O sobie

  • Zainteresowania Ekonomiczny aspekt futbolu, istota ludzkiej natury, dzieje FC Barcelony XXI wieku, Historia (,,ludzkiej głupoty'')
  • Ulubiony zawodnik Iker Casillas, Carles Puyol, Xavi, Messi, Frank Lampard
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Chelsea, Bayern Monachium,
  • Barcelonie kibicuję od 10 roku życia

Statystyki

  • Dni w serwisie 1222
  • Liczba komentarzy 3378
  • Polecenia 5921

Komentarze

0

@Neymarinho Któż się koryta nie trzyma, czymkolwiek ono nie jest.

3

@Chlebek23391 Uuu spoilery xD Obejrzyj film, prawie 3 godziny całkiem fajnego materiału. Na metacritic oraz roten film chwalą, więc obejrzeć warto ;)

13

Nawiązanie do Bonda - szanuję.

4

@monsterrize Nawet nie chodzi o wykopanie Laporty. Jeśli uznają, że zawieszenia art. 67 da władzom zbyt duże uprawnienia (co jest możliwe), zagłosują za tym, co wyda im się lepsze dla klubu. Samo zawieszenie oczywiście ma sens, choć na nie dłużej niż 3-4 lata. Zobaczymy co socios wybiorą. Dymisja zarządu spowoduje kolejny chaos i jeszcze większe problemy finansowe, więc mniejszym złem wydaję się zawieszenie artykułu 67, z tym że nie każdy socios będzie tak pragmatyczny w swoich decyzjach.

1

@Kgorecki2500 Niezły na ligę włoską, choć spektakularnych liczb nie notuje.

Zobacz wszystkie

67

Autokratyczny wobec siebie - dosyć rzadka cecha w szatni Barcy, ale najważniejsze, żeby był w stanie wyciągnąć wnioski i się poprawić.

66

@Pawlak1992 Ty swoim komentarzem pokazałeś, że Setien jest więcej wart niż Ty. Fakt, nie był trenerem odpowiednim na klubu formatu FCB, ale to inteligentny człowiek, który mimo wszystko potrafił prowadzić różne zespoły. Poza tym jeśli Barca z jakiegoś powodu nie dokończyła spraw związanych z kontraktem kantabryjczyka, to Setien może mieć powód do pozwania byłego pracodawcy (zresztą samo niewywiązanie się klubu jest bardzo szerokim pojęciem i na pewno nie o to chodzi, a dokładny zapis kontraktu Setiena). Stajesz w bardzo radykalnej i niekulturalnej zresztą pozycji do tej sprawy, kompletnie pomijając racje i ewentualne argumenty drugiej strony :/

65

@MaTt_BarcaFan Plusem jego transferu jest natomiast to, że to młody zawodnik. 23 lata i wciąż sporo ma przed sobą, może coś koło 7 lat na najwyższym poziomie. Szkoda, że tak się połamał. Przypuszczam, że gdyby nie to, Ousmane wcześniej zacząłby być lepszy. Nie uważam go za kompletnie nietrafioną inwestycję, bo były mecze, w których był decydujący, ale jeśli zostanie, czeka go jeszcze sporo do spłaty. Dla Mnie Coutinho bez porównania gorszy transfer.

55

Zapewne zostanę za to zdanie zlinczowany, w dla Mnie Messi nigdy nie był materiałem na kapitana. Jasne, ma umiejętności, ludzie go szanują, ale nie jest przykładem do naśladowania, a w trudnych momentach zdarza mu się po prostu spuścić głowę i po zawodach. Mo zdaniem, kapitanem od początku ery post Iniesta, powinien być Pique. Inną sprawą jest to, że takie zachowanie kapitana w żaden sposób nie pomaga ani drużynie wewnątrz, ani na zewnątrz drużyny, czy też klubu. Szanuję Messiego za to ile dał Barcelonie i jaką legendą klubu się stał, natomiast po kimś takim mam prawo oczekiwać mimo wszystko szacunku do sztabu trenerskiego (nie ważne kto by w nim był) i dawania przykładu (zwłaszcza dla młodych).

51

Nie za szybko? Jak to mówią : jedna jaskółka wiosny nie czyni ;)