O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 5390
  • Polecenia 16791

Komentarze

1

@Sau_Ron otóż to. Ta drużyna jest nieprawdopodnie łatwa do zjedzenia taktycznego i przewidywalna. Trzeba się wreszcie obudzić i poznać swoje miejsce w szeregu, chociażby by wiedzieć gdzie startujemy i jak daleką drogę mamy przed sobą. Co gorsza, na dzień dzisiejszy możemy zaoferować tylko markę i nazwę firmy ( nadszarpnięta ostatnimi laty, do czego Laporta też się przyłożył), bo finansowo to nie ma o czym mówić. Tu trzeba wrócić do bardzo głębokich korzeni. Na pocieszenie, parę razy w historii klubu już tak bywało i Barcelona zawsze wracała. Teraz też wrócimy, ale moim zdaniem nie w tym sezonie, nie w przyszłym tylko jesteśmy lata od tego.

5

Wygranie Lili Europy, wyjście z grupy LM, awans do przyszłorocznej Ligi Mistrzów... To nie ma żadnego znaczenia na dzień dzisiejszy. Moim zdaniem na ten moment trzeba sobie zdać sprawę, przede wszystkim kibice bo Xavi to pewnie wie, że ta drużyna jest LATA od wygrywania poważnych trofeów. Oczywiście nie cała ponieważ są tu ludzie którzy nie nadają się do na tego i z którymi w między czasie trzeba będzie się rozstać, ale jest na kim budować drużynę. To co zostało na chwilę obecną to jest materiał na średniaka Ligi Hiszpańskiej, a do takich solidnych ligowców jak Villareal czy Betis brakuje choćby zgrania zespołu. Kibiców czeka moim zdaniem próba najwyższej cierpliwości, a pozostaną z nami tylko najwierniejsi.

1

@Djzordon no pewne rzeczy się nie zmieniają, ale to i tak nie jest nasz problem. Patrząc na tabelę, to nie jest niczyj problem w tej chwili już.

0

@Image ano widzisz, bo Ty jednak bierzesz pod uwagę parę ostatnich lat, a na mówię tu i teraz :) Araujo praktycznie błędów nie popełnia, na pewno nie kardynalnych, jest bardzo trudny do przejścia i stanowi duże zagrożenie pod bramką rywala ;) to jest to co mialem na uwadze lokując go w piątce

2

Szkoda, że tak chamsko sędziowie spuszczają te Borussie, żeby tylko Baja na pierwsze pewne miejsce wypchnąć i zabić szybko wszystkie emocje jakiejkolwiek rywalizacji. No ale tutaj przynajmniej Robertem się ludzie pociesza, że z niesłusznie odgwizdanego katnego bramkę zrobił i statystyki poprawił.

Zobacz wszystkie

168

Panowie, gdyby ktoś był zainteresowany występem jednego z kibiców Barcelony i jednego z Was zarazem :) (do czego przyznaję się przedstawiając się w teleturnieju, pod warunkiem że nie puszczą wersji skróconej), to serdecznie polecam dzisiejszy odcinek Jednego z Dziesięciu w TVP-1 o 18:55. Obiecuję, że będzie emocjonująco i oczywiście polecam dopingować zawodnika z numerem 8 czyli moją skromną osobę :) Nawet jeśli ktoś nie lubi TVP, warto w tym przypadku zrobić wyjątek, ewentualnie podejść do sąsiada żeby nie nabijać Kurskiemu oglądalności :)

122

Wróciłem z oglądania z pracy i przeglądam La Ramblę i jestem w szoku :) BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za doping i gratulacje :) Bardzo mi miło i cieszę się, że mogłem przed tak zacnym gronem pokazać swoją twarz :) szkoda, że niestety ze względu na długi odcinek wycięli dzisiaj zaitneresowania, powiedziałem, że interesuję się historią i teraźniejszością klubu piłkarskiego FC Barcelona :)
Wielki Finał będzie 5.XI. uprzedzam jednak, że tuż przed tym jak nagrywano odcinek, żona zaczęła rodzić i musiałem bardzo szybko wracać do Krakowa, nie skoncentrowałem się odpowiednio i poszło mi raczej słabo :) Ale zdążyłem na końcówkę porodu więc nagrodę miałem jeszcze lepszą niż za Wielki Finał :)

119

a ja oczekuję właśnie na obronę pracy doktorskiej, wczoraj odebrałem z drukarni swój doktorat w ilości 20 kopii. Podzielę się z Wami okładką - oczywiście nie mogła być inna :)

http://vlep.pl/pzlmn9.jpg

107

Monchi - facet z klasą, podejrzewam, że wściekłość i emocje w trakcie tych wydarzeń dominowały u niego, ale jego wypowiedzi czyta się z przyjemnością.

100

Barca se queda [Gerard Pique]