O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 1457
  • Polecenia 1872

Komentarze

0

@Piorun
Z tego co pokazywali to tylko wyglądało na to że sprawdzali czas, czy bramka padła w czasie meczu.

0

Nasi powinni wziąć challenge i sprawdzić kroki bo tam ewidentnie 4 były. Bo bramka w czasie się na pewno padła.

0

@Criss18Barca
Serio aż 4 negatywy są potrzebne. Przecież biorąc pod uwagę nie 100% skuteczność. To wystarczy jeden przypadkowy test pozytywny i koniec marzeń o igrzyskach. Może trochę zlizują z tym testami na czas igrzysk, jak to miało miejsce w przypadku Tokio, bo jak będą tak testować wszystkich to wyjdzie że duża część sportowców w ogóle nie weźmie w nich udziału i to pomimo tego że są zaszczepieni w większości.

3

@DCHX
Kilka postów niżej. "PiS proponuje zmiany, jeśli chodzi o udział antenowy polskich utworów w rozgłośniach radiowych. Marek Suski przedstawia propozycje, by od 5 do 24 udział był na poziomie 80%. W skali miesiąca 50%."

0

@Borneo
Najpierw musi pokonać Rosjankę. Świątek z nią grała raz i przegrała. Czytałem gdzieś że gra w podobnym stylu co Sakkari, więc może być ciężko.

Zobacz wszystkie

40

@John_Doe
Złamany został punkt 1 przecież. Ten wynik nie budził żadnych wątpliwości. Pomyłka jak się tłumaczyli kukizowcy nie jest podstawą do powtórzenia głosowania.

38

18 minut wytrzymał bez Lewandowskiego.

35

Pięknie. Robert przed obydwoma Williamsami.

22

Kreujący się na wielkiego patriotę poseł Janusz Kowalski z klubu zjednoczonej prawicy nie zna słów hymnu....


20

@Chada
Rozumiem że według Ciebie wszyscy lub zdecydowana większość kierowców jeżdżących zgodnie z przepisami jest niedzielnymi kierowcami?
W Polsce mamy największą lub jedna z największych liczb wypadków samochodowych w Europie. Podobnie ma się sytuacja z liczbą zabitych na drogach wliczając w to również pieszych, zamordowanych przez kierowców. Rozumiem że zabijają głównie niedzielni kierowcy.
Zmieniłbym w tej ustawie 2 rzeczy kara za lekką stłuczkę jest zdecydowanie za wysoka 1500 złoty to jednak przesada. Po drugie zwiększylbym karę za morderstwo za kółkiem pod wpływem alkoholu. Powinni być oni sądzeni jak ludzie, którzy z premedytacją popełnili zabójstwo.