O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 120
  • Liczba komentarzy 110
  • Polecenia 208

Komentarze

0

@Matix90 ponieważ w reprezentacji ma kolegów reprezentujących klasę światową a w klubie ludzi na poziomie barcy b

0

I to jest opcja do rozważenia ale za odpowiednią kwotę. W środku mamy młodych, perspektywicznych ludzi a kasa się przyda.

0

@Kacperbarcade No to właśnie tak napisałem :D

0

@6bakero negatywny test, ozdrowieniec lub w pełni zaszczepiony. Admission can only be granted based on the 2G Plus rule. That means that a negative COVID-19 test must be presented, in addition to proof of full vaccination or recovery. An FFP2 mask must be worn at all times, including at seats. - komunikat z apki Bayernu.

1

A inne źródła podają, ze będzie 25 % i wstęp tylko dla ludzi z negatywnym testem.

Zobacz wszystkie

36

@MarioVeB! Bartek o niebo lepszy, prawda ? Ten to dopiero traktował piłkarzy z należytym szacunkiem płacąc niebotyczne pieniądze i zadłużając klub na lata!

34

To nie ma znaczenia czy grasz dwoma czy tez trzema stoperami bo i tak przegrywasz mecz za meczem. Przestań nakazywać kryć na 40 m bo nie masz do tego ludzi i będziesz tracił bramki po kontrach. Nie oszukuj sam siebie, ze powrót kontuzjowanych zawodników cokolwiek zmieni, bo chyba nie jesteś aż tak naiwny by wierzyć ze Dembele, czy Aguero uratuje Ci mecz. Masz ogromną szansę na zapisanie się w kartach historii tego pięknego klubu jako najgorszy trener. Po części jest to Twoja wina bo jesteś tragicznym taktykiem. Zwycięstwa z nic znaczącymi drużynami nie poprawia morale zespołu. W tym sezonie przegrasz wszystko, zapomnij o lidze mistrzów bo wiesz, ze ona już jest przegrana, zapomnij o jakichkolwiek trofeach czy tez top 4 w lidze. Zachowaj godność i odejdź nie prosząc o odszkodowanie. I na Boga przeproś te młode dzieci co biegają jak we mgle za słowa ze są tragiczni. Oni potrzebują wsparcia i kogoś kto będzie miał pomysł jak to wszystko poukładać. Ty takim trenerem nigdy nie będziesz.

28

Ten to ma zdrowie do sportu....

9

@formentera2017 nie sądzę ze on akurat to miał na myśli, ale każdy interpretuje po swojemu. Wszyscy wiemy, ze kadra w dalszym ciągu wymagana wzmocnień na pewnych pozycjach.

9

Jak bardzo musi mieć nie po kolei w głowie Umtiti , żeby sobie tak zmarnować karierę. Naprawdę tego nie pojmuję. Niby profesjonalny sportowiec a bez ambicji. Wg mnie szansa, że on się kiedykolwiek odbuduje jest iluzoryczna.