O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 2369
  • Polecenia 5777

Komentarze

0

@Zip kolega jest nieśmiały i boi się spytać o linka więc pytam w jego imieniu

1

Jak myślicie, długo potrwa jeszcze to całe zamieszanie z Bitcoinami? Człowiek chciałby kupić nowy komputer, ale teraz się nie da, bo ceny kart graficznych to masakra jakaś jest.

2

@misiek12319 raz na 10 meczów mu coś wyjdzie i od razu zamyka wszystkim usta? XD

6

Obrzydliwa to jest jego słaba gra. Nawet 17 latek z 3 ligi gra lepiej od niego. Ze wszystkich naszych napastników tylko Braithwaite jest od niego gorszy. Chciał pokazać że może siedzieć przy jednym stole z Messim i Ronaldo ale się przeliczył. Griezmann ma za słabą psychikę na wielki klub. Jedyny klub w jakim go widzę to PSG, tam może być uwielbiany za gnojenie słabeuszy w farmerskiej lidze, a francuska prasa będzie się nad nim spuszczać. W żadnym innym większym klubie by sobie nie poradził.

0

@POLAK12345 naucz się używać ironii

Zobacz wszystkie

122

Griezmann uratował nam dziś dupę, wyrównał stan meczu i rozwiązał worek z bramkami. Wziął na siebie cały ciężar gry jak przystało na gracza klasy światowej. Przygotował sobie celebracje na długo przed meczem ale po strzeleniu pierwszej bramki od razu biegł żeby zacząć grę na środku boiska bo dopiero wyrównaliśmy. Dopiero gdy strzelił drugą bramkę dającą nam prowadzenie, celebrował ją w swoim stylu i to mi się podobało. Jednak nie jest aż takim atencjuszem/gwiazdorem jak wszyscy o nim mówili.

116

No Digne lubi to i wcale mu się nie dziwię bo Neymar strasznie go olewał na boisku. Chyba największy wygrany po odejściu Neymara.

95

RIP Real

73

Widok Ronaldo wręczającego złotą piłkę Messiemu, to by było coś xD

69

Swoją drogą tak powinien zachować się Neymar gdy odchodził i dać klubowi czas na znalezienie następcy a nie robić to pod koniec okienka. Gdyby tak zrobił to nie miałbym mu za złe odejścia. Takie Atletico ma teraz całe okienko transferowe na szukanie nowego napastnika.