O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Thiago, Xavi
  • Ulubione zespoły Barcelona, WKS Śląsk Wrocław
  • Barcelonie kibicuję od sezonu 2003/04

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 4451
  • Polecenia 8432

Komentarze

1

@Mazi Jako zdrowa osoba nie zamierzam nosić maseczek, bo negatywnie wpływają na moje zdrowie. Gromadzą się tam wszelakiej maści zarazki, które potem wdychamy.
To jest jeden z największych mitów i jednocześnie głupot (że noszenie maseczki ma uchronić osoby zdrowe).
Co innego kiedy kicham, kaszlę. Tego jednak nie robię. Jak kocham, to w rękaw.
Sama maseczka nie chroni mnie przed niczym. Krateczka ma 100 mikrometrów. Wirus zaś 80 nanometrów średnicy. Także niecałe 1000 razy mniej i bez problemu się przeciśnie przez okienko maseczki.
A o szytych (bez atestow) maseczek nawet nie wspominam.

36

Nie rozumiem tego, co teraz zrobił Gowin. Myślałem, że odeszli całym Porozumieniem od PiSu a tu, z tego co pisze Berkowicz, wynika, że tylko pozerka to jest i jedynie On, że On rezygnuje ze samego stanowiska, ale daje swojego przydupaska na swoje miejsce i że w koalicji zostają...
Zresztą...czego ja się po tej miękkiej fajce spodziewałem...

1

@Norkusik to co kolega pisał. W maju wyborów nie ma. To raz. A dwa. Jako jedyny? Wystarczy mocniejszy kryzys w lecie lub na wiosnę i tyle po Dudzie będzie.

1

@Kajtek77 Szacunek. Oby to był rozpad Rządu, bo już dość. No i teraz może się okazać, że Konfederacja, bądź Lewica zadecyduje w którą stronę się udamy. W lewo, czy w prawo. Przynajmniej na to liczę.

7

@Sawik_10 Jest różnica między pieprzonym socjalem, kupowaniem głosów wyborców, czy dawaniem pieniędzy nierobom, a wsparciem przedsiębiorstw, które nie funkcjonują z WINY PAŃSTWA. Jak sąd skaże Cię niewinnie, to też masz prawo ubiegać się o odszkodowanie od Państwa. Tutaj sytuacja jest nie 1 do 1, lecz i tak bardzo podobna.
Albo ulgi podatkowe, albo odszkodowanie w postaci pieniędzy na tu i teraz.

Naprawdę nie widzisz różnicy? To nazywasz hipokryzją?

Zobacz wszystkie

144

Redakcjo. Zlitujcie się nad nami i wprowadźcie możliwość sortowania komentarzy (1h,6h,12h,24h,48h - lub opcja, że sami sobie wybieramy liczbę ostatnich godzin). Naprawdę męczące jest teraz przeglądanie la Rambli w porównaniu do tego, co było przy poprzedniej wersji :)
Nie wiem czy jest to dużo roboty, ale przypuszczam, że nie na tyle, by wymagało to miesiąca, czy roku :)

117

My tu gadu gadu, a klątwa Ramseya wciąż żywa. Dzisiaj hattrick Aarona a kilka godzin później, bo o 22:32, lokalnego czasu, zmarła nadzieja kibiców Realu Madryt na jakikolwiek sukces ich drużyny w tym sezonie :D

111

Ja się dziwię jednemu.
Czemu Redakcja nie zatrudni użytkownika BarcaInfo?
Miałby swój osobny dział na stronie. Np.
"Nowości na portalach społecznościowych"
Oraz osobne eventy jak np. "Transfer Coutinho". Podawałby tam najświeższe informacje z różnych portali społecznościowych.


Wydaje mi się, że ten użytkownik zasługuje na to, bo robi kawał dobrej roboty!! Dobrej...ŚWIETNEJ!
Co Wy o tym sądzicie?

74

Busquets. Zdecydowanie i definitywnie

73

@Mathew86 Nie. To nie było naturalną reakcją większości ludzi, jak im coś nie wyjdzie. To był zalążek reakcji Suareza na dotknięcie piłki ręką przez rywala w polu karnym przeciwnika. No tyle, że w porę się skapnął, że to bramkarz i skończyło się na jednym/półtora klaśnięciu ;)

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?