O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik S. Busquets
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2011 r.

Statystyki

  • Dni w serwisie 2658
  • Liczba komentarzy 143
  • Polecenia 219

Komentarze

0

@Lukjav Odroczenie ma znaczenie dla Barcy bo nie zamknie roku obrachunkowego ze stratą. Nikt tego wcześniej nie robił bo nie było takiej konieczności, spowodowanej siłą wyższą. Jeśli Urząd Skarbowy wyrazi na to zgodę to nie widzę problemu. Jeśli odroczą te amortyzacje na przyszły rok to pewnie bez problemu je pokryją, bo w tym okienku nie powinno być wielkich transferów.

0

@Lukjav to nie jest żadna kreatywna księgowość, amortyzacja transferów jest całkowicie normalna

1

Chyba nie będzie miejsca zarówno dla niego jak i Trincao w składzie. Obaj grają z resztą na pozycji Messiego.

0

@Janas11224 A co ma zarząd do tego? Też ich wina?

1

@FCBurza Sory, z Betisem, jeszcze przed powrotem Messiego i Suareza

Zobacz wszystkie

29

Piqué: Burgui pozostawia wiele do życzenia jako piłkarz.

17

Dokładnie 4444.

17

Prawda jest taka, że Perez jest na ten moment bardziej gotowym piłkarzem na Barcelone i La Lige niż Fati. Ansu dopiero skończył 17 lat i mam nadzieję że w przyszłości da nam wiele radości, ale nie ma wiele doswiadczenia w dorosłym futbolu i jego występy trzeba traktować raczej jako ciekawostkę. Perez jest silniejszy fizycznie, starszy i jednak gra już chwilę w Barcelonie B. Nie zapewni na pewno tylu fajerwerków co Fati, ale jest po prostu solidniejszy.

15

Tak 6 napastników z czego jeden jest w Barcy B, jeden jest pomocnikiem, jeden jest na niewiele wyższym poziomie niż Adama, a jeden nie może grać przez dwa miesiące.

14

Moim zdaniem, odpowiednie ustawienie na boisku Messiego, Neymara i Alexisa jest najważniejszym zadaniem Luisa Enrique. Wszyscy świetnie grają w reprezentacjach, ale w Barcelonie gra się za bardzo pod Messiego.