O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4000
  • Liczba komentarzy 65
  • Polecenia 93

Komentarze

2

City i tak będą losować z pierwszego koszyka czy wygra ligę mistrzów czy nie.

1

Historia zatoczyła koło. Po Villi teraz Suarez zdobył dla Nich mistrza. Może znów za 7 lat podarujemy im jakiegoś craka i co za tym idzie mistrzostwo... Tak czy inaczej gratulacje. Z czwórki drużyn bijących się o mistrzostwo, zasłużyli na nie najbardziej... Na pocieszenie zostaje Nam puchar króla i fakt, że prześcieradła zostają bez trofeum w tym sezonie.

2

@escarabajo jak będzie ręka dla białych to będą gwizdać karnego a jak dla rywali to nie.

2

Mam nadzieję, że Xavi poczeka jeszcze z decyzją aby zostać trenerem Barcy. Niech zyska trochę doświadczenia w Europie. Chociażby w rezerwach Barcelony. Nawet Pep tak zaczynał, że o Enrique nie wspomnę. W przeciwnym razie boję się, że może skończyć jak Pirlo.

1

@Colon "Musisz przyznać, że jak tatuś zrobi dziubek, to nie ma ch**a we wsi".

Zobacz wszystkie

15

Messi robi atmosferę w drużynie... Taki argentyński Peszko.

7

Messi jest pierwszym kapitanem zespołu, więc powinien się zachować jak kapitan. Tym bardziej takiego klubu jak Barcelona. Daleko mu do takich wodzów jak Guardiola, Puyol, Xavi czy Iniesta, którzy zawsze przede wszystkim grali dla klubu a nie dla własnych sukcesów.

5

Już zawsze będą mieli to z tyłu głowy. Dobrze im tak.

5

Tu nie ma co zwalać winy na VAR czy sędziego. Moim zdaniem Lenglet zachował się jak amator a Ramos sprytnie to wykorzystał. Zdobył karnego z zerowej sytuacji. A sędzia, jakbyśmy coś grali to też nie miałby aż tak ułatwionego zadania by sędziować pod prześcieradła.

5

I gdzie są dzisiaj Ci co chcieli odejścia Suareza? Zaraz czy to nie On otwiera klasyfikację strzelców laliga... A mówiłem, po co się go pozbywać nie mając następcy, zawsze te parę bramek ukuje i teraz strzela ale dla Atletico. A My mamy Pana Dunczyka co z 9 na plecach w barwach takiego klubu jak barcelona to jakiś żart.