O sobie

  • Zainteresowania piłka nozna,skoki narciarskie , ogólnie sport
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho,Messi
  • Ulubione zespoły Barcelona,Wisła Kraków
  • Barcelonie kibicuję od 2004 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 2818
  • Liczba komentarzy 3997
  • Polecenia 5716

Komentarze

0

@sedziaoxford Ja w powtórkach ręki nie widziałem.

8

Bardzo dobra pierwsza połowa i w zasadzie gdyby sędzia uznał bramkę Messiemu ( bo zdobył ją prawidłowo ) to mecz byłby już rozstrzygnięty a tak to w drugiej połowie była lekka niepewność . Ogólnie co do drugiej połowy mam mieszane uczucie bo była w porównaniu z pierwszą bardzo słaba , nie oddali żadnego strzału ja wiem że prowadziliśmy ale nie oddać strzału w drugiej połowie ... no cóż Barcelona przyzwyczaiła w tym sezonie że niby wydaje się w pewnym momencie że należy ją pochwalić po czym przychodzi gorszy moment czy tak jak w tym meczu zła druga połowa i odczucia są mieszane nie mniej najważniejszy jest ten awans . Ogólnie stawiam że na Bayern taka gra nie wystarczy ale zobaczymy jak to będzie wyglądać gdy wrócą Busi i Vidal być może Dembele się wykuruje i będzie kolejny zawodnik do wpuszczenia z ławki . Gratulacje za awans !!!!

0

Kluczowe w tym meczu będzie niedopuszczac Napoli do kontraatakow i minimalizować grę 1 na 1 szczególnie wtedy gdy przy piłce przodem do bramki będą Mertens i Insigne . Dobrego meczu i oby po końcowym gwizdku wszyscy kibice Barcy byli zadowoleni. VAMOS!!!

1

Nabrałem przekonania do Gatusso jako trenera jak i również osoby . Inaczej się postrzega grającego drwala a inaczej trenera który żyje meczem i nie może usiedzieć na 4 literach przez 2 minuty :D

10

Przy jego wypowiedziach przydałby się jakiś dobry wykrywacz kłamstw . Lepiej dla niego by wogóle zamilkł .

Zobacz wszystkie

49

Potwierdzasz, że pierwsze 40 minut z meczu z Manchesterem jest najlepsze w „erze Luisa Enrique”?
Nie wiem, czemu to powiedziałem. Padłem :D

49

A teraz podziękowania dla pana zubizaretty za transfery . Bramki dziś zdobyli jego nabytki . Zubi dziękujemy !!!

47

Roberto naprawdę świetnie sobie radzi na prawej obronie . Wczoraj podczas jednej sytuacji to on uratował nas przed utratą bramki robiąc w ostatnim momencie genialny wślizg w polu karnym i wybijając piłkę na ałt albo róg :)

47

Bardzo dobrze się zaprezentował . Mega się zdziwiłem gdy wszedł , myślałem że jest już odkurzony ze składu tymczasem wchodzi i prezentuje się całkiem nieźle Oby to był znak na lepsze jego czasy w Barcelonie .

46

100 % prawdy , ja jak i większość kibiców Barcelony zapewne teraz się tak czuje .