O sobie

  • Zainteresowania piłka nozna,skoki narciarskie , ogólnie sport
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho,Messi
  • Ulubione zespoły Barcelona,Wisła Kraków
  • Barcelonie kibicuję od 2004 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 3093
  • Liczba komentarzy 4191
  • Polecenia 6265

Komentarze

1

Zdecydowanie tak !

2

@CarloCule No to może i z 5 lat , nie ma to znaczenia . Umówmy się takiej drużynie nie powinno się to przytrafiać można przegrać kiedy piłkarsko jesteś gorszy dyspozycja dnia nie ta , brakuje tlenu to wszystko można zrozumieć ale nie można zrozumieć kiedy drużynie tej klasy strach zagląda w oczy żeby tego było mało to nie pierwszy raz .

1

@PlsNotAtletico Najprawdopodobniej nie . To nie pierwszy raz kiedy tej drużynie przy większym stresie odcina myślenie i zapominają jak potrafią grać w piłkę . To się ciągnie już jakieś 3 lata jak nie więcej .

6

Co się ODBARCELONIŁO w tej drugiej połowie to ja nie mam pytań . Tej drużynie potrzebny jest psycholog i to od zaraz aż się przypomniała Roma , Liverpool , Bayern bo to było w zasadzie to samo . Mantalnie to jest zlepek 4 latków fstyd , hańba , frajerstwo aż brak słów . Druga połowa w wykonaniu drużyny Koemana to sabotaż najgorsza Barcelona w tym sezonie w tak ważnym momencie kompletne zaćmienie w drugiej połowie grali jak by byli jakąś drużyną co się broni przed spadkiem a że prowadzi to obrona częstochowy , panika, nieumiejętność utrzymania się przy piłce .... Totalne mentalne zero wychodzą na drugą połowę i nogi im się trzęsą bo zaraz się może okazać że będziemy liderem La liga choćby nawet na te 24 godziny ale jednak zaczyna się panika i totalny strach przed tym żeby się tutaj nic nie zepsuło no ale na tym poziomie oczywiście musiało się zepsuć . Nie da się tego remisu w inny sposób wytłumaczyć niż problem mentalny tej drużyny który sięga głębiej niż się wszystkim wydaje . Nie zasłużyli na mistrzostwo mam nadzieje że Atletico i Real wygrają swoje mecze bo w przeciwnym razie znów wyjdą na mecz z myślą : Jeju mamy szanse na tytuł żeby się tylko nie skompromitować .... Kompromitują się dalej ...

2

Jeden z jasniejszych punktów dzisiejszego meczu . Gdy wszedł w drugiej połowie wprowadził spokój i był nie do przejścia do tego mógł strzelić bramkę. Bardzo dobry występ.

Zobacz wszystkie

49

Potwierdzasz, że pierwsze 40 minut z meczu z Manchesterem jest najlepsze w „erze Luisa Enrique”?
Nie wiem, czemu to powiedziałem. Padłem :D

49

A teraz podziękowania dla pana zubizaretty za transfery . Bramki dziś zdobyli jego nabytki . Zubi dziękujemy !!!

47

Roberto naprawdę świetnie sobie radzi na prawej obronie . Wczoraj podczas jednej sytuacji to on uratował nas przed utratą bramki robiąc w ostatnim momencie genialny wślizg w polu karnym i wybijając piłkę na ałt albo róg :)

47

Bardzo dobrze się zaprezentował . Mega się zdziwiłem gdy wszedł , myślałem że jest już odkurzony ze składu tymczasem wchodzi i prezentuje się całkiem nieźle Oby to był znak na lepsze jego czasy w Barcelonie .

46

100 % prawdy , ja jak i większość kibiców Barcelony zapewne teraz się tak czuje .