina taktyczna to jest coś do poprawienia i on może to zrobić, ale talent ma z pewnością duży.

1

@DonMatteo901 może lepiej by mu się kolano trzymało gdyby nie biegał po klubach i nie wciągał koksu... Niestety w Krakowie z tego był znany ten wiecznie niespełniony talent który nie odnalazł się nawet w drugiej lidze belgijskiej.

Zobacz wszystkie

168

Panowie, gdyby ktoś był zainteresowany występem jednego z kibiców Barcelony i jednego z Was zarazem :) (do czego przyznaję się przedstawiając się w teleturnieju, pod warunkiem że nie puszczą wersji skróconej), to serdecznie polecam dzisiejszy odcinek Jednego z Dziesięciu w TVP-1 o 18:55. Obiecuję, że będzie emocjonująco i oczywiście polecam dopingować zawodnika z numerem 8 czyli moją skromną osobę :) Nawet jeśli ktoś nie lubi TVP, warto w tym przypadku zrobić wyjątek, ewentualnie podejść do sąsiada żeby nie nabijać Kurskiemu oglądalności :)

122

Wróciłem z oglądania z pracy i przeglądam La Ramblę i jestem w szoku :) BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za doping i gratulacje :) Bardzo mi miło i cieszę się, że mogłem przed tak zacnym gronem pokazać swoją twarz :) szkoda, że niestety ze względu na długi odcinek wycięli dzisiaj zaitneresowania, powiedziałem, że interesuję się historią i teraźniejszością klubu piłkarskiego FC Barcelona :)
Wielki Finał będzie 5.XI. uprzedzam jednak, że tuż przed tym jak nagrywano odcinek, żona zaczęła rodzić i musiałem bardzo szybko wracać do Krakowa, nie skoncentrowałem się odpowiednio i poszło mi raczej słabo :) Ale zdążyłem na końcówkę porodu więc nagrodę miałem jeszcze lepszą niż za Wielki Finał :)

119

a ja oczekuję właśnie na obronę pracy doktorskiej, wczoraj odebrałem z drukarni swój doktorat w ilości 20 kopii. Podzielę się z Wami okładką - oczywiście nie mogła być inna :)

http://vlep.pl/pzlmn9.jpg

107

Monchi - facet z klasą, podejrzewam, że wściekłość i emocje w trakcie tych wydarzeń dominowały u niego, ale jego wypowiedzi czyta się z przyjemnością.

100

Barca se queda [Gerard Pique]

Media