O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4000
  • Liczba komentarzy 4297
  • Polecenia 13520

Komentarze

4

Getafe>Espanyol - fakt, nie opinia ;)

0

@bartekvisca stary a skąd wiesz jak to przejdziesz i czy nie będziesz miał trwalych powikłań po ? Jak się zaszczepisz to być może i tak przejdziesz ale bardzo łagodnie, bo twój układ immunologiczny da radę.

1

@Ciule123 brzmi uczciwie :D

9

@BARCA1899Messi i tak i nie... młody człowiek, często pochodzący z biednej rodziny w małym afrykańskim kraju, który ma jakiś obrany cel i dąży do niego, jest podatny na kuszenie pieniędzmi innego klubu i nagle staje do niego perspektywa, że wszystko może otrzymać tu i teraz, a alternatywą do tego jest niepewna przyszłość. Wciel się w kogoś takiego, nie zawsze jest łatwo podjąć decyzję. Pamiętaj o świętych słowach Franza Maurera "każdy ma swoją cenę"

17

Ten Real to jest taka klasyczna wsza łonowa. Włażą z butami między interesy Barcy, tak jak było z Viniciusem, Rodrygo i Kubo, dzwoniąc sakiewką i przebijając oferty. Zarząd musi być naprawdę czujny i wiedzieć co robi.

Zobacz wszystkie

168

Panowie, gdyby ktoś był zainteresowany występem jednego z kibiców Barcelony i jednego z Was zarazem :) (do czego przyznaję się przedstawiając się w teleturnieju, pod warunkiem że nie puszczą wersji skróconej), to serdecznie polecam dzisiejszy odcinek Jednego z Dziesięciu w TVP-1 o 18:55. Obiecuję, że będzie emocjonująco i oczywiście polecam dopingować zawodnika z numerem 8 czyli moją skromną osobę :) Nawet jeśli ktoś nie lubi TVP, warto w tym przypadku zrobić wyjątek, ewentualnie podejść do sąsiada żeby nie nabijać Kurskiemu oglądalności :)

122

Wróciłem z oglądania z pracy i przeglądam La Ramblę i jestem w szoku :) BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za doping i gratulacje :) Bardzo mi miło i cieszę się, że mogłem przed tak zacnym gronem pokazać swoją twarz :) szkoda, że niestety ze względu na długi odcinek wycięli dzisiaj zaitneresowania, powiedziałem, że interesuję się historią i teraźniejszością klubu piłkarskiego FC Barcelona :)
Wielki Finał będzie 5.XI. uprzedzam jednak, że tuż przed tym jak nagrywano odcinek, żona zaczęła rodzić i musiałem bardzo szybko wracać do Krakowa, nie skoncentrowałem się odpowiednio i poszło mi raczej słabo :) Ale zdążyłem na końcówkę porodu więc nagrodę miałem jeszcze lepszą niż za Wielki Finał :)

119

a ja oczekuję właśnie na obronę pracy doktorskiej, wczoraj odebrałem z drukarni swój doktorat w ilości 20 kopii. Podzielę się z Wami okładką - oczywiście nie mogła być inna :)

http://vlep.pl/pzlmn9.jpg

107

Monchi - facet z klasą, podejrzewam, że wściekłość i emocje w trakcie tych wydarzeń dominowały u niego, ale jego wypowiedzi czyta się z przyjemnością.

100

Barca se queda [Gerard Pique]

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego z napastników powinna sprowadzić Barcelona w ramach wolnego transferu?