Komentarze

4

W drugim spotkaniu półfinałowym walki o awans do La Liga Elche zremisowało bezbramkowo z Zaragozą.

0

@MESSIah16 jak się spojrzy na nasze występy w LM to właściwie od roku 2008 to może być spotkanie gdzie nasze szanse są oceniane zdecydowanie niżej od rywala.

Był Bayern w 2013, gdzie uwzględniając naszą sytuację kadrową można ich było stawiać za faworyta, rok temu w półfinale z Liverpoolem przed meczem to było takie 50-50, a tak to do każdego dwumeczu przystępowaliśmy w roli faworyta czasmi większego, czasami były to dwumeczu z cyklu 50-50 / 55-45 przed meczem.

Dawno w LM nasze szanse przed daną rundą nie wyglądały tak słabo na papierze.

9

Pamiętajcie, że od pierwszej minuty PSG wjedzie już z Mbappe i Neymarem. Nie wiem co z Verrattim, ale Mbappe to już ogromne wzmocnienie będzie.

0

@szymonekk myślę, że jednak PSG zdecydowanym faworytem. Mbappe wjedzie od 1 minuty

3

@Janiama Atletico też zarobiło na sprzedaży. To, że zapłacili drogo to nie znaczy, że to są wielkie nazwiska. Np Felix był kupiony ze względu na potencjał, ale nie można o nim mówić, że to wielkie nazwisko. Rynek transferowy też się zmienił i teraz w niektórych przypadkach płaci się znacznie więcej za potencjał i młody wiek niż czasami za gracza który już swoje pokazał.

72

To tak jakby inne ekipy mialy wystapic z LM za oststni polfinal LM Realu z Bayernem i z tego co przeczytalem o finale Pucharu Hiszpanii w kosza tam przynajmniej byly bledy w obie strony

72

Przypomne ze jeszcze jutro SerieA gra kolejke wiec wystarczy ze Quagliarella strzeli 10 goli i zrowna sie z Leo bramkamki a gol numer 11 odbierze mu Złotego Buta.