O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 275
  • Liczba komentarzy 91
  • Polecenia 309

Komentarze

0

Demir, pokaż co potrafisz, proszę!

20

Witamy ponownie Dani! Mam nadzieję, że mimo wieku dasz nam jeszcze sporooo radości :)

0

@Dr_Cabasisi W punkt! Zarząd na pewno nie jest głupi i dadzą mu kontrakt na rok, z możliwością przedłużenia o kolejny. Dani zakończy karierę i wtedy najprawdopodobniej pójdzie do sztabu:)

4

Ileż można wciskać tego matoła Cruyffa wszędzie gdzie tylko się da? Facet nam bardziej rozpierdzieli klub niż sam Bartek :v Jeszcze trochę i Laporta poda się do dymisji, aby ustąpić miejsce Cruyffowi, bo jest synem Johana

2

Szczerze mówiąc, to nie dziwię mu się. Odkąd przyszedł Alemany cała robota przeszła właśnie do rąk Alemanego (przynajmniej tak mi się wydaje, czytając wszystkie artykuły) i Planes zszedł na drugi plan, szkoda mi go trochę, z bandy bartka był najlepszy, pozostaje mu życzyć powodzenia dalej!

Zobacz wszystkie

68

@Hasszz Za to Ty jesteś fatalnym kibicem. 0 obiektywizmu, kolega wyżej idealnie napisał wszystko o Koemanie + ja dodam od siebie, że jako pierwszy odroczył płatności i poszedł na rękę zarządowi. Wprowadził dużo młodych zawodników, to mało? Taktyk z niego kiepski, nie nadaje się na trenera do takich klubów jak Barcelona, ale kto wiedział, że tak wszystko się potoczy? Pozostaje mu życzyć powodzenia w dalszej trenerece i patrzeć do przodu, aby generał nas wyprowadził z tego syfu.

54

Niby bezrobotny, a tak szaleje na wakacjach :D Taki to pożyje

32

Luis kurna.. wygraj z tą reprezentacją coś i wracaj do nas, potrzebujemy Cię Lucho!

22

Perez aktualnie udziela wywiadu w El Chiringuito i totalnie zamiata całą Uefe i Fife, otwarcie mówi, że chodzi o kasę, aby ratować zespoły przed upadkiem.. Szczerze mówiąc, na początku byłem źle nastawiony do tej Super Ligi, ale teraz zaczyna to wyglądać "lepiej" No, Panie Laporta, do dzieła i prowadź nas z powrotem na szczyt!

20

Witamy ponownie Dani! Mam nadzieję, że mimo wieku dasz nam jeszcze sporooo radości :)

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?