O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1720
  • Liczba komentarzy 487
  • Polecenia 1908

Komentarze

0

Dont do it, dont give me hope..

0

Juz lepiej tą kasę wydac na Adeyemiego

1

@van Baster demir w pierwszej polowie grał świetnie mało strat, napędzał ataki, mądrze rozgrywał ale w drugiej zupełnie inny zawodnik, ogolnie bez szału. Szkoda że ten rogal mu nie wszedł to mógł byc punkt zwrotny w jego karierze w Barcelonie

1

@przemek1920dm Xavi nie da rady, nikt nie da rady odbudować tego zawodnika. On ma problem z głową, nie chce mu się, nie zależy mu. Lepiej o nim zapomniec i w sumie nie potrzebny on nam wcale

1

Gavi przekot. Demir bardzo chce sie pokazać i ładnie mu to wychodzi, jakby wpadł ten rogal to by sobie zapewnił tym wykup pewnie. Nico też nieźle. Całkiem całkiem to wyglada, jakby byl jakis rasowy napadzior jeszcze to by bylo kim grać.

Zobacz wszystkie

95

Sam krytykowałem ten transfer, wręcz go wyśmiewałem. Oświadczam iż nie znam się na futbolu, czapki z głów przed tym Panem.

94

Szkoda chłopa. Gdyby nie kontuzje to byłby pewnie jednym z najlepszych defensorów w historii wymienianym jednym tchem z takimi nazwiskami jak Maldini, Nesta czy Cannavaro. Zauważcie, że on po każdej kontuzji od razu jest w stanie wskoczyć do pierwszej 11 i zagrać tak pewnie jakby żadnej przerwy nie było. Wyobraźcie sobie jakby grał gdyby dane mu było złapać optymalną formę.

81

Poziom sędziowania w Hiszpanii to od lat kompletne dno. Cieszy, że Mallenco kończy karierę bo ciężko będzie znaleźć drugiego tak beznadziejnego arbitra. No może wspomniany Lahoz miałby jakieś szanse w tej rywalizacji. Nie wiem czemu La Liga na najważniejsze mecze nie ściągnie lepszych arbitrów z zagranicy, którzy chociaż wiedzą do czego służy VAR i nie boją się go używać.

77

Każdy żyje jak chce, nie wpierdzielaj się ludziom do sypialni.

73

Oj ciężko będzie go zastąpić. Wielka legenda, czapki z głów