O sobie

  • Zainteresowania Ekonomiczny aspekt futbolu, istota ludzkiej natury, dzieje FC Barcelony XXI wieku, Historia (,,ludzkiej głupoty'')
  • Ulubiony zawodnik Iker Casillas, Carles Puyol, Xavi, Messi, Frank Lampard
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Chelsea, Bayern Monachium,
  • Barcelonie kibicuję od 10 roku życia

Statystyki

  • Dni w serwisie 841
  • Liczba komentarzy 1466
  • Polecenia 2039

Komentarze

1

@lukas1442 W Anglii i Francji nie był szklanką. Hazard może być kolejnym, po Bale'u, zawodnikiem z Wysp, któremu nie służy Hiszpania. Szkoda, bo jego transfer do Realu był niemalże zwieńczeniem jego kariery, jego pracy w Anglii. Być może zła dieta Belga ma na to wpływ, być może powinien więcej czasu spędzać z trenerem od przygotowania fizycznego, z trenerem personalnym, bo jak tak dalej pójdzie, miejsce w 1 składzie ucieknie mu na dobre.

0

@ACRAB95 Pewnie, ale wymień również te za kadencji chociażby Guardioli ;) Odnosiłem się jedynie do tego, że w ciągu kilku lat nie każdy transfer Barcy był nie fiaskiem. Możemy się oczywiście bawić i w drugą stronę, ale to nie zmieni faktu, że kilka transferów Blaugrany wypaliło ;)

0

@MaziFCB Z ich strony oferta kupna to wyjątkowo nie śmieszny żart... Biorąc pod uwagę wszystkie zmienne, pozbycie się go w inny sposób niż wypożyczenie (z braku zgody Francuza również wątpliwe) i wygaśnięcie umowy za 2 lata są jedynymi możliwymi opcjami dla Barcy. Niby dlaczego mało kto walczy o angaż Francuza na zasadzie definitywnego transferu?

0

@lukasz9197 Rafa i Alena to wychowankowie, więc nie licząc kosztów wyszkolenia, to nic nie kosztowali i nie wiele zarabiają
;)

16

Liczę na to, że media (choć mało realne), nie będą z Niego robiły "nowego Lavesa". Nie chcę aby Dest był Alvesem 2.0. Ma być sobą. Nie mam względem Niego żadnych oczekiwań prócz realizowania siebie jako Sergiño Dest, grania w swój sposób.

Zobacz wszystkie

55

Zapewne zostanę za to zdanie zlinczowany, w dla Mnie Messi nigdy nie był materiałem na kapitana. Jasne, ma umiejętności, ludzie go szanują, ale nie jest przykładem do naśladowania, a w trudnych momentach zdarza mu się po prostu spuścić głowę i po zawodach. Mo zdaniem, kapitanem od początku ery post Iniesta, powinien być Pique. Inną sprawą jest to, że takie zachowanie kapitana w żaden sposób nie pomaga ani drużynie wewnątrz, ani na zewnątrz drużyny, czy też klubu. Szanuję Messiego za to ile dał Barcelonie i jaką legendą klubu się stał, natomiast po kimś takim mam prawo oczekiwać mimo wszystko szacunku do sztabu trenerskiego (nie ważne kto by w nim był) i dawania przykładu (zwłaszcza dla młodych).

51

Nie za szybko? Jak to mówią : jedna jaskółka wiosny nie czyni ;)

45

A co z Busquetsem? Zawodnik od paru lat w formie średniej lub miernej, a czekaj ma status wychowanek czyli kryty nie ważne jak gra :/

37

Który to znowu taki nagłówek wymyślił?! To szanująca się strona czy zwykła platforma clickbaitowa? :/

36

,,Mam siłę, by kontynuować"- Ernesto Valverde.
,,Nie mamy siły, by na to dalej patrzeć" - kibice.