0

XD . Nic lepiej tego nie wyrazi

1

Wszystko okej , tylko fajnie by było w końcu zacząć sprzedawać piłkarzy a nie oddawać za darmo .

0

@pafcioxxx weź gościu trochę się ogarnij . Wiadomo to gość bez honoru , ale też człowiek tak jak ja i Ty . Nie pisz więcej takich zdań , bo karma wraca i życie bywa przewrotne :)

5

On musi zostać Legendą tego klubu !

0

@Azi Ja osobiście uważam , że wróci nie tylko on :) .

0

@DonFerdinando porażka , że coś takiego dzieje się w zawodowym futbolu . Piłkarz , który zarabia dziesiątki milionów rocznie :D .

1

@DonFerdinando a czasami nie zbliżają się urodziny siostry Neymara ? :D

2

I co panowie eksperci ? . Nie tylko nasza Barcelona męczyła się z niżej notowanym rywalem .

32

Szacunek dla chłopaków ale nikt mi nie powie , że w drugiej połowie już troszkę przesadzali , toż to były zapasy a nie gra w piłkę , rzucali się na naszych niczym Najman na matę . Przykład z Fatim w polu karnym kiedy przeciwnik rzucił się na niego i ściągnął do gleby , karny ewidentny .

0

Jeszcze niedawno była oferta 100 mln ????

0

@Barcaa12 dokładnie, w dodatku oboje grają po lewej stronie boiska

0

@Rivaldo55 Tak , w końcu trafnie ktoś to ujął. Neymar piłkarz, który w wieku 27 lat już odcina kupony

2

@wojti13bar to trochę tak jakby dziewczyna zostawiła Cię dla znajomego A potem chciała wrócić. Są ludzie dla , których taka sytuacja zamyka drzwi A są tacy jak Ty dla których drzwi zawsze będą otwarte.

6

Przykre jest to , że zarząd chce się go pozbyć. Zawodnik zakochany w Barcelonie , w pełni jej oddany , pragnący zostać kapitanem i legenda klubu , takich ludzi nam potrzeba . Mówię wam ludzi Samu będzie legenda tego klubu !

0

@plutonio jak możesz porównywać Larssona do Stuaniego,  inna para kaloszy . Szwed był doświadczonym graczem na arenie międzynarodowej,  a co osiągnął Stuani ? . 

0

Ja pomyślałem ostatnio o Lukaku,  na mundialu pokazał , że mógłby odnaleźć się w Barcelonie 

1

Większość komentujących pewnie ocenia to poprzez pryzmat Fify

0

Pewnie w Fifie ????

0

Przykład United i Mourinho świetnie o tym świadczy :)

0

Na naszych oczach tworzy się historia znienawidzonego PSG ????.

0

Owszem brakuje, ale też partnerzy nie wychodzili odpowiednio na pozycję żeby taka piłkę posłać. Arthur świetnie gra w obronie , przy Busim i właśnie nim warto by było spróbować z Cou w środku pola. Ale nie wiem, jestem tylko skromnym kibicem, który może na szczęście nie jest odpowiedzialny za takie roszady .

0

Też na lewą flanke sprowadzilbym kogoś doświadczonego typu Kolarov

3

Bardzo dobrze , w końcu konkretne ruchy zarządu . Może w końcu skończy się oddawanie pilķarzy za bezcen . W dzisiejszych czasach trzeba być bezwzględnym. Dobry ruch zarządu.

6

Vinicius tani xd

0

Bądź obiektywny , Modricia i Krosa chętnie byś pewnie przygarnął

3

Jedyny sensowany komentarz , przecież to zdarzy się na 100% . Do tego świetne stosunki pomiędzy tymi dwoma klubami , historia zatacza koło, był Modric będzie Eriksen

1

Jakiś przykład, że kiedyś było lepiej A teraz gorzej z śo ? . Moim zdaniem nic się nie zmieniło i nadal można w miarę tanio kupić dobrego oś .

17

Świetny artykuł, który tylko potwierdza moje przemyślenia co do transferów. Warto podkreślić że aspekt psychologiczny na tym poziomie jest bardzo ważny i nie można go ignorować.

1

Bobby Firmino!

5

Kupią i sprzedadzą jak Mine

Media