O sobie

  • Zainteresowania Football
  • Ulubiony zawodnik Carles Puyol
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 3077
  • Liczba komentarzy 60
  • Polecenia 97

Komentarze

8

@HypeR Nikt. Pewnie ofensywne 3-4-3 z Semedo i Firpo obok Lengleta ;)

10

@gukwa Niestety to raczej kwestia tego, że naszym rywalom też nie idzie. Mamy najmniej punktów na tym etapie sezonu od wielu lat :(

3

Xavi to na pewno jest duże ryzyko, ale moim zdaniem klub jest w takim momencie, że to ryzyko trzeba podjąć.

1) Największym minusem jest chyba brak doświadczenia, ale Guardiola i Zidane też nie mieli doświadczenia i dobrze sobie poradzili
2) Dużo osób pisze, że ciężko będzie mu odstawić od składu byłych kolegów z drużyny. Moim zdaniem zarówno Xavi, jak i weterani w Barcelonie zdają sobie sprawę, że trzeba trochę pozmieniać. Na pewno nie można zrobić tak jak Real z gasnącymi gwiazdami, że od razu ich odpalają.
3) Xavi to autorytet nawet dla byłych kolegów
4) Według mnie trzeba jak najszybciej zwolnić Valverde, a nie ma chyba lepszej opcji w tym momencie niż Xavi. Tym bardziej, że ten sezon będzie raczej do nabrania doświadczenia.
5) Generał na pewno jest inteligentny i rozumie taktykę + nie śpi na meczach.
6) Poza tym jestem przekonany, że zostawi kawał serducha trenując Barcę.

0

@geass Zgodzę się z tobą, że fajnie by się to oglądało, ale nie można pokazywać zbyt dużo założeń taktycznych, czy zachowań podczas przerwy. Są one często powtarzalne i rywale mogliby to wykorzystać ;)

4

Chciałbym na ławce trenerskiej Guardioli,
żeby przypomniał chłopakom, że bieganie nie boli.
Dużo zdrowia i minut dla Ansu Fatiego,
żeby nie było tragedii po odejściu króla Messiego.
Żebym przed każdym meczem zadawał sobie pytania,
iloma wygramy, a nie czy mecz jest w ogóle do wygrania.
Największym marzeniem jest zgarnięcie trypletu
i udowodnienie kto tu rządzi drużynom z Madrytu :D

Zobacz wszystkie

16

A może trochę ruchu?

11

Czytając komentarze mam wrażenie jakby większość najlepiej zesłała Rakitića do rezerw. Według mnie z powołanych pomocników od niego lepszy jest tylko De Jong. Tym bardziej, że wychodząc bez Messiego potrzeba doświadczonych i pewnych piłkarzy, a Rakitić może nie błyszczy, ale nie schodzi też poniżej pewnego poziomu.

Też wolałbym, żeby Barca wróciła do stawiania na młodzież, ale skoro tacy piłkarze jak Rakitić, czy Busquets jeszcze są to w meczach z ciężkimi rywalami biją wszystkich na głowę swoim doświadczeniem. Według mnie hejt na tych piłkarzy poszedł już o drobinę za daleko.

10

@gukwa Niestety to raczej kwestia tego, że naszym rywalom też nie idzie. Mamy najmniej punktów na tym etapie sezonu od wielu lat :(

8

@HypeR Nikt. Pewnie ofensywne 3-4-3 z Semedo i Firpo obok Lengleta ;)

8

Rozumiem, że można już trochę być sfrustrowanym formą Cou, ale stawianie na niego nie jest ślepą wiarą. Już nie raz udowadniał, że umie grać w piłkę. Nawet w barwach Barcy w poprzednim sezonie. Co innego byłoby gdyby w ogóle nie zaaklimatyzował się w zespole. On po prostu jest w wielkim dołku. Kiedyś musi z tego wyjść i mam nadzieję, że to będzie w Barcelonie. VeB.