2

@pres Większość ich kobiet to zwykłe prostytutki, więc co się dziwić. W sumie sami piłkarze to ku*, więc taki sport, taka sytuacja. Życia to oni dzięki pieniądzom nie mają, chociaż mogło by się wydawać inaczej.

0

@KrychaFCB Bartomeu mówi, że to nie jego wina.

1

@dafik85 Nie tyle co taktycznie a składem zje Barcelonę. Oni mają skrzydłowych my lawirujemy z bocznymi obrońcami wciśniętymi na siłę na skrzydła. Kolejna kwestia, że Real ma skutecznego snajpera a my mamy skutecznego ciulasa na 9tce. Wymieniać dalej ?

0

Alba to nie ch się przygotowuje na transfer do innego klubu bo siadł i to strasznie z formą. Gaya jest potrzebny i zjada Albę w każdym aspekcie.

0

@Krystian1588 Kto by miał przejąć drużynę w końcówce ? Żaden szanujący się trener tego nie zrobi. Zmiany będą po sezonie, tak aby nowy trener mógł na czysto przejść okres przygotowawczy z drużyną. Kolejna kwestia, że nie mamy tyle pieniędzy w kasie by od tak zwalniać trenera i wypłacać mu spore odszkodowanie.

0

@FC1899Barca Świetnie bronił, zaraz go kupi jakiś zagraniczny klub, chłopak ma talent.

0

@Momals11 Skoro DeJong obsługuje pozycje ŚO i ŚP oraz podłącza się jako ofensywny pomocnik pod akcje to nie ma co się dziwić. Zaraz będzie na bramce stał.

0

@Gall Jest dużo osób, które się nie wypowiadają, nie da się tego oszacować na dzień dzisiejszy. Mówię o zasięgu i potędze wpływu.

1

@urbipl Nie tylko słowami, pooglądaj jak wytaczają sprawy Niedzielskiemu i dalszej bandzie czworga. Oni jako jedyna partia miażdżą PiS na każdym polu. Pewnie to też sukces, że cała 11stka, to świetni mówcy i praktycy biznesu. Wiedzą dokładnie co robić, tacy ludzie są nam potrzebni by kraj nabrał drugi oddech. Jeżeli za 2 lata ludzie zagłosują znów na gówn* nie partię, to szybko znikniemy z map w perspektywie czasu.

0

@joloskyy Wydawało mi się, że Neapoli zje Legię i już w 30 minucie będzie 2:0. Ale patrząc jak oni się kur* męczą z Legią, to zmieniłem zdanie. Legia skuteczna w obronie jak i w ataku, brakuje konkretów w finishu. Nie jestem kibicem Legii, ale kibicuje polskiej drużynie ;p

0

@Murazor Wypracowane perfekcyjnie schematy, takie, które potrafią wykonać z zamkniętymi oczami, dokładnie tak jak piszesz. W same sedno.

0

@kamilo0066 Takie lepsze w ataku, że nie potrafią strzelić gola z żadnej akcji. Jak już dochodzą do 16stki to obrona skutecznie gasi ich. Legia chociaż z jajami wchodzi w pole karne, makaroniarze, jedynie konszą z dystansu.

0

@FCBeSeM Końcówka meczu to Napoli narobiło w gacie i siedzieli na ich połowie jak u siebie. Kiepskie Napoli.

2

@urbipl Nie w przypadku Konfederacji, która to co mówi robi i sukcesywnie stopuje obecny rząd przed tym by naszego kraju nie rozwalił do końca. Więcej informacji dowiedz się przed komentowaniem.

2

@FC1899Barca O jakich ty % piszesz ? Chłopie, oni mają większość poparcia w internecie a internet to potęga. Za 2 lata wygrają wybory, jedyna słuszna partia i ludzie to widzą.

2

Śmiesznie ale Legia wydaje mi się dużo lepsza od Napoli XD
Zarówno w obronie jak i w ataku ;p

0

Słabo zagrali i się cieszą XD

0

@skubi99 15 to niemożliwe ale widząc, że nie potrafimy zdobyć gola na pustą bramkę to zaczyna martwić.

0

@szkutnik91 Nie rozumiem twojej wypowiedzi...

0

Potrzeba lidera, potrzeba super gwiazdy aby uruchomiła lokomotywę.
Aktualnie mamy paru parodystów, którzy próbują improwizować.
No money, no fun.

2

@ToJa79 Bo Kun nie jest jeszcze w formie a Martin kontuzja. Więc kogo tam wystawić ? Albę ? XD

0

Przecież Real nas zleje z 8:0

3

Po tym meczu, już wiadomo, że to podstawa na wzmocnienie drużyny.
Nie istniejemy w ofensywie.

0

@Herato Ramos ma jedynie wiele kontuzji.

0

@QUNJ Tak, twoja matka, wracaj na kolację inaczej wpierdo*.

0

@vincentPL Realu ? Przecież piszę o PSG. Nie trawię od wielu, wielu lat PSG, nie lubię ich polityki i nie lubię zasad FIFY w stosunku do klubu katarskiego. Mają w poszanowaniu FP, zasady są robione pod nich. Do Messiego mam szacunek za to co zrobił dla klubu, ale teraz jest rywalem a nie Messim z Barcelony. Poszedł tak jak Neymar, za kasą i głupotą. Miał do wyboru City i inne kluby, wybrał Szejków i Neymara, który lata z wybujałym ego po murawie i jakoś nie widać wśród niego tej samej chemii do Messiego. Ogarnijcie się Panowie.

0

@Lucassito Głupotwa XXI wieku, ale to była celowa zagrywka Bartomeu. Wiedział, że wywalą go, więc psuł ile mógł. Wystarczyło Suarezowi obniżyć pensję i ciśnienie pod tytułem szukać na gwałt nowej 9tki by minęło, mielibyśmy więcej czasu na to.

0

@LukaszFan Straszne, środek pola też jest słaby, Kevin by się tam przydał na posyłanie mocnych piłek w 16stkę. Nie wiem, może to jest moje zdanie, ale inaczej bym zbudował ten skład xd

4

Te podania są za wolne, zbyt przewidywalne.
Nikt nie ustawia się w trójkąty, nie ma komu kurw. podać...
Porażka, Xavi błagamy!

0

Tragedia
Problem Barcelony to brak jakości w składzie na każdej pozycji.
Przykre

Media