O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2520
  • Liczba komentarzy 100
  • Polecenia 287

Komentarze

4

Hiszpanie nic na tym turnieju nie wygrają. Czeka ich kolejna kompromitacja w archaicznym, miałkim i nudnym jak flaki z olejem stylu z 10 pomocnikami i milionem podań. Lucho na siłę papugując po Guardioli chciał szokować świat swoimi wyborami kadrowymi i pomysłem na grę

0

Ktoś dziś czeka na nockę z NBA? Jak stawiacie?
IMO Netsi u siebie ponownie wygrają. Co prawda bez Hardena, ale ostatnio tak im piłka chodziła po obwodzie szybko, że o ile Bucksi nie odpalą deszczu trójek to będzie im ciężko ich przełamać. U siebie pewnie wygrają mecz lub dwa.
W drugim meczu dość wyrównanie, ale przeczuwam, że Nuggets dziś bierze.

1

@pt9 W takim razie pozostaje nadzieja, że robił to fachura, a nie partacz, bo dostawca internetu i tak będzie musiał wpiąć się "po swojemu" do huba przed działką. Oczywiście kable światłowodowe idą też bezpośrednio do routera, więc jak masz doprowadzone do gniazdek to jeszcze bezpośrednio lub w przedłużeniu muszą dojść do każdego z routerów.

0

@pt9 to nie kwestia elektryka tylko montera od internetu, jak będzie zakładał Ci światłowód to dostaniesz do samego rutera specjalny kabel laserowy

0

@Cobra303 "Jedynym problemem przy finalizacji transferu jest Ronald Koeman i jego postawa wobec doświadczonego napastnika. Szkoleniowiec nie jest przekonany do sprowadzenia Aguero, a w szeregach Blaugrany widziałby innego zawodnika.

– Problemem dla Kuna Aguero jest Ronald Koeman. Holenderski trener woli Memphisa Depaya. Szefowie Barcelony nie są jednak tak pewni co do napastnika Lyonu"

Pisały o tym Mundo Deportivo czy Sport więc bez sensu to jest Twój komentarz. Równocześnie wielokrotnie Ronald wypowiadał się, że chce Depaya.

Zobacz wszystkie

105

I w ramach protestu truchtali zamiast strzelać bramki. Sprytnie.

29

Mityczna legenda o warsztacie Guardioli upada po raz kolejny.

15

Plan bardzo fajny, tylko dostrzegam w nim mały problem.....kto będzie chciał kupić Umtitiego? :P

13

Jakich kontrowersji? Żadnego karnego nie było. Ciekawe czemu Koeman nie płakał o VAR z Valladolid, kiedy kontrowersje nam pomogły. Takie wymuszane narzekanie jest żałosne. Trzeba wziąć się w garść panowie i zacząć lepiej grać. Wszystkie ważne mecze w sezonie przegrane.

12

Florentino Perez to wizjoner. Ma łeb na karku i giga ogar w biznesie. Nie wiem czemu, ale jestem spokojny o to, w którą stronę zmienia futbol. Na pewno daje więcej racjonalnych powodów by mu wierzyć niż skorumpowane dziadki z UEFA, których skandaliczne zmiany w LM jakie proponują, są takim samym skokiem na kasę w futbolu jak pomysł Superligi. "Prezi" powtórzy casus Bernabeu i również stworzy coś wielkiego,a przy okazji uratuje nas przed tym, gdzie zaprowadziły nas nasze gamonie z Barcelony.